Visibly Young (Visibly Firm), Eye Cream

Visibly Young (Visibly Firm), Eye Cream

Krem z aktywną miedzią - mikroelementem niezbędnym do budowy kolagenu. Wygładza zmarszczki wokół oczu, delikatnie napina skórę, zmniejsza obrzęki. Wchłania się błyskawicznie.

Tylko nawilża

Wiem, wiem, wiem. Nie ma kremów przeciwzmarszczkowych, które na prawdę działają. Kiedy jednak patrzę na swoje cienie i zmarszczki pod oczami, to rzucam się na wszystko z napisem "przeciwzmarszczkowe". Krem ten dobrze nawilża. Sprawdziłam to podczas badania stanu nawilżenia skóry w aptece. Pod oczami była bardziej nawilżona niż na twarzy. Zmarszczki jednak nie zniknęły;(
Nie nadaje się pod makijaż - przy próbie wklepania korektora wałkuje się. Krem jest bardzo wydajny. W szklanym słoiczku prezentuje się bardzo szykownie.Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca

Pielegnujacy krem

Delikatny pielegnujacy krem do wrazliwej skory wokol oczu ,lekko nawilza ,nie ma spektakularnych widocznych rezultatow w postaci zmniejszenia zmarszek ale skora jest elastyczna i wygladzona ,nie koliduje z innymi kremami stosowanymi razem,polecam do ogolnej pielegnacji wokol oczu.

Używam tego produktu od:3mies

fajny kremik!

Nieubłaganie zbliżam się do 30-stki i kupiłam sobie ten krem, tak aby spróbowac jakiegoś "poważnego" kosmetyku pod oczy i muszę przyznać, ze krem jest całkiem dobry. Czy zmarszczki spłyca, to trudno mi powiedzieć, ale dobrze nawilża, ładnie wygładza i ogólnie dobrze się go stosuje. :)
Dla mnie tez ważne jest to, że nie tworzy tłustej powłoki pod oczami i nie rozmazuje tuszu!

Używam tego produktu od:3 m-cy

O botoksie mity

i dobry i zly

Krem ten dlugo mi sluzył wprawiając mnie w dobry nastrój. Po aplikacji cudownie napina skóre , nie zauważylam też u mnie oznak wysuszenia, co więcej mam wrażenie że oprócz wygladzenia drobnych zmarszczek lekko tez nawilża. Niestety pod koniec pierwszego opakowania uczulił mnie! Może jest to skutek beznadziejnego opakowania w którym trzeba gmerać paluszkiem, może mialam przesyt jakiejś substanci zawartej w tym kremie..?? Nie wiem..

zdecydowanie NIE!!!

Podobnie jak krem na noc z tej serii poza napięciem skóry bardzo silnym bezpośrednio po aplikacji nie działa w żaden inny sposób... No, poza ty jeszcze wysuszył mi skóręna wiór, ale może tylko u mnie taki rezultat wystąpił. Niezrażona stosowałam długo (bo wydajny jest baardzo) i teraz leczę skórę nawilżającymi i natłuszczającymi preparatami.
Uważam, że kosmetyk w tej cenie powinien dobrze działać na skórę samodzielnie, a on ma działnie (być może) dopiero wtedy, gdy na niego nałoży się jeszcze inny krem... A to już zawracanie głowy. Śmierdzi podobnie octowo, jak cała ta pożal się Boże seria.

beznadziejny

no niestety ja sie zaliczam do grona tych z Was ktorym krem zaszkodzil:
Nie wchlanial sie zupelnie- nad ranem moglam leciutko przejechac palcem pod okiem i caly ten 'niebieskawy' film (ktory sie utworzyl uprzednio na skorze) po prostu sie 'zwalkowywal' i odpadal. Kpina jakas. Aha po nalozeniu zawsze lzawily mi oczy. Probowalam wiec wcierac troszke ponizej dolnej powieki tylko 'na cienie' ale i tak oczy mi dalej lzawily. Po wymeczeniu polowy po prostu wyrzucilam :(
Jestem zawiedziona bo mialam o neutrogenie dobre zdanie

Najlepszy!

To rzeczywiście świetny kosmetyk! Kupiłam go po przeczytaniu opinii wizażanek i nie zawiodłam się. Świetnie spłyca moje niestety już widoczne choć na szczęście jeszcze drobne zmarszczki, a skóra po nim jest pięknie wygładzona i "wyprasowana". Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania wysuszającego, jak piszą niektóre z Was. Świetnie się wchłania, nie jest tłusty i doskonale nadaje się pod makijaż. Jest baaardzo wydajny: używam go prawie od roku! Muszę przyznać, że to najlepszy krem pod oczy, jaki kiedykolwiek miałam (kremów pod oczy używam od jakichś 10 lat).
Jedyne, co mi w nim przeszkadza, to opakowanie. Raz, że niehigieniczne, a poza tym teraz, kiedy krem się kończy, ciężko wydobyć ze słoiczka resztę kremu. Za to jedna gwiadzka mniej. Poza tym naprawdę godny polecenia!

skuteczny

Widać efekty działania- wygładza zmarszczki, napina i odzywia skórę. Trochę gorzej radzi sobie z nawilżeniem, warto stosować go w duecie z czymś mocno nawilżającym, wtedy efekty są jeszcze lepsze.

Absolutna rewelacja

mam 25 lat, suche okolice oczu i ten krem stosuję wspomagająco co jakiś czas, ale na pewno im bliżej 30, będę stosować częsciej. Nie znam lepszego. Nie podrażnia, choć mam alergiczne oczy i często leczę u okulisty kroplami.
Po 3 tygodniach okolice oczu są nie do poznania ;-)
Zero cieni i nawilżone znakomicie.

nie dla wrażliwców

Nie polecam osobom, u których skóra pod oczami jest, tak jak u mnie, wrażliwa i lekko przesuszona. Krem ma przyjemną konsystencję, ale okazał się za ciężki dla mojej cienkiej, delikatnej skóry. Zamiast nawilżyć, podrażnił oczy i powieki powodując zaczerwienienie, pieczenie i łzawienie - nie tego się spodziewałam. Po ustąpieniu przykrych objawów (oczywiście odstawiłam krem prawie natychmiast) jeszcze długo moja skóra pod oczami nie mogła wrócić co normy. W każdym razie zalecam ostrożność.

Fajniusi

Działa tak, jak obiecuje. Spłyca zmarszczki mimiczne, których mimo młodego wieku już się dorobiłam.
Słabo nawilża, ja stosowałam na niego dodatkowo ten krem, co na całą twarz.
Minus za niehigieniczne opakowanie.
Na pewno jeszcze kiedys go kupię.

Taki sobie

Kupilam go, tak jak wiele innych recenzentek, glownie pod wplywem dobrych ocen na KW. Nie napisze ze jest zly, bo jak widac wielu dziewczynom bardzo dobrze sluzy a ja po prostu moze naleze do tego waskiego grona, ktore widzi raczej marne efekty :glasiu: Nie zauwazylam zadnych rewelacyjnych zmian, co moze i dobrze swiadczy o kremie, bo oznacza ze zmarszczek mi nie przybylo ;) Jednakze po 5 minutach od zastosowania Neutrogeny musze zaaplikowac sobie jeszcze pod oczy cos nawilzajacego, bo uczucie napiecia pod oczami jest rzeczywiscie dosc irytujace. Aczkolwiek po zuzyciu tego sloiczka poszukam czegos innego, nie przekonal mnie ten kremik do bycia mu wierna :bunia: