Bubble Yum Lip Balm

Bubble Yum Lip Balm

Bubble Yum to balsam do ust o smaku popularnej w USA gumy do żucia. Skutecznie nawilża i ochrania usta dzięki zawartości wosku pszczelego. Dostępny w 4 smakach:
-Original
-Cotton Candy
-Grape
-Watermelon
Dostępny w USA oraz na aukcjach internetowych.

Cena: 1,00 - 1,20 $ / 4,2 g (0,15 oz)

10 – 50ml
balsam do ust

Świetny :)

Mam wersje original (czaję się na arbuza ale chyba marne szanse :( )

+ cudowny zapach i smak - nie jest chemiczny i, przynajmniej mi, jak dotąd się nie nudzi ;)
+ dobrze nawilża usta
+ pozostawia ładny błysk ;)

Właściwie nie mam za co odjąc mu gwiazdki, więc niech będzie, że KWC ;)

Używam tego produktu od: kilku misięcy

poprostu super

Mam wersję original i jestem poprostu zachwycona-szczególnie słodziutkim smakiem i zapachem;)poza tym nawilża,natłuszcza i nadaje delikatny połysk,może wypóbuje też inne wersje;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny i tani

Kupiłam go wraz ze Smackersami, z ciekawości, zachęcona bardzo niską ceną. Miałam wersję original, bardzo intensywny i słodki zapach gumy (choć jednej z moich koleżanek kojarzył się z cynamonem). Świetny balsam pielęgnacyjny, który szybko doprowadzał zniszczone usta do porządku i ładnie topił się na ustach (czasem można było przesadzić z mlecznym różem na ustach). Nie mam mu nic do zarzucenia prócz zapachu, któy jest dla mnie zbyt mocny. Nie lubię takich aromatów pod samym nosem :) jednak w porównaniu do sztucznych i nic nie dających Smackersów - Bubble Yum górą!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:sama ok. 5, a za mną zamówiło jeszcze 14 koleżanek i siostra ;)

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Mniam

Mam wersję oryginalną.Kupiłam kilka miesięcy na allegro za grosze(około 5zł)i jestem bardzo zadowolona.Nie tylko pachachnie jak najprawdziwsza guma do żucia ale i tak smakuje-jest słodziutki.Dobrze i wygodnie rozprowadza sie na ustach i ładnie nabłyszcza.Co do właściwości pielęgnacyjnych-są w normie,wysuszonym na wiór wragom nie pomoże ale na zadbane i odpowiednio nawilżone działała w odpowiedni sposób.Myślę,że nie bedzie to moje ostetnie opakowanie-myślę o wypróbowaniu wersji cotton candy:)

fajny

Na 100 % każdy kto go kupi będzie nim zachwycony lecz tylko przez jakiś czas ponieważ zapach mimo iż bardzo smakowity, to po jakimś czasie poprostu się nudzi. Balsamik bardzo dobrze działa na usta, wygładza je i nawilża, na mrozie już jest gorzej ponieważ twardnieje. Jest niemalże bezbarwny. Ma ładne opakowanie miłe dla oka, wygodnie się aplikuje, lecz czasami się zacina. Kupiłam go za 3,99 zł na allegro. Ja ze swojej strony nie wiem czy go ponownie nabędę. Reasumując jest to fajna rzecz i napewno lepsza niż Smackersy.

Smakowity

Bardzo fajny kosmetyk i bardzo smakowity. Mam ta wersje, ktora jest pokazana na zdjeciu (cotton candy). Smakuje i pachnie super - tak jak guma owocowa. Balsam nawilza usta, nie zbiera sie w kacikach, nie ma problemow z psujacym sie opakowaniem (co ostatnio zdarza sie mi sie czesto w przypadku innnych balsamow do ust). Nadaje delikatny, lekko rozowy polysk :)
Kupilam go okazyjnie na allegro po 6zl i pewnie ponownie skusze sie na ten zakup:)