SI Świt, Exclusive Foot Care Line, Caring Cream (Krem do stóp pielęgnacyjny)

SI Świt, Exclusive Foot Care Line, Caring Cream (Krem do stóp pielęgnacyjny)

Przeznaczony do pielęgnacji stóp. Bardzo dobrze wchłania się. Przynosi ulgę stopom zmniejszając obrzęki i zapewniając uczucie świeżości. Regularnie stosowany poprawia wygląd skóry stóp, zmiękcza i wygładza stwardniały, zrogowaciały naskórek. Zapobiega pękaniu skóry na piętach i między palcami.

Krem zawiera: witaminę A, witaminę E, alantoinę, olejek drzewa herbacianego i mentol.

Cena: 3,50zł / 75ml

Typowy przeciętniak.

Zapach od razu mi się nie spodobał, ale stwierdziłam, że może jesli niezbyt ładnie pachnie, to jego działanie jest lepsze. Trochę się pomyliłam, ale tragedii nie ma.
Plusy:
+ idealna konsystencja, znaczy się niezbyt rzadka, ale też nie za gęsta,
+ szybko się wchłania,
+ efekt nawilżenia jest w miarę ok, stopom bez większych problemów z pewnością wystarczy,
+ tani i wydajny, o poręcznym opakowaniu.
Minusy:
- zapach jest okropny, po nałożeniu na stopy drażnił mnie jeszcze bardziej,
- nie nawilża stóp dogłębnie, trzeba smarować stopy codziennie, inaczej po jednym dniu abstynencji od kremowania skóra zaczyna robić się sucha,
- ze stwardniałymi piętami z pewnością sobie nie da rady.
Ogólnie rzecz biorąc to moim stopom takie działanie wystarcza, aczkolwiek mogło by być trochę skuteczniejsze. Jednak ten zapach tak mnie odstrasza, że nie wiem czy zdecyduję się na ponowny zakup tego kremu.

bardzo przyzwoity krem

nawilża.
wygładza skórę.
ma lekką konsystencję.
wydajny.
wchłania się dosyć długo.
ładny mentolowy, świeży zapach.
bardzo tani.

do codziennej pielęgnacji - jak najbardziej, do suchych stóp - za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jest ok

Krem wygładza skórę, nawilża ją i sprawia, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie wiem, jak radzi sobie z poważniejszymi problemami, ponieważ takich nie posiadam :)
Produkt ma niezbyt ładny zapach (coś w stylu pasty do podłogi) i dość długo się wchłania. Nie zauważyłam też działania, które zapobiegłoby poceniu się stóp. Jest za to bardzo tani :)
Myślę, że to dobry krem dla osób niezbyt wymagających.

Używam tego produktu od: bardzo nieregularnie od kilku miesięcy

depilacja ciąża

świezak!

fajny produkt za male pieniądze, zawiera w składzie to samo co wszystkie średniopółkowce.
smiem twierdzić że skład ma bardzo \'naturalny\' jak na krem do stóp.

znakomicie się wchłania, zostawia stopy miekkie, świeże i chłodne. zmniejszył potliwośc i tworzenie sie otarć. dodatkowo ładnie ją zmiękcza i zadziałał wygładzająco nawet na paznokcie!! zapach ziołowy, dośc szybko się ulatnia.
minus to kleista konsystencja, ale jest spowodowana mniejsza ilością "chemii", tak sądzę. przy stosowaniu na noc nie przeszkadza.

jeastem zadowolona, nie mam bardzo przesuszonych stóp a ten krem jest idealny na lato!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Może być

Plusy:
- szybko się wchłania
- wygładza
- ładnie pachnie
- cena

Minusy:
- zbyt słabo nawilża
- mało wydajny

Gdy zaczynałam używać tego kremu moje stopy były przesuszone, a po skończonej tubce wcale nie zauważyłam jakiejś widocznej poprawy. Wniosek z tego taki, że zbyt słabo nawilża. Dla mało wymagającej skóry stóp byłby ok.

Taki sobie.

Plusy:
- Konsystencja
- Łatwo się rozprowadza
- Nawilża, ale nie w jakimś zniewalającym stopniu
- Stopy mniej się pocą
- Zmiękcza skórę

Minusy:
- Wchłania się powoli
- Okropny zapach
- Strasznie się klei po nałożeniu

U mnie tydzień po rozpoczęciu stosowania tego kremu, bardzo łuszczyła się skóra, ale teraz jest ok, myślę, że było to powodem nie przyzwyczajenia stóp do takiej pielęgnacji. Ale zapach to ma OKROPNY! ;D Dla osób nie wymagających jakiś kosmicznych rzeczy, śmiem stwierdzic, że będzie dobry ;).

Używam tego produktu od: 1-ego miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

ten zapach :/

Krem taniutki jak barszcz. Kupilam z ciekawosci bo juz sama nie wiedzialam co brac w rossmanie, duzo probowalam, nic nie pomagalo. sprobowalam tego ;)
po otwarciu tubki przywital mnie niezbyt ciekawy chemiczno - ziolowy \'zapach\'. nie zrazilam sie i nalozylam na stopy. Konsystencja w porzadku, wchłonął sie szybko, zostawil lekką warstwe ochronna.
Lekkie \'mrowienie-chlodzenie\'. Stopy byly odswiezone to napewno. Lekko nawilza i cos tam odzywia ale to jednak tez nie jest TO.

Za te cene mozna wyprobowac. :o

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: 2x tubka

Dobry chodź zapach ma odstraszający.

Krem jest dość gesty przez co dobrze wygładza nasze stopy,szybko się wchłania jest tani i wydajny. Dodatkowo zapobiega poceniu się stóp. Jedyny jego minus to bardzo mocny nieprzyjemny zapach,który dla wielu może być mimo wszystko zbyt uciążliwy.Produkt bardzo dobry,ale ze względu na zapach chyba więcej go nie kupię,chodź większych zastrzeżeń do niego nie mam.

nic ciekawego

Krem ma dość nieprzyjemny zapach..a skóra po nim się robi taka..jakbyś chodził w mokrych butach pol dnia..może faktycznie stopy się nie pocą...ale dobry krem powinien je również nawilżyc ..wygładzić..a ten krem sobie z tym nie radzi..oprocz ceny..nic nie zachwyca..

Używam tego produktu od:roku

taki se ;)

Bardzo mocny, paskudny zapach z wyczuwalną nutą mentolu. Niezła konsystencja: dobrze się rozprowadza i wchłania. Jednak efektów żadnych.

Do plusów można zaliczyć niską cenę i ładne, praktyczne opakowanie.

dla małowymagających

+niska cena
+wydajność
+nawilżenie stóp w miejscach mało wysuszonych
+szybko się wchłania

+/- zapach średni

-nie radzi sobie z bardzo przesuszoną skórą

Wg mnie nadaje się na dzień, gdy chcemy szybko posmarować czymś stopy, na noc może być trochę za lekki

Używam tego produktu od:używałam przez miesiąc

Pasta do podłogi...:)

Tak właśnie w pierwszym momencie skojarzył mi się zapach kremu. Niezrażona jednak tym przykrym doświadczeniem zaczęłam nakładac krem na świeżo wyszorowane pumeksem pięty. Wsmarowałam sporą warstwę specyfiku, a po chwili poczułam, jakbym niczym nie smarowała pięt. Dołożyłam więc kolejną warstwę, i jeszcze jedną, założyłam skarpetki, a rano i tak obudziłam się z szorstkimi piętami. Jedynie ze skórą reszty stóp krem radzi sobie przyzwoicie, ale przypuszczam, ze każdy balsam do ciała poradziłby sobie równie dobrze. Od kremu do stóp wymagam więcej.