Melisa, Mleczko kosmetyczne łagodne + nawilżające (stara wersja)

Melisa, Mleczko kosmetyczne łagodne + nawilżające (stara wersja)

Delikatne mleczko kosmetyczne z wyciągami z zielonej herbaty i melisy, alantoiną oraz prowitaminą B5.
Mleczko usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Nawilża i sprawia, że skóra jest gładka w dotyku. Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu.

Nie jest zły

plusy:
+ niska cena (wydałam około 7zł)
+ przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie
+ delikatna konsystencja ( jak dla mnie plus mam delikatną skórę)
+ doskonale oczyszcza twarz (używam podkładu Revlon colorstay)

minusy
- nie nadaje się do demakijażu oczu, nie radzi sobie z zmywaniem tuszu
- oczy szczypią

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Zapychacz totalny który pogarcza stan cery.

Przeliczyłam sie z zachwalaniem jego zapachu i konsystencji.. Zapycha po czasie. Może nie po pierwszym uzyciu go albo po 3 czy 4 ale zapycha po miesiącu.

+ ladny zapach
+ nie drogi
+ konsystencja
+ schludne opakowanie
+ szczelnie zamykany

i na tym plusy sie koncza..
Nie wiem co w nim takiego w tym składzie jest ale moje pory, i moj tradzik, tak sie nasilił po uzyciu tego ze nie wiedziałam co robic. Z poczatku yzywalam tego mleczka, myslalam ze zostane przy nim lecz potem gdy moja cera byla cala czerwona (i pytanie jakie tu lagodzace dzialanie melisy itp??) zastanowilam sie gruntownie nad tym jego składem.. Doszłam do wniosku ze nigdy wiecej tak nie zniszcze twarzy i na kosmetyk w sklepie spojrze na jego skład przed zakupem. Przykro mi ale odradzam to mleczko, lepiej zainwestować w jakiś płyn micelarny chociazby... byle nie zapychajacy

Uzywam tego produktu od: 3 miesiace
Ilośc zużytych opakowań: 2 wyladowalo w koszu

okropne!

Okropne mleczko!
To był pierwszy produkt tego typu w mojej kosmetycznej historii po użyciu którego drastycznie pogorszyła mi się cera :(

Tłusta konsystencja, zapychał pory przeraźliwie, czasem nie mogłam się domyć nawet żelem...

Do oczy użyłam go raz i były podrażnione- gdzie tu zatem właściwości łagodzące?

Średnio także zmywa makijaż.

Jedyne plusy:
-ładny zapach
-cena
ale to stanowczo za mało by go ponownie kupić...

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie kilka miesięcy temu

Polki w mieście - Mikroodżywianie

ujdzie

- lejąca konsystencja
- dla mnie podrażniało oczy miałam tz "efekt mgły"
- pozostawia na twarzy tłustawą wrastwe

+ cena
+ zapach
+ estetyczne opakowanie

Używam tego produktu od: zużyte

nieporozumienie :|

Mleczko ma lejącą się konsystencję, ucieka z płatka, ale jestem przyzwyczajona do mleczka Celii, więc to dla mnie żadna nowość.
Zapach - nie drażni.
Cena + wydajność - okej, nie jestem nawet w połowie, a już drugi miesiąc go używam
Działanie:
Jest ok, jeśli chcemy go użyć, jako zamiennik żelu/płynu micelarnego/mydła z rana - tu się sprawdzi. Buźka będzie czysta i odświeżona, a przy okazji nawilżona, ale nie zapchana.
Jako demakijaż - delikatnie rzecz ujmując !porażka! - nie zmywa w ogóle, tusz został, nawet się nie rozmazał od tego mleczka, fluid/krem tonujący też pozostawał na twarzy.

Nie, ja już podziękuję.

Używam tego produktu od: zaczynam drugi miesiąc, ale komuś oddam
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

jestem zadowolona

Mleczko kupiłam, ponieważ nie było mojej ulubionej Celi i jestem bardzo zadowolona! Mleczko pięknie pachnie, doskonale radzi sobie z makijażem, nie pozostawia podrażnienia, nie uczula i jest bardzo tanie, zapłaciłam 6,50 zł. Opakowanie nowe i bardzo poręczne w porównaniu do starego, dostępność średnia. Jedyny minus jaki zauważyłam to zbyt lejąca konsystencja mleczka, co wpływa na jego wydajność. Polecam:)

rozczarowanie

Na mleczko zwróciłam uwagę właściwie tylko z jednego powodu - było z tej samej serii co najlepszy tonik na świecie, który zużywam litrami. Miałam nadzieję, że produkt ten okaże się tak samo dobry i będzie to kolejny idealny kosmetyk w moich zbiorach, dostępny za małe pieniądze: ok. 6 zł za 210 ml w Drogeriach Natura.

Zużycie mleczka zajęło mi cały rok i wcale nie jest to oznaką jego świetnej wydajności (która jest przeciętna). Sięgałam po nie od czasu do czasu, ale bez przekonania. Zacznijmy od plusów: ładnie pachnie i całkiem nieźle radzi sobie z demakijażem twarzy. Nie używam mleczek do demakijażu oczu, ale kiedy raz byłam zmuszona to zrobić, nie sprawdziło się dobrze i spowodowało lekkie podrażnienie. Spełnia swoją podstawową funkcję, więc nie jest tak źle. Nie kupię go jednak ponownie, ponieważ do szału doprowadzała mnie bardzo rzadka konsystencja, przez którą mleczko dosłownie spływało z twarzy (mój proces demakijażu: nalewam produkt na wacik, robię "kropki" na czole, policzkach, nosie i brodzie, zmywam wszystko wacikiem). Pobrudziłam w ten sposób kilka ubrań i wielokrotnie musiałam czyścić toaletkę. Wbrew zapewnieniom producenta, mleczko nie ma też właściwości łagodzących. Wręcz przeciwnie, kiedy moja skóra miała gorsze chwile, produkt potrafił nawet podrażnić ją jeszcze bardziej.

Plusem jest to, że mleczko mimo ogólnie nielubianych składników mnie nie zapchało.

Produkt nie jest bardzo zły, spokojnie można zużyć go do końca, jednak ja z pewnością do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez rok

szczypią oczy,rozmazuje makijaż na całą twarz

Nie kupię więcej bo strasznie mnie irytował. Zużyłam jakimś cudem do końca ale to jest narawdę słaby produkt. Tani-tak, Wydajny-tak,Delikatny-tak..bo mnie nie uczulił i nie wyszuszył buzi ALE.... Szczypały mnie oczy codziennie przy demakijażu a przy okazji zmywania oczu rozmazywał tusz i cienie na caaaałe poliki i musiałam zużyć po 2-3 waciki by potem te smugi wytrzeć.I jak dla mnie jest zbyt wodnisty. NIe wrócę do niego! Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy nie pamiętam ile 4-5?
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Przyzwoite

Nie jest to mój faworyt jeśli chodzi o demakijaż, ale to mleczko w zasadzie się sprawdza. Dobrze oczyszcza skórę, domywa również tusz do rzęs. Niestety nie jest wydajne, ma rzadką, lejącą konsystencję, muszę go sporo nałożyć na twarz by pozbyć się podkładu i reszty kosmetyków. Pozostawia na skórze lepką warstewkę, nie lubię tego, ale i tak potem myję twarz wodą i żelem, więc nie przeszkadza mi to zbytnio. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry tak jak mleczka Ziai, chociaż lepiej, by kosmetyk nie dostał się do oka (piecze!). Zapach przyjemny, delikatny, opakowanie mogłoby być wygodniejsze - nie lubię odkręcanych buteleczek. Na plus - zdecydowanie cena. Nadal poszukuję swojego ideału w tej dziedzinie, ale jeśli go nie znajdę, mleczko Melisa kupię na pewno jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

U mnie się nie sprawdziło

Mleczko kupiłam przypadkowo w drogerii bo poprzednie się skończyło. Zaplaciłam za nie 7,5 zł i niestety nie jestem z niego zadowolona!

Minusy
-leista konsystencja
-strasznie szczypie przy zmywaniu oczu! Natychmiast muszę przemywać oko wodą!
-nie zmywa dobrze makijażu, zwykłego tuszu- wkoło oka zostaje tzw panda!
Dla mnie jest to udręka! Po żadnym mleczku nie szczypią mnie tak oczy!

Plusy
+tanie
+wydajne!
+ładne opakowanie
+ z oczyszczaniem twarzy z np podkładu daje sobie świetnie radę!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

ladny zapach

chcialam kupic tanie mleczko bo tego dnia szlalam z zakupami i zalezalo mi zeby kupic kilka tanich dobrych kosmetykow..mleczko ma lekka kosnystencje niezbyt tlusta co jest dla mnie na plus, bo mam dosc tlustawa cere i drazni mnie nadmiar tluszczu na niej..Takze mleczko jest super pod tym wzgledem. konsystencja nie jest zbyt gesta, pieknie pachnie tak naturalnie czuje w nim takze zielona herbate..Jesli chodzi o zmywanie to moglo byc ciutke lepiej, a moze ja mam jakis dziwny ciezko zmywalny tusz..W oczy mnie nie szczypie...Ogolnie jestem zadowolona...mysle, ze kupie ponoiwnie to mleczko, bo cena jest dobra

Używam tego produktu od: miesiaca

Dobre, ale zbyt wodniste

<b>Minusy:</b>

- zbyt płynna, &quot;lejąca&quot; się konsystencja, mleczko po prostu spływa z twarzy i z dłoni, dla mnie to dyskwalifikuje kosmetyk
- problem z dostępnością

<b>Plusy:</b>
+ delikatne, nie piecze, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry
+ dobrze oczyszcza
+ przyjemnie, delikatnie pachnie
+ wydajne
+ estetyczne opakowanie
+ niedrogie

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy