Pantene, Pantene Pro-V Blond Expressions, Szampon

Pantene, Pantene Pro-V Blond Expressions, Szampon

Szampon przeznaczony jest do włosów blond - od odcienia platyny do ciemnego blondu.
Formuła Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Blondy z Pro-Vitaminami wielopłaszczyznowo chroni włosy. Zawiera ona intensyfikatory blasku, aby pomóc wzbogacić i zachować nieporównywalny blask i piękno wszystkich odcieni blondu. Zawiera ekstrakt ze słonecznika. Chroni przed szkodliwymi czynnikami, mogącymi przyćmiewać głębię blondu.

lubię go:)

Lubię szampony pantene.Ten szampon też przypadł mi do gustu. Ładnie pachnie,dobrze się pieni,ale nie wysusza włosów.Nie ma problemów z rozczesaniem po myciu.Minusów nie zauważyłam, więc polecam do wypróbowania:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

moglo byc lepiej

Tutaj pierwszy raz zawiodlam sie na firmie Pantene (i nie ostatni). Z reguly uzywam szamponow do wlosow blond i ten jest ze wszystkich zdecydowanie najgorszy. Co prawda oczyszcza ladnie i nieznacznie rozjasnia, ma mila konsystencje, ladnie sie pieni i pachnie itd itp, ale... moje wlosy niestety sataja sie po nim strasznie szorstkie i suche, co prawie nigdy sie nie zdarza po innych szamponach. Oczywiscie po uzyciu odzywki szorstkosc mija i szampon ten nie niszczy wlosow, ale po prostu dziwnie je jakos usztywnia. Mnie sie to nie podoba.

Używam tego produktu od: uzywalam przez kilka tygodni

Bardzo dobry

Używam zawsze wraz z odżywką z tej serii. W ogóle lubię Pantene. Ładnie się pieni, ładnie pachnie. Włosy są raczej śliskie w czasie płukania - tak jak lubię. Co do efektu rozświetlenia itp. nie wiem, bo używam tez płukanki niebieskiej.

Używam tego produktu od: pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nic pecjalnego

Szampon dobry, ale nic specjalnego. Żadnego super efektu na moich blond włosach nie zauważyłam.
Przynajmniej ładnie pachnie i dobrze się pieni, więc dałam 3 gwiazdki.

OK

Używałam razem z odżywką, włosy nie są jakoś extra odżywione, ale naprawdę zauważyłam super pielęgnację mojego blond balejażu - ożywił kolor i rozjaśnił.
Bardzo wydajny,nie obciąża, ale do moich włosów potrzebuję czegoś silniejszego, regenerującego.

EDIT: po dłuższym używaniu wysusza strasznie.

Używam tego produktu od:nie pamiętam:)

jeden z ulubionych

to jeden z moich ulubionych szamponow. zerszta ogolnie szampony pantene sa moimi ulubionymi.

szmpon dobrze oczyszcza, pozostawia wlosy miekkimi i puszystymi, pielegnuje moj blondzik. odpowiada mi jego kremowa konsystencja. cena, opakowanie i wydajnosc rowniez.

i co najwazniejsze nie obciaza wlosow. po jego uzyciu wlosow jest duzo wiecej:)

uzywam go ja i moja mama. zawsze w zestawie z odzywka. polecamy:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

całkiem fajny

zacznę od tego że nie wierzę w reklamy "specjalnych serii do blondu" które niby to rozświetlają odcień,niektóre rzekomo rozjaśniają... u mnie to nigdy nie działało,więc nie sądzę że takie szampony działają cuda na blond włosach :) pominę reklamę i ocenie go jak zwykły szampon,inaczej musiałabym odjąć gwiazdkę za nie spełnianie obietnic ;) dobrze się pieni,jest wydajny i ma przyjemny zapach. nie plącze włosów,mimo to do rozczesania potrzebna mi odżywka lub maska,ale mam tak niezależnie od szamponu,to wszystko przez prostownicę... włosy są po nim miękkie i pachnące. szampon jest godny polecenia o ile nikt na poważnie nie bierze reklam,inaczej może się trochę rozczarować... ;) Używam tego produktu od: ok. miesiąca

bardzo dobry choc drogeryjny.

Drogeryjne specyfiki do włosów omijałam od kilku lat szerokim łukiem, bo po wielu próbach zawsze kończyło się łupiezem i podrażnieniem , choc pantene zawsze wypadał w tych testach stosunkowo najlepiej, dlatego tez kiedy zmieniłam kolor włosów postanowiłam zaryzykować. Szampon zdecydowanie najlepszy drogeryjny jaki miałam. pięknie pachnie , ma odpowiednią dla mnie konsystencję, dobrze się pieni , choc to dla mnie bez róznicy. Uzywam razem z przeróżnymi odżwykami i efekt jest zawsze bardzo dobry. Poręczne, estetyczne opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Najlepszy jaki miałam!

Świetny szampon. Bardzo wydajny, włosy są po nim miękkie dobrze się rozczesują, bardzo powoli się przetłuszczają (za co daję duży +), nie obciąża włosów, sa naprawdę piękne. Minusik za działanie na blond, odrobinę może rozjaśnia ale nie jest do końca tak jakbym chciała. A jeszcze jedno NIE UCZULA!!!

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:5 (myję włosy codziennie)

nie zawiodłam się :)

Szampon ten jest wręcz fantastyczny - ładnie pachnie, dobrze się pieni, nie przesusza włosów, ale też ich zbyt nie natłuszcza. Jest dość wydajny.
NA drugi dzień po umyciu włosy moje nie są jeszcze zbyt tłuste. Polecam też odżywkę z tej samej serii.
Rzeczywiście włosy mi troszkę się rozjaśniły, są miększe i miłe w dotyku, nie mam problemów z rozczesaniem ich po myciu.

Jest wg mnie o wiele lepszy od sunslika dla włosów blond

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: 2, będzie więcej

rozświetla

Stosowany z odżywką ładnie podkreśla i rozświetla mój naturalny blond, jedak włosy są oklapnięte i chyba zaczęły mi wypadać po nim albo innych produktach pantene.Tak więc myślę ze lepiej poszukać czegoś po czym moich włosów będzie troche więcej a nie koniecznie będą rozświetlone:)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

spodziewałam się więcej

właściwie to ma jedna ale dużą zaletę: włosy wygladają za dobrze odzywione i bardzo zdrowe :ehem: A pozatym: kolor z poszarzałych w zimie tylko nieznacznie się ocieplił, szampon jest strasznie gęsty i słabo się pieni, za drogi jak na taką pojemność.

Używałam tego produktu po zimie