L'Oreal Paris, Recital Preference (Farba w żelu do włosów)

L'Oreal Paris, Recital Preference (Farba w żelu do włosów)

Pojemność 1 szt

Recital to trwała farba w formie żelu, oferuje obecnie 30 odcieni. W nowej, ulepszonej wersji skutecznie pokrywa siwe włosy. Dołączona odżywka zawiera filtry UV i substancje pielęgnacyjne, wystarcza na 4 mycia po farbowaniu. Włosy po farbowaniu są sprężyste, błyszczące, łatwo się układają.

farby
zapachowa
żel
Trwałość
długotrwałe

Ulubiona od lat

Po tą farbę pierwszy raz sięgnęłam pare lat temu w celu pierwszej koloryzacji. Naturalnie mam włosy w kolorze typowego polskiego mysiego brązu. Pierwszą kupiłam Caracas bodajże M.12 ma numer. Kolor na początku wychodzi czarny ;D ale po umyciu szamponem przeciwłupieżowym kolor zostaje taki jak na opakowaniu. Piękny brąz świecący się na rudo. Załączyłam zdjęcie. Byłam zachwycona. Jakoś z 3 razy potem kładłam ten kolor. Na lato tego roku zrobiłam sobie sombre i świeciło się na rudo po tej farbie nie będę ukrywać :D wiec pare dni temu położyłam kolor Jasny popielaty brąz z chłodnymi tonami Opera. Tez zalaczylam zdjęcie. Kolor jest przepiękny chłodny i wcale nie wyszedł czarny. Wyrównał pasemka i Nie swieci się na rudo! Nawet chłopak jak mnie czesał powiedział ze te włosy maja drugie dno i są szare :D na co odpowiedziałam ze dokładnie takie maja być ! Nie wiem dlaczego ta farba spotyka z tak okropnymi opiniami. Odżywka dołączona do zestawu tez jest genialna. Koleżanka ze studiów była w szoku ze : nie mam pofarbowanej skory i ze włosy są tak miękkie biorąc ze były farbowane. Jedyny minus to farba potwornie śmierdzi. Jak nakładamy ja to aż oczy szczypią i potem przez dwa mycia włosy śmierdzą amoniakiem. Ale coś za coś :) specjalnie założyłam konto na wizaż żeby dodać opinie o tej farbie i załączyć zdjęcia. Sama zawsze szukam czegoś takiego :)

Najgorsza farba!

Oceniam kolor 9.1.
Farbuję włosy od kilku lat, używałam już wielu farb. Żadna z dotychczas używanych przeze mnie farb tak mocno nie podrażniła mojej skóry głowy! Od tej farby tak bardzo piekła skóra głowy, że ledwo dało się wytrzymać wyznaczony w ulotce czas trzymania. Skóra głowy boli nawet na następny dzień po farbowaniu. Drugim wielkim minusem tej farby jest duszący, bardzo nieprzyjemny zapach, piecze w gardło, najlepiej nakładać ją przy otwartym oknie. Ponadto, kolor wyszedł nierównomierny, farba niedokładnie pokryła odrosty.

Używa produktu od: próbka

Super

Doskonała farba. Super, śliczny kolor. Użyłam Jasny złoty blond. Piękny odcień. Nie żółty! Blondy w domu zawsze wychodziły żółte i brzydkie. Ten kolor jest doskonały. Farba mimo, że w żelu nie ścieka i łatwo się nakłada. Ale czy musi tak ostro pachnieć, że aż oczy łzawią?

Batiste

tragedia

wczoraj pofarbowałam włosy kolorem islande. u mnie jest po prostu tragedia odrost kasztanowy wpadający w rudy. reszta włosów szara wpadajaca w odcien atramentu. naprawdę tak ma to wyglądać?
wątpię. dodatkowo włosy są sztywne. bez polysku.
smód tej farby byl tak silny że zaczelo krecic mi się w głowie. a

dość dobra

Farbuję włosy na blond , więc skusiłam się w końcu skusiłam się na Recital. Wielkim plusem jest ogromny wybór odcieni, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Farba bardzo dobrze pokrywa siwe włosy (a mam ich sporo), a kolorek wychodzi zgodnie z oczekiwaniami. Ogromnym atutem produktu jest też genialna odżywka, po której włosy są miękkie, jedwabiste i zadbane. Generalnie jest to dobra propozycja dla kobiet , które chcą pokryć siwe pasma na głowie, a jednocześnie uzyskać naturalnie wyglądający odcień. Jedynym minusem jest to, że farba dość szybko się wypłukuje.

Nie przekonują mnie do siebie

Mimo, że mają ciekawe odcienie blondów, to ich żelowa konsystencja nie jest dla mnie, wcale nie nakłada się ją przez to latwiej.
Owszem opakowanie jest solidne, zawartośc też, dośc dobra odżywka po, a odcienie do wyboru są ciekawe, tyle że mało trwałe, wypłukiwały się po około 2 tygodniach.
Rozjaśnienie zostawało, ale przecież nie o to chodzi, mogę przecież kupić sam rozjaśniacz i np płukankę.

Bardzo dobra

Użyłam ciemnego brązu 3.12 z chłodnymi refleksami.
Świetna farba, przyjemna aplikacja, genialny kolor tak jak zapowiedziany przez producenta. Nie za wysoka cena, duża dostępność produktu.
Małym minusem jednak jest, że dość szybko zeszła z moich włosów. Jednakże to jak wyglądały wciąż jest niezłym osiągnięciem.

Całkiem ok

Kupiłam odcień Island 11.11. Zawsze farbuję włosy na blond i używam Garnier Color Naturals 10. Z L'Oreal jestem nawet zadowolona, oczywiście nie uzyskałam tak jasnego wręcz siwego koloru, ale dobrze wiem, że w warunkach domowych bez rozjaśniacza to niemożliwe. Wyszedł mi kolor ciepłego blondu, bez kurczaka, bardzo podobny odcień jak mojego Garniera 10. Wystarczyło mi jedno opakowanie na moje włosy do ramion, a Garniery kupuję zawsze dwie sztuki. Podoba mi się też to, że nawet po niezbyt dokładnym nałożeniu, farba pokrywa wszystkie odrosty, kolor jest jednolity. Jestem po dwóch tygodniach od farbowania, kolor nabrał naturalnego odcienia. Sama aplikacja jest bardzo wygodna, wystarczy wszystko wymieszać w buteleczce z kartonika, potrząsnąć i nałożyć. Sama farba niestety strasznie śmierdzi, zatyka nozdrza. Plus za pachnący balsam-odżywkę do stosowania raz w tygodniu oraz reaktywator koloru, który producent poleca użyć po 3 tygodniach od koloryzacji.

Trwałość i blask

Loreal ostatnio podbija moje serce swoimi kosmetykami... Nie zawiodłam się również kupując ich farbę do włosów.
Recenzuję kolor BRASILIA.
W momencie farbowania miałam włosy do obojczyków z ombre w ciemnym blondzie, do tego ok. 3-4 cm swojego odrostu (średni brąz). Partie rozjaśniane był suche, matowe i zmęczone.

Co za okropieństwo

Mimo trzymania farby znacznie krócej na włosach, to i tak wyszedł czarny (a był do odcień Brasilia, czyli ciemny neutralny brąz i z mojego jasnego brązu właśnie taki powinien wyjść - bo rozumiem, że farba może wyjść inna o jeden, no może dwa tony, ale nie o tyle tonów!). I czerń niestety zeszła dopiero po paru dniach (sic!), czyli po n-myciach, różnymi szamponami, jak i po myciu sodą oczyszczoną i domykaniu łusek octem jabłkowym (co rzekomo pomaga trochę przy niechcianych czerniach po nieudanym farbowaniu).

Piszę tę recenzję po 2 tygodniach (też dla pełnego obiektywizmu), i dopiero teraz mogę powiedzieć, że kolor jest taki, jaki być powinien. Po 2 tygodniach! I dopiero po mniej więcej tygodniu zaczęłam zauważać moje naturalne złote refleksy w świetle, bo wcześniej jedyne co widziałam to była atramentowa czerń, w czym włosy wyglądały tragicznie, bo sztucznie. Tym, co jest jeszcze okropne, już przy samym procesie farbowania, był zapach - wiem, że najważniejszy jest efekt, ale przy farbowaniu zapach żelu koloryzującego w połączeniu z mleczkiem utleniającym sprawiał, że prawie nie dało się oddychać (i tu naprawdę wcale nie przesadzam).

Farba ogółem wydaje się mieć mocne działanie (ale co z tego skoro kolor wychodzi inny) i chyba powinnam dziękować niebiosom, że nie zniszczyła włosów... Naprawdę nie polecam.

Szkoda pieniędzy....

Używałam odcienia Opera 6.21. Na początku kolor wyszedł dość ciemny , ale już po pierwszym myciu znacznie się wypłukał i wyglądał prawie tak jak na opakowaniu.Niestety spierał się przy każdym myciu i już po dwóch tygodniach nie było po nim śladu.Mimo , że kupiłam farbę w promocji to i tak myślę ze nie jest warta tych pieniędzy, bo można kupić lepszą i tańszą.Daje 2 gwiazdki.Jedną za to , że nie dokonała jakichś zniszczeń na moich włosach, a drugą za mega genialną odżywkę.

Switnie kryje siwe wlosy

Uzywam od paru lat odcienia M1 Caracas na mocno siwe wolosy a mam ich 80%
- piekny gleboki kolor ciemnego brazowego mahoni
- bardzo delikatna zelowa konsystencja, lagodna dla skory glowy,
- lubie farby klasyczne amoniakowe bo nie przesuszaja wlosow tak jak te bez amoniaku
- kolor jest bardzo trwaly
- idelane , rowne pokrycie siwizny i latwa aplikacja
- fajny zapach mimo amoniaku
- jedna z najlepszych farb na rynku