Isana Pflege, Dusch Peeling

Isana Pflege, Dusch Peeling

Peeling pod prysznic. Drobne mikroziarenka peelingu delikatnie usuwają zanieczyszczenia oraz martwy naskórek. Peeling zawiera witaminę E oraz prowitaminę B5, które pielęgnują skórę. Ładny, delikatny zapach..

przyjemniaczek :)

To jest raczej żel niż peeling, bo ma delikatne, lekko masujące drobinki. Ale nie dam mu mniej niż 4 gwiazdki ponieważ :
* ma doskonałą dla mnie konsystencję
* uwielbiam jego zapach, świeży i mydlany (z pewnością nie dla fanek owocowych zapachów)
* mogę używać go 2 razy dziennie, bo nie uszkodzi mi naskórka, dodatkowo stosując inne mocniejsze peelingi
* nie uczula i nie wysusza
* jest w miarę wydajny
* nieprzyzwoicie wręcz tani
Podejrzewam, że jakby miał ostre drobinki to nie zostałby stałym gościem w mojej łazience, bo zdziaraki wolę w połączeniu z olejami. Rzadko kiedy stosuję żele pod prysznic odkąd go znalazłam ;)
Polecam do codziennej higieny a nie jako peeling, który stosuje się 2-3 razy w tygodniu,

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: adekwatnie do ilości dni w roku ;)

taniutki i słabiutki

Produkty Isany bywają niezłe, ale tylko bywają. Ten peeling skusił mnie niską ceną (nie lubię wydawać dużo na coś, co i tak spłynie ze mnie razem z wodą :D) i wspaniałym zapachem, mocno przypominającym zapach Dove. Wypróbowany w domu niestety nie odarł mnie z wiosennej wylinki, a szkoda bo fajnie się zapowiadał. Duża tuba, w ślicznym błękicie (mam tę nową wersję, nie ze zdjęcia), ale trochę za miękka i wewnątrz pod klapką zostaje mimo starań zawsze trochę kosmetyku, czego nie lubię bo zasycha. Sam peeling bardziej jak krem czy emulsja do kąpieli, myje fajnie ale nie kupowałam żelu pod prysznic, tylko peeling. A jednak.
Drobinki zdecydowanie za małe!- nic mi nie zrobił, a trzeba było się szarpnąć i kupić gruboziarnisty.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Piasek przeciśnięty przez praskę.

Bardzo przypadkowo wpadł w moje ręce w Rossmanie, wzięłam za namową koleżanki, nie był drogi, nie szkoda było pieniędzy. Niestety się nie sprawdził.

Przede wszystkim pomyłką i poważnym błędem jest nazywanie tego produktu peelingiem. Jaki to peeling? Jestem osobą z dosyć wrażliwą skórą, łatwo ją podrażnić, ale uważam że od czasu do czasu przyda jej się mały wstrząs.
W tym przypadku nie dzieje się kompletnie nic - drobinki to jakiś zmielony na drobno piasek, albo kaszka manna.
Sprawiedliwiej nazwać go żelem, ale nawet jako żel niewiele sobie robi ze skóry - żadnego pozytywnego efektu, ciało nie jest ani gładsze, ani odżywione. Mycie nim nie sprawia ani przyjemności, ani nie daje efektów.
Poza tym w jego składzie musi być coś, co ewidentnie mi nie służy, bo bardzo swędzą mnie po jego użyciu wnętrza dłoni. Bez pudła, nie mogę zrzucić tego na żaden inny kosmetyk. Po odstawieniu kosmetyku uczucie swędzenia przechodzi, przy powrocie dzieje się zawsze to samo.
Konsystencja nie jest specjalnie gęsta, peeling/żel jest koloru białego. Nie podoba mi się jego zapach, jest zbyt mdły i mydlany.
O wydajności nie dyskutuje, wydaje mi się dość niezła, ale może dlatego że modlę się, aby skończyć tubkę i nie bardzo się to udaje.
Ładne, miękkie opakowanie, forma tubki. Dobrze się z niej dozuje, myślę że nic nie zostanie w środku. Uboga, ale schludna szata graficzna.
Tani jak barszcz i dostępny w Rossmanie.

Nie widzę zbyt wiele plusów. Tanie myjadełko, które nawet nie daje efektów. I nie chodzi o to, że używam nie wiadomo jak drogich środków do pielęgnacji. Uważam, że za małe pieniądze można wynaleźć świetne kosmetyki, które zostaną z nami na dłużej. Ten niestety takim nie jest. W dodatku mnie uczula.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

to nie peeling, tylko żel pp

Z przykrością daję 2,5 gwiazdki, bo oceniam peeling, a nie żel pod prysznic.
Plusy:
dobrze się pieni
tani
miła konsystencja
nie podrażnia
dobrze myje

Minusy:
mydlany zapach (do przeżycia, gdyby to była kostka do rąk, ale do umycia całego ciała nieee)
nie ściera nic (bo mikrodrobinki sa za słabe)
mało wydajny (choć to moze plus, bo szybko się kończy)

Podsumowując: jest to kosmetyczna pomyłka, ale całe szczeście tania, więc nie będę płakać ;)

Używam tego produktu od: 1 mc

kocham ten peeling ;)

Znam ten peeling pod innym opakowaniem ;)
Jednak bardzo lubię produkty z Isany, ten też przypadł mi do gustu! :D
Delikatny.
Nie podrażnia.
Myje.
Łagodnie pachnie.
Fajnie się pieni.
Dobry skład :)
cena niska, za to dobry produkt.
wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: od tygodnia, w trakcie 1 opakowania.

Naprawdę fajny żelo-peeling za grosik

Czytając poprzednie recenzje dotyczące tego kosmetyku, nie ukrywam trochę się zdziwiłam. Faktycznie konsystencja wodnista, mógłby być bardziej kremowy, i co za tym idzie kwestia wydajności, ALE, poza tym mankamentem ja widzę same plusy :), tym bardziej w taaakiej cenie :)
Plusy:
+nie uczula mojej alergicznej skóry
+fajnie się pieni
+delikatnie peelinguje( nie jest to typ peelingu co ściera warstwy naskórka) i dzięki temu można używać go codziennie
+fajny mydlany zapach
+cena ok 6,00 a w promocji 4, 00 :)
+dostępność
MINUS:
- mało wydajny, ale co tam za 6 zł? :)

Może być.

Co do tego produktu odczucia mam troszkę mieszane. Z jednej strony jest niedrogi, delikatny, nie podrażnia czy nie wysusza skóry.
A z drugiej, jest mocno lejący się, praktycznie wylewa się z opakowania, więc trzeba uważać. Z tego też powodu jest mało wydajny. No i peeling to to za bardzo nie jest, a raczej żel masujący ;) Jeżeli komuś zależy na mocnym zdzieraku, to nie polecam. Na opakowaniu jest napisane że ma drobne mikroziarenka i tym się trzeba sugerować.
Dobrze że chociaż fajnie się pieni, więc zużyłam go po prostu jako żel pod prysznic. Zakupu nie żałuję, gdyż dałam za niego raptem 4zł w promocji. Jednak niektórych produkt ten może rozczarować.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, wymiennie z innymi żelami
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Mydlany krem pod prysznic.

Kosmetyki marki Isana często potrafią pozytywnie zaskoczyć, niestety równie często okazują się być niewypałem. Ten peeling z przykrością zaliczam do tej drugiej grupy.

Obecnie peeling dostępny jest w biało-błękitnej tubce (patrz: zdjęcie poniżej).

Konsystencja jest dość lejąca, kremowa, kolor biały. Drobinki peelingujące są bardzo drobne i dość miękkie.

Zalety:
*przyjemna, kremowa konsystencja, kiedy nałożymy większą ilość produktu delikatna piana \\\'otula ciało\\\'
*produkt wygodnie wydobywa się z tubki
*nie uczula
*bardzo niska cena - kupiłam w promocji za około 3zł
*myje skórę

Neutralnie:
*wydajność - średnia
*nie mam zastrzeżeń do szaty graficznej
*nie zauważyłam żadnego działania na skórę - ani jej nie wysusza, ani nie nawilża

Wady:
*to nie jest peeling! te maleńkie drobinki nie ścierają martwego naskórka, nie robią nic co powinien robić peeling
*zapach - zbyt intensywny, za bardzo mydlany, mdły
*w składzie SLS

Wiadomo, że od tak taniego kosmetyku nie można wymagać wiele, jednak biorąc pod uwagę, że zdarzały mi się tanie perełki marki Isana ocena nie może być wysoka. Ani nie peelinguje, ani nie pachnie ładnie... Owszem, myje skórę, ale chciałabym czegoś więcej. Po kilku użyciach znudził mi się i zużyłam go do końca do kąpieli stóp.

Generalnie nie polecam tego produktu.

niewygodny w użyciu

Zapłaciłam ponad 5 zł za produkt. Według mnie to jest peeling, ale nie do skóry tłustej. Według kosmetyczki jednym z błędów popełnianych przez kobiety jest używanie zbyt mocnych peelingów. Kosmetyk nadaje się do mojej suchej skóry. Zauważyłam, że o wielkości ziarenek świadczy po prostu informacja na produkcie. Na opakowaniu jest napisane, że są to "drobne mikroziarenka". Stosowałam go raz w tygodniu. Wystarczył mi na 7 razy. Jest bardzo niewydajny, mimo tego, że ziarenek jest dużo. W dodatku wylewa się z opakowania, co jest dla mnie bardzo uciążliwe. Zapach ma ładny, mydlany, kojarzący się z klasycznym Dove. Wygładza skórę.
Dzisiejsze opakowanie ma kolor jasnoniebieski.

Nie polubiłam...

Lubię łagodne peelingi myjące, ten jednak wyjątkowo mi się nie spodobał.

Plusy:
+ łagodny, nie ma mowy o żadnych podrażnieniach czy przetarciach na skórze,
+ niedrogi.

Minusy:
- nieprzyjemny jak dla mnie, MDŁY zapach (raz używając go po kolacji dosłownie zrobiło mi się niedobrze) - przypomina zapach klasycznego "zwykłego" mydła, ale jest zdecydowanie mocniejszy,
- właściwie nie sprawdza się jako peeling myjący, nie ściera w ogóle, to raczej kosmetyk myjący pod prysznic z drobinkami,
- niewydajny - dużo go wylewałam na ciało chcąc uzyskać jakiś efekt (zetrzeć pozostałości balsamu brązującego), niestety bezskutecznie.

Kosmetyk jest taki nijaki... Nie ma nic, co by mnie przy nim zatrzymało. Może gdyby miał jakiś ciekawy zapach i kolor, patrzyłabym na niego przychylniejszym okiem i z przyjemnością używała... Chciałam zakupić peeling myjący również z Isany "Biała czekolada i wanilia" - pewnie by mi przypadł do gustu, ale niestety we wszystkich sklepach Rossmann jakie odwiedziłam był dostępny tylko ten mdły peeling Isany. Na pewno NIE kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo przyjemny produkt

Zgadzam się z przedmówczyniami, że rasowy peeling to to raczej nie jest. Drobinek jest co prawda dużo, ale są malusieńkie i delikatniutkie :)

Zapach jest dosyć specyficzny. Pierwsze otwarcie tubki i wielka konsternacja... Mydlany, słodki i duszący. Można się przyzwyczaić, ale odejmuję pół gwiazdki.

Używałam go głównie na łydki i pięty (razem z tareczką - bez niego to już nie jest to samo...), i starczył mi na 3 miesiące. Bardzo go lubiłam, zwłaszcza do pięt, więc planuję kupić ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

wszystko poza peelingiem

Pomimo negatywnych ocen zaryzykowałam i nie żałuję. Wprawdzie nie jest to peeling, raczej peelingujący żel pod prysznic, jeśli już, ale i tak jestem zadowolona:)
+ cena, cena i jeszcze raz cena (4 zeta na promocji)
+ ładnie się pieni
+ wydajny
+ nawilża i pielęgnuje (zupełnie się tego nie spodziewałam!)
+ miły kremowo-mydlany zapach, który bardzo mi się podoba
+ solidne zamknięcie, nadaje się w podróż

- jednak nie jest to peeling i nie polecam jeśli ktoś oczekuje zdzieraka (nieładnie tak kłamać - minus pół gwiazdki). Drobinek peelingujących jest mało i podczas masażu czuć je raczej na dłoniach niż na skórze, ale od czego jest cukier:D
Używam tego produktu od: kwiecień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne