H&M, Body Butter (Masło do ciala - różne rodzaje)

H&M, Body Butter (Masło do ciala - różne rodzaje)

Delikatnie perfumowane owocami masło do ciała. Natłuszcza, nawilża i zmiękcza skórę. Dostępne w różnych wersjach zapachowych: tropikalne mango, malinowe, oba hello kitty, lagoon, midnight, gruszkowe, juicy fig...

Nie mam nic do zarzucenia :)

Posiadam wersję zapachową Vanilla Kiss.

Opakowanie... Z Myszką Miki kojarzą mi się raczej zapachy owocowe, pachnące beztroskim dzieciństwem, świeżością i nieprzytłaczającą słodyczą, a nie z ciężkim zapachem wanilii. Nie przyrównałabym tego nawet do zapachu lodów, bo takim masłem smarowałabym się 24 godziny na dobę. Przyjemny, ale z lekko kwaskowatą nutą, dla niektórych może się wydawać lekko chemiczna.

Na pewno nie jest to mój zapach na dzień, ale i tak nie mam czasu by smarować się z rana balsamami. Gryzie się z perfumami i jest dla mnie za ciężki, ospały. Używałam go zimą, przed położeniem się spać i rano budziłam się nawilżona, mięciutka i lekko pachnąca wanilią. Nienachannie, subtelnie wręcz.

Co do jego właściwości - nie mogę narzekać, bo nawilża doskonale. Koi skórę, sprawia że jest miękka i gładka w dotyku. No cudo!

Za swoje opakowanie zapłaciłam 14,90

Pół gwiazdki odejmuję za zapach, który mi nie przypasował tak jakbym tego chciała.
Jednak jako, że jest to moje pierwsze masło do ciała, chciałabym poeksperymentować jeszcze z czymś innym, więc na razie nie mogę powiedzieć by Vanilla Kiss było moim KWC.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

jestem mile zaskoczona

Kupiłam wersję vanilla kiss masło do ciała jak i mgiełke. Jestem w szoku, moje ciało jest po nim gładkie jak po mega peelingu ! a do tego zapach jest mega, na lato nic tylko się wysmarowac i śmigać !

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Za taką cenę jest super!

Ja kupuję masło do ciała Vanilla&apple, jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim cudownie pachnie - w lato nie trzeba już używać ciężkich perfum, wystarczy nasmarować się tym balsamem. Konsystencja budyniu - ciężko się wsmarowuje i to może być minusem. Jednak za cenę 9,90 zł uważam, że jakoś jest naprawdę super. Masło jest wydajne, 250ml starcza mi na około 3 miesiące - przy codziennym smarowaniu ciała.

Używam tego produktu od:2010

świetne

dobre masełko ;) ładne małe pudełko, masełko jest gęste, dobrze nawilża i ten zapach ;) Noszę w torebce na dłonie, mam dość wymagające dłonie a po posmarowaniu masełkiem są ładne i mięciutkie, efekt długi ;) jedyne co mi się nie podoba to to że produkowane jest w chinach

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Dobre, nie najlepsze.

Zachwyciły mnie eleganckie opakowania: kolorowe słoiczki ze złotymi zakrętkami, niestety w sklepie nie było testerów- wziełam na chybił trafił różowy "Autumn fruits- pomegrante & orange" bo lubię zapach pomarańczy, w domu okazało sie że to strzał w dzisiątkę!

Masło cudownie pachnie, zostawia aksamitną w dotyku skórę, jest niesamowicie gładka miękka w dotyku.
Jest to niestety efekt przejściowy spowodowany parafiną w składzie która daje iluzję miękkiej skóry o doskonałym nawilżeniu, masło nie pielęgnuje skóry jak masła farmony.
Plus; trwały zapach- na mojej skórze na poczatku go nie czuć, dopiero jak specyfik sie wchłonie.

Widziałam jeszcze inne wersje zapachowe więc gdy wykorzystam słoik na pewno sie skuszę na następny ;)

Warto wspomnieć o przystępnej cenie: 14,90, za 200 ml.

Używam tego produktu od: ok 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

wypas

No obled totalny, za ta cene:D Piekne zapachy, cudne opakowania, wspaniale dzialanie:D Nic tylko kupowac:P W sumie mi sie podoba ten pomysl, ze zapachy co chwila sa nowe, bo lubie zmiany:) Na szczescie dobrane sa tak, ze zawsze znajde cos dla siebie:) Polecam goraco:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Smakowity, zimowy

Mam wersję z figą. Zaczęłam ją na wiosnę, ale zrobiłam przerwę na lato bo się w nim trochę "gotowałam" latem. Zdecydowanie ciepły i zimowy zapach.
Konsystencja całkiem w porządku, ale raczej niezbyt zbita, przypomina krem.
Moje ma wyjątkowo gustowne opakowanie- niebiesko-złote, dlatego się na nie skusiłam.
Zapach bardzo intensywny, słodki, czuję się w nim trochę zbyt jadalna :) Czuć go na ubraniach i pościeli bardzo długo, dlatego aby nie gryzł się z moimi perfumami nakładam raczej na noc. Ma chyba trochę syntetyczny zapach.
Nawilżenie powiedziałabym średnie. Rano trzeba powtarzać nakładanie.
Ogólnie może być, ale niekoniecznie znowu figa

BOMBA!!!

W ciągu czterech lat miałam większość masełek jakie pojawiły się w H&M (tropikalne mango, malinowe, oba hello kitty, lagoon, midnight, gruszkowe...)

Plusem jest to, żę co kilka tygodni pojawiają się nowe wersje zapachowe, mi to bardzo odpowiada.
ładnie się rozprowadza, lekko natłuszcza. Konsystencja zależy od wersji-tropikalne (to które jest na zdjęciu) był chyba najgęstsze, typowe masło, a grejpfrutowe hello kitty rzadkie jak lotion.

Na mojej skórze zapach nie zmienia się po nałożeniu, skóra jest nawilżona naprawdę długo. I ta cena! Body shop niech się schowa.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań:ok. 15

Fajniutki

Mam Hello Kitty wersję zieloną; czyli zieloną gruszkę. Zapach no nawet fajny ;-D. Opakowanie słodkie, chyba też zatrzymam je sobie na drobiazgi :D. Wydajne. Nawilża przez chwilę, a potem nic..
Mimo wszystko, fajne ;)

Używam tego produktu od:1 m-ca

goodbye kitty

Mam masło z Hello Kitty - wersja Kitty Red. Kosmetyk ma ładne opakowanie. Z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom białej japońskiej kotki. Można je potem wykorzystać na przechowanie drobiazgów itede. Kupiłam je w ciemno, bo naszła mnie ochota na posiadanie czegoś nowego w kosmetyczce. Nie wiedziałam jak pachnie bo na opakowaniu nie ma takich informacji (szukałam szukałam szukałam, ale doczytałam się tylko słowa "perfumowane"). W domu okazało się, że Kitty Red pachnie cytrusami. W opakowaniu cytrusy są świeżutkie, natomiast na ciele stają się gnijącymi owocami. Na szczęście, zapach nie utrzymuje się długo. Masło ma "luźną" lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje. Z wchłanianiem również nie ma problemów. Owszem, pozostawia skórę gładką, coś tam pewnie robi, ale nie mam do niego zaufania. Smaruję nim tylko nogi, żeby powolutku zużyć całkiem spore 180 ml. Trójkę daję mu za dużą pojemność, miłe dla oka opakowanie i brak problemów z rozprowadzaniem kosmetyku oraz szybkie wchłanianie. Spróbować można, ale nie spodziewajcie się cudów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: męczę 1

może być

Szczerze mówiąc, to mam problem z oceną tego masła. Bo niby wcale nie nawilża źle - stosuję na noc i rano skóra jest gładka i miękka, przyzwoicie nawilżona. Ale po prostu nie znoszę go używać i robię to tylko dlatego, że nie lubię wywalać kosmetyków do kosza! Mam wersję papaja, która w opakowaniu pachnie słodko i intensywnie, ale na skórze niestety zapach się zmienia i robi się delikatnie mówiąc nieciekawy i duszący. Masło jest białe, ma gęstą konsystencję i strasznie się maże na skórze, ciężko się wchłania, jakoś się tak lepi... Jego używanie nie sprawia mi absolutnie żadnej przyjemności. Kupiłam to masło skuszona tylko zapachem i na tym polu najbardziej mnie zawiodło, w związku z czym, pomimo przyzwoitego działania pielęgnacyjnego, daję mu 2* i będę się od tych maseł trzymać z daleka, choćby nie wiem jakimi zapachami kusiły.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc, może półtora

całkiem ok:)

w h&m często są różne masełka do ciała jednak tak szybko jak się pojawiają tak i znikają a trafić na nie po raz kolejny to ciężka sprawa
to jest cudowne jak każde poprzednie ale opakowanie bije na głowę wszystkie poprzednie jest śliczne... zapach kremu równie piękny:) a działanie jak zawsze nawilżające pomimo gęstej konsystencji łatwo się rozprowadza i wchłania szkoda tylko że zapach na skórze tak krótko trwa:)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1