Winter Glamour 2005/2006, Sypkie cienie

Winter Glamour 2005/2006, Sypkie cienie

Dzięki brylantowym pyłkom cienie ta mają właściwości rozświetlające powiekę. Światło odbija się od mikrokryształków co sprawia, że skóra nabiera brylantowego połysku. Dzięki praktycznemu opakowaniu z wygodnym pędzelkiem możesz z łatwością i precyzją rozprowadzić cień na powiece. Cienie dostępne w 6 kolorach.

Cena: 12 zł

śliczna błyskotka

Mam dwa cienie z tej serii, jeden złoty- ciemniejszy, a drugi jaśniejszy- coś w rodzaju srebra. Oba są śliczne, dają ładny błysk w słońcu:) nie trzeba nakładać dużo cienia, aby był widoczny. Poręczna szczoteczka ułatwia aplikację:) Mam je już od ładnych paru lat, a mam wrażenie, że ich wogóle nie ubywa! Wielki plus za wydajność. Polecam kobietkom, które lubią wyróżnić się spojrzeniem:P

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

dobry, błyszczący

Nie wiem, dlaczego cień ten znjduje się w zapoimnianych kosmetykach, skoro cały czas jest w sprzedaży i produkcji...
Jest niezły, mocno rozświetlający, przy większej ilości nałożony na powieki daje wrażenie metaliczne. Nie używam pędzelka dołączonego do opakowania, chyba że do jakiś pilnych, szybkich poprawek. Jest jednym z najlepszych cieni sypkich, które przyszło mi uzywać, jeśli ktoś lubi mocny błysk. Zwłaszcza za tę cenę. Trwałość znakomita, ale na mojej powiece Joko w przeciwieństwie do Inglota np. utrzymuje się długo i mocno.

Używam tego produktu od: rok? moze dłużej
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Gwiezdny pyłek :-)

Nigdy specjalnie nie byłam przekonana do sypkich cienie, ale bardzo chciałam jakieś błyszczące. Skusilam się na nie, po tym jak pieknie migotały na oku ekspedientki sklepu kosmetycznego..cena niziutka bo tylko 11zł, aplikacja dość przyjemna dzieki pedzelkowi. Przy nakładaniu troszke sie osypuja ale dla mnie to żaden minus. Bardzo dobrze sie trzymają i nie zbijaja się nawet po całym dniu. Perełka w śród tanich kosmetyków!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Cellulit jak stosować kosmetyki

Cudny połysk

Kupiłam skuszona kolorem, wysokim połyskiem i niską ceną. Średnio lubię cienie sypkie, zwykle przy aplikacji prócz powiek lądują w innych miejscach na twarzy.
Zazwyczaj więc staram się dobrze "zagruntować' powiekę by cień trzymał sie odpowiednio, nie osypywał na rzęsy i resztę twarzy.
Ten cień wygląda jak podróbka cieni Bourjois. Łudząco podobne opakowanie. Dziwię się, że firma Joko nie wysiliła się na coś własnego projektu.
Sam cień jak na sypki zachowuje się całkiem przyzwoicie. Połyskuje obłędnie i nawet długo się trzyma (ale jak pisałam na odpowiednio trwałym podkładzie + bazie).
Jako jeden z niewielu cieni używam solo, czyli połyskliwe powieki + mocno wytuszowane rzęsy.
Nie wspomniałam jeszcze, że posiadam odcień chłodnego beżu i w kolorze właśnie doszukuję się największego sukcesu.
Aplikuję pędzlem Sephory.
Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Super!!!!

Jakoś na początku nie mogłam się przekonać do tego typu cieni, ale na spróbowanie wziełam i nie żałuję!!!! Świetnie się trzymają, ślicznie połyskują i naprawdę cudeńko za 11 zł!! Odkąd mam ten (narazie biały, jutro idę zakupić więcej) wszystkie inne cienie w kamieniu odeszły w kąt... Zbankrutuję... Ale warto :)

Używam tego produktu od:ok tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - zakupię więcej :)

fajny

Mam złoty cień. Bardzo ładnie błyszczy, trzyma się skróry, ale nie nałożny pędzelkiem dołącznym do cieni. Pędzelek jest .... no co tu dużo mówić... beznadziejny. Rozprasza cień po całej twarzy. To jedyny minus.
Cienie sa fajne mżna nimi zrbić bardz udany makijaż i w zależności od tego, jak zostanie nałożny < na sucho, czy mokro > intensyfikujemy jego efekt końcowy :)
Chyba rozejrzę się za innymi kolorami :)

moze byc

Mam 3 cienie z tej serii(bezowy, zloty i rozowy-2 probki i jeden z gazeta dostalam). Maja ladne kolorki, fajnie polyskuja. Musze zaznaczyc ze mam porownanie do cieni sypkich bell i musze przyznac ze cienie joko maja gorsza trwalosc i o WIEIE GORZEJ sie nakladaja!! Rozsypuja sie nieziemsko juz przy otwieraniu i zamykaniu pojemniczka(tak ze stolik mam potem w cieniu) to samo z twarza(tez wszedzie go pelno). W porownaniu do bell joko jest bardziej sypki i jego glowna wada to, to ze nie klei sie do powieki(jak zostanie to ok, a jak nie to sie obsypie).

super

Kupiłam raczej bez przekonania,ot tak,żeby wypróbować.Ale co się okazało,to chyba jedne z moich ulubionych cieni;).Bardzo migotliwe i błyszczące,mam odcień chłodnego brązu,ale na powiece widać tylko srebrny pyłek,który ślicznie migocze,szczególnie w słońcu.Gwiazdkę odejmuję za osypywanie

Bardzo je lubię

Dają świetny efekt wieczorem. Jeżeli chodzi o aplikacje to trzeba uważać z ilością nakładanego cienia bo osypie sie na policzki. Pędzelek nie sprawia mi trudności i po skonczeniu opakowania nie był zniszczony. Kolorki bardzo ładne i efekt mieniącego się pyłku utrzymuje sie naprawde bardzo długo.

Polecam.

Pierwszy raz mam okazje obcowac z tego rodzaju cieniem...znaczy sypkim.Jestem zadowolona nawet nawet, poza jednym szczegolem iz cien przy nakladaniu opada na policzki to jego glowna wada Poza tym utzymuje sie calkiem niezle ma fajne naturalne koloki.....Opakowanie mogloby byc szcelniejsze keidys samos ie otworzylo w torebce i czesc ywsypala A pedzelek po kilkakotnym wlozeniu i zamknieciu sie puszy i robia sie koltuny. tak czy ciak polecam fajne:)Jest bardz wydajny:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w takcie 1
Recenzja: ...