Mikado, Lakier do paznokci

Mikado, Lakier do paznokci

Lakier do paznokci w wielu intensywnych, połyskliwych kolorach. Szybko schnie i długo utrzymuje się na paznokciach.

Cena: 6,90zł/ 6ml

cud:)

Na początku napiszę, że.. kupowałam ten lakier kilka dobrych lat temu (moze nawet z 5/6...?).. i wciaz bez problemu moge pomalowac nim paznokcie.. jakby czas na niego nie działal :) jak na tak niską cene jest całkiem spoko. łatwo się nim maluje, dwie warstwy dobrze kryją. Trwałość tez nie najgorsza, kilka dni wytrzymuje, przy dobrnych poprwkach (odpryskuje).

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Szybko schną i dłigo się utrzymują na paznokciach:)

Bardzo dobre jakościowo lakiery. Są funkcjonalne, bo szybko schną, dłygo trzymają się na paznokciach. Jest mnóswto fajnych kolorów:) Ładnie się też błyszczą paznokcie, jak sa pomalowane tym lakierem.

Plus za kolorek

Skusiłam się, bo cena była niska, a akurat kolorek, którego szukałam - fuksja. Odcień piękny, jakościowo nie najlepszy lakier. Trwałość też średnia, 3-4 dni to maks. Na początku malowało się dobrze, ale im dalej tym gorzej. Po roku nie sposób już pomalować paznokci, bo to nie lakier, a jeden glut hehe ;) Przy czym trzymam lakiery w lodówce. Generalnie nie polecam, lepiej dołożyć do Inglota ;)

Ilość zużytych opakowań: jeden kolorek

depilacja zalety

Jak każdy inny

Zawsze widzę ten lakier na przecenie i raz się skusiłam. Ma przystępną cenę i co bardzo mi się w nim podoba - nie jest go za dużo (objętościowo), czego nie lubię np. w lakierach Inglota. Nie zauważyłam jakiś powalających efektów polegających na super-trwałości, ale za tę cenę nie ma się czego spodziewać. Dobrze się aplikuje. Myślę, że na rynku można kupić o wiele gorsze jak i lepsze lakiery, ten jest po prostu ok.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: Ok. 2 opakowań

dobry dla kogoś kto lubi malować paznokcie codziennie

przeciw:
szybko odpryskuje, trzeba malowac codziennie
trochę długo schnie,
znieksztalca się od pisania na klawiautrze na czubkach paznokci

za:
bardzo ładny krwistoczerwony kolor,
dobry pędzelek,
wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Za tą cenę ok

Miałam odcień czerwony, z taką metaliczną poświatą. Na dłoniach prezentował się hmm ujdzie, na opalonych dłoniach lepiej. Ot taki sobie zwykły lakier, trochę bardziej trwały niż jakieś szajsy z Golden Rose ;)

znam lepsze

Kupiłam ten lakier, bo skusił mnie piękny krwistoczerwony odcień. Niestety nie jest zbyt trwały - w przypadku dłoni szybko odpryskuje i potrzebne są dwie warstwy. Zgadzam się z opinią, że o wiele lepiej zachowuje się na stopach, często wytrzymywał na nich w niezmienionym stanie nawet tydzień. Niestety nagle zgęstniał (wprawdzie nie używałam go przez pół roku, ale inne lakiery nie gęstnieją mi tak szybko), przez co jestem zmuszona wyrzucić buteleczkę zużytą jedynie w 1/3.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

Odpryskuje, słaby

Lakier tani, piękne kolory, ale niestety odpryskuje i słabo trzyma się na paznokciach. I nie chodzi tutaj o mycie naczyń-on niedługo po pomalowaniu odpryskuje.

Szkoda, bo konsystencja mi odpowiada, kolory też (piękna krwista czerwień), a poza tym długo zachowuje świeżość (nie twardnieje, nie gęstnieje i nie zasycha).

Używam tego produktu od: rok

Dobry do paznokci u stóp

Jakiś czas temu odgrzebałam ten lakier z moich kosmetyków, których już dawno nie używam, a szkoda mi było wyrzucić.
I jakie było moje zaskoczenie kiedy pomalowałam tym lakierem paznokcie. Lakier nie zgęstniał. A przeleżał koło dwóch lat!
Owszem na paznokciach u dłoni nie prezentuje się zbyt ciekawie i szybko schodzi. Jednak na paznokciach u stóp wygląda całkiem nieźle i jest dość trwały. Do tego tani. Pewnie kiedyś kupię jeszcze ten lakier. Obecnie mam odcień malinowy (nr nie mam, może się starł)

Używam tego produktu od:trudno określić, sporadycznie

Bardzo dobry

Skusił mnie kolor (cudowny barbie-róż) oraz niska cena - niecałe osiem złotych. Jestem bardzo zadowolona, lakier nie odpryskuje, bardzo ładnie wygląda na paznokciach, jedna warstwa całkowicie pokrywa & jest wydajny. Nie widzę w nim absolutnie żadnych wad! Co prawda lakierów z Inglota nie przebija, ale jest tańszy & również dobry.

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetny

Kupiłam ze względu na kolor: piękną, krwistą czerwień :). Lakier nie ma żadnych świecących drobinek, delikatnie połyskuje. Położony na bezbarwną bazę długo się trzyma, nie odpryskuje. Za cenę 7 złotych jest godny polecenia. Trzymany w lodówce długo zachowuje świeżość.

Jednak pomimo tych zalet, uważam, że nie jest jeszcze kosmetykiem na miarę wszech czasów ;)

Używam tego produktu od: nie wiem

db, ale..

Kupiłam, gdyż pokierowałam się dobrą marką, no i jest bardzo tani jak na Astor. Uważam jednak, że za te 7 złotych można mieć 2 lepsze i tańsze lakiery. Ten ma gęstą konsystencje, niewygodny pędzelek i bardzo szybko odpryskuje. Uważam, że marka obliguje do czegoś lepszego nawet za te parę złotych..