L'Oreal Paris, Recital Preference (Farba w żelu do włosów)

L'Oreal Paris, Recital Preference (Farba w żelu do włosów)

Pojemność 1 szt

Recital to trwała farba w formie żelu, oferuje obecnie 30 odcieni. W nowej, ulepszonej wersji skutecznie pokrywa siwe włosy. Dołączona odżywka zawiera filtry UV i substancje pielęgnacyjne, wystarcza na 4 mycia po farbowaniu. Włosy po farbowaniu są sprężyste, błyszczące, łatwo się układają.

farby
zapachowa
żel
Trwałość
długotrwałe

Całkiem ok

Kupiłam odcień Island 11.11. Zawsze farbuję włosy na blond i używam Garnier Color Naturals 10. Z L'Oreal jestem nawet zadowolona, oczywiście nie uzyskałam tak jasnego wręcz siwego koloru, ale dobrze wiem, że w warunkach domowych bez rozjaśniacza to niemożliwe. Wyszedł mi kolor ciepłego blondu, bez kurczaka, bardzo podobny odcień jak mojego Garniera 10. Wystarczyło mi jedno opakowanie na moje włosy do ramion, a Garniery kupuję zawsze dwie sztuki. Podoba mi się też to, że nawet po niezbyt dokładnym nałożeniu, farba pokrywa wszystkie odrosty, kolor jest jednolity. Jestem po dwóch tygodniach od farbowania, kolor nabrał naturalnego odcienia. Sama aplikacja jest bardzo wygodna, wystarczy wszystko wymieszać w buteleczce z kartonika, potrząsnąć i nałożyć. Sama farba niestety strasznie śmierdzi, zatyka nozdrza. Plus za pachnący balsam-odżywkę do stosowania raz w tygodniu oraz reaktywator koloru, który producent poleca użyć po 3 tygodniach od koloryzacji.

Trwałość i blask

Loreal ostatnio podbija moje serce swoimi kosmetykami... Nie zawiodłam się również kupując ich farbę do włosów.
Recenzuję kolor BRASILIA.
W momencie farbowania miałam włosy do obojczyków z ombre w ciemnym blondzie, do tego ok. 3-4 cm swojego odrostu (średni brąz). Partie rozjaśniane był suche, matowe i zmęczone.

Co za okropieństwo

Mimo trzymania farby znacznie krócej na włosach, to i tak wyszedł czarny (a był do odcień Brasilia, czyli ciemny neutralny brąz i z mojego jasnego brązu właśnie taki powinien wyjść - bo rozumiem, że farba może wyjść inna o jeden, no może dwa tony, ale nie o tyle tonów!). I czerń niestety zeszła dopiero po paru dniach (sic!), czyli po n-myciach, różnymi szamponami, jak i po myciu sodą oczyszczoną i domykaniu łusek octem jabłkowym (co rzekomo pomaga trochę przy niechcianych czerniach po nieudanym farbowaniu).

Piszę tę recenzję po 2 tygodniach (też dla pełnego obiektywizmu), i dopiero teraz mogę powiedzieć, że kolor jest taki, jaki być powinien. Po 2 tygodniach! I dopiero po mniej więcej tygodniu zaczęłam zauważać moje naturalne złote refleksy w świetle, bo wcześniej jedyne co widziałam to była atramentowa czerń, w czym włosy wyglądały tragicznie, bo sztucznie. Tym, co jest jeszcze okropne, już przy samym procesie farbowania, był zapach - wiem, że najważniejszy jest efekt, ale przy farbowaniu zapach żelu koloryzującego w połączeniu z mleczkiem utleniającym sprawiał, że prawie nie dało się oddychać (i tu naprawdę wcale nie przesadzam).

Farba ogółem wydaje się mieć mocne działanie (ale co z tego skoro kolor wychodzi inny) i chyba powinnam dziękować niebiosom, że nie zniszczyła włosów... Naprawdę nie polecam.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Szkoda pieniędzy....

Używałam odcienia Opera 6.21. Na początku kolor wyszedł dość ciemny , ale już po pierwszym myciu znacznie się wypłukał i wyglądał prawie tak jak na opakowaniu.Niestety spierał się przy każdym myciu i już po dwóch tygodniach nie było po nim śladu.Mimo , że kupiłam farbę w promocji to i tak myślę ze nie jest warta tych pieniędzy, bo można kupić lepszą i tańszą.Daje 2 gwiazdki.Jedną za to , że nie dokonała jakichś zniszczeń na moich włosach, a drugą za mega genialną odżywkę.

Switnie kryje siwe wlosy

Uzywam od paru lat odcienia M1 Caracas na mocno siwe wolosy a mam ich 80%
- piekny gleboki kolor ciemnego brazowego mahoni
- bardzo delikatna zelowa konsystencja, lagodna dla skory glowy,
- lubie farby klasyczne amoniakowe bo nie przesuszaja wlosow tak jak te bez amoniaku
- kolor jest bardzo trwaly
- idelane , rowne pokrycie siwizny i latwa aplikacja
- fajny zapach mimo amoniaku
- jedna z najlepszych farb na rynku

bardzo przeciętna...

Używałam tej farby, kiedy farbowałam jeszcze włosy samodzielnie i nie bardzo się na tym znałam. Z plusów muszę zaznaczyć, że farba łatwo się nakłada i nie zniszczyła mi zbytnio włosów.
Jednak jest to produkt bardzo nietrwały. Większość kolorów spierała mi się do rudego blondu w przeciągu miesiąca (a muszę zaznaczyć, że kupowałam tylko różne odcienie brązów i kolor tuż po aplikacji był piękny). Za takie pieniądze można oczekiwać czegoś dużo lepszego.
Najlepszą częścią zestawu jest odżywka, która wspaniale nawilża i odbudowuje włosy.

Loreal preference 6.21 popielaty brąz

Chciałam wyrównać pasemka, które miały czerwonawo-rudy odcień.
Jestem świeżo po farbowaniu, na dziś pasemka jako tako pokryte i nawet podobne to jest to do popielatego brązu. Za to siwych włosów nie łapie kompletnie.
Porażka za 34 złote. To już lepiej kryje mi Garnier za 12-16 zł i nie śmierdzi, jak ta farba.
Szkoda, bo na rynku jest problem z zimnymi odcieniami.

trzeba czytać wizaż

Niestety nie skorzystałam z recenzji już zamieszczonych i teraz żałuję :( miało być brązowo, popielato, a mam wstrętny, rudy kolor na odrostach, farba rzadka, fatalna a aplikacji.

Niestety, bardzo nietrwała

Kupiłam kolor Opera (zimny jasny brąz). Na początku kolor jest piękny, naturalny i nie wychodzi zbyt ciemny. Niestety, już po drugim myciu włosów zmywa się całkowicie.
Wcześniej używałam koloru ciemny blond, ten lepiej się utrzymywał.

Bardzo słaba

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam farbę 6.21. To był błąd. Bardzo słabo kryje. Postępowałam zgodnie z instrukcją a mimo to odrost i tak był widoczny. Sam kolor tez mnie nie zachwycił. Miał być "chłodny brąz będący uosobieniem paryskiej elegancji i szyku" a wyszedł z ruda poswiata. Nie tego się spodziewałam po chłodnym brązie. Odrost wyszedł kasztanowy więc musiałam zafarbować ponownie inna farbą. Zdecydowanie nie polecam.

Zerowe pokrycie siwych włosów

Farba w ogóle się nie sprawdziła. Dosłownie ZEROWE pokrycie siwych włosów, gdzie były białe tam zostały :( Mam wrażenie, że w ogóle nie pofarbowała włosów, nie dostrzegam żadnej zmiany w kolorze. Farba śmierdzi, jest dość rzadka, przez to wszystko nieprzyjemna w użyciu. Dodatkowo droga, gdyby to był bubel za 10 zł to jeszcze nie byłoby takiego problemu. Nie widzę pogorszenia kondycji włosów, ale będę musiała ze 3 tygodnie pochodzić z siwymi odrostami :( bo mam cienkie, delikatne włosy i boję się, że zbyt szybka koloryzacja zaszkodzi. Nigdy więcej tego bubla. Jedyna gwiazdka za naprawdę niezłą odżywkę dołączoną do farby.

naturalny efekt

od lat używam koloru 3 Brasilia (ciemny brąz) i póki co nie znalazłam lepszej. Mam długie włosy i to jest jedyna farba przy której wystarcza mi jedno opakowanie (nigdy nie farbuję końcówek włosów), przy syossie potrzebowałam 2 opakowań. Efekt? Włosy nie są tępe, jak to zazwyczaj jest po farbowaniu. Kolor jest niesamowicie naturalny, bez brzydkich czerwonych podcieni :) Jedynym minusem jest to, że kolor od razu po farbowaniu nie jest taki jak powinien (jest ciemniejszy), ale po 3 myciach, kiedy dokładnie wszystkie resztki farby się zmyją zostaje nam idealny. piękny, naturalny ciemny brąz.