Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Seba Med, Fresh, Dezodorant roll-on

Seba Med, Fresh, Dezodorant roll-on

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 17,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Sebamed Fresh deozodorant roll-on zapobiega rozwojowi przykrego zapachu ciała poprzez blokowanie przez aktywny składnik Triethylcitrate, enzymów odpowiedzialnych za jego powstawanie. Dezodorant nie upośledzając naturalnej funkcji gruczołów potowych. Dezodorant stabilizuje naturalny kwaśny płaszcz skóry i jego funkcję bariery ochronnej. Kliniczne badania potwierdziły wysoką tolerancję na produkt także w przypadku skóry wrażliwej. Zawiera alkohol.

Cena: 17 zł / 50 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

kicha

Obecnie jestem na etapie testowania antyperspirantów bez aluminium i właśnie z tego powodu postanowiłam wypróbować ten dezodorant. Zapach ładny, ale na pewno nie jest to antyperspirant. Gdy się spocę mieszają się zapachy i efekt jest niefajny ;/. NIE POLECAM jeśli ktoś potrzebuje niezawodnej ochrony.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie można na nim polegać.

Dezodorant Seba-med w kulce jest mocno alkoholowy i ma raczej nieprzyjemny świeży zapach. Na szczęście po nałożeniu na skórę i alkohol i zapach ulatniają się, dezodorant nie kłóci się z perfumami. Mimo dużej zawartości alkoholu dezodorant nie podrażnia skóry ani jej nie wysusza, nawet po goleniu wszystko jest w porządku. Dezodorant jest niewyobrażalnie wydajny, przy używaniu prawie codziennie od września do stycznia zużyłam 1/4 opakowania. Szybko wysycha na skórze, nie zostawia plam na ubraniu.
Techniczne aspekty to w sumie wszystkie zalety, bo dezodorant jest nieskuteczny. Zdarza się, a i owszem, że działa, ale tylko czasami i w sumie nie wiem, od czego to zależy. W niektóre dni chroni przed wilgocią i przykrym zapachem, w inne (i tych jest zdecydowana większość) doprowadza do mnóstwa krępujących sytuacji. Przykry zapach, wilgoć, i to niezależnie od warunków atmosferycznych. Dezodorant, na którym nie można w żaden sposób polegać, bo raz się sprawdzi, a raz absolutnie nie.

Używam tego produktu od: września 2010
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking