Braun, Silk-épil SuperSoft (Depilator)

Braun, Silk-épil SuperSoft (Depilator)

Pojemność 1 szt

Silk-épil SuperSoft efektywnie usuwa włoski wraz z cebulkami, pozostawiając skórę gładką do 3 tygodni. Wyposażony w system kojący ból SuperSoft, aby zredukować podrażnienia po depilacji, Silk-épil zapewnia delikatną depilację.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Depilator

Moja mama zakupiła go ponad 15 lat temu. Po jednorazowym użyciu zrezygnowała i przestała go używać aż do czasu kiedy to jakiś miesiąc temu znalazłam go w szafce.

to ten sadysta!

Jest to mój jedyny depilator, którego używam od miliona lat - dostała go moja mama, kiedy ja byłam jeszcze dzieciakiem, raz włączyła, przestraszyła się, przeleżał nieużywany w szafie parę lat, aż go tam nie odnalazłam.

Obecnie ten depilator to jest zabytek. Nie miałam nigdy możliwości korzystania z innego, mogę się tylko spodziewać, że są lepsze.

Brak mu nasadki chłodzącej, ale z tego co słyszałam - depilacja z nasadką chłodzącą też boli.

Jeśli mowa o bólu - oczywiście depilacja na początek boli. Ja używam go z przerwami i kiedy znów mi się zachce - jedną łydkę obrabiam w cierpieniu ok. godziny. Tu minus - dla mnie mógłby mieć większą powierzchnię depilacji.

Z czasem oczywiście depilacja staje się prawie bezbolesna. Ale to typowe dla depilacji mechanicznej. Włosy odrastają rzadsze, cieńsze jest ich mniej, wrastają się - taki standard.

Depilacja okolic pach i bikini - dla mnie jakiś żart. Raz w życiu wydepilowałam jedną pachę, na drugą brakło mi odwagi. Więcej tego nie zrobię. Ale ja jestem mało odporna na ból.

Z depilatora tego korzystała moja przyjaciółka i ona była nim zachwycona, mówiła, że nic ją nie bolało. Dziwna jakaś.

Co się tyczy wydawanych dźwięków - moja mama chowa się po kątach, jak go tylko usłyszy. Mnie on przeraża, kojarzy się z torturami piekielnymi. Mogę straszyć nim TŻa. Ale nie jest specjalnie głośny - jak najdzie mnie ochota użyć do w środku nocy, to nikt z domowników się nie budzi.

Natomiast na minus - moim zdaniem mógłby urywać mniej włosków - chodzi o to, że po 2-3 dniach ok. 20% włosów odrasta, bo nie zostały wyrwane tylko urwane. Z drugiej strony - może to moja wina, bo za szybko z nerwów i bólu ruszam nim po nodze.

Potrafi za to wyrwać włosy o długości 1-2 mm.

Depilator ma 3 stopnie regulacji zarówno prędkości obrotowej jak i siły zacisku pęset. W sumie i tak używam zawsze na maska, więc jest mi to obojętne.

Natomiast jego największą zaletą jest fakt, że ma prawie dekadę, a nadal działa. Ostatnio nasadka z pęsetami zaczęła się lekko chybotać, ale nadal śmiga. Jak na swój wiek - genialnie.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupiłabym ponownie - jest tak stary, że na pewno zainwestowałabym w coś nowszego. Z drugiej strony - nie mam co wielce narzekać.

Używam tego produktu od: ok. 8 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobrze spełnia swoją rolę

To mój pierwszy depilator, więc nie mam porównania z innymi, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Zachęcona dobrymi opiniami, kupiłam go za ok. 50zł na Allegro.

Chciałam go użyć przed wyjazdem na wakacje, miałam dzień na depilację całego ciała. Zeszło baaardzo długo - jakieś 5 godzin, w tym mniej-więcej 2 godziny na całe nogi. Ale robiłam to powoli, żeby mniej bolało, a włoski miałam gęste i mocne po maszynce.
Po około 4 dniach zaczęły się pojawiać widoczne, rzadkie włoski na nogach - mniej więcej po 10-20 na każdej. Było je widać dopiero po bliższym przyjrzeniu się, więc na dobrą sprawę mogłyby zostać. Wydepilowałam je w 2-3 minuty i był spokój na kolejne kilka dni. I tak jest do teraz - co kilka dni pojawia się mniej lub więcej włosków, depiluję je i mam ciągle gładkie nogi. Dzięki temu depilacja praktycznie w ogóle nie boli, jest szybka i bezproblemowa.
Depilacja pod pachami i bikini to już inna sprawa i nie kwestia rodzaju depilatora, ale po kilku użyciach robi się podobnie, jak z nogami - co jakiś tydzień (albo mniej) trzeba wyrwać kilka nowych włosków, a ból jest bardzo mały.

Depilator jest poręczny, dobrze wyrywa wszystkie włoski, nawet większość tych nieprzepisowo długich i krótkich. Na rynku jest dużo ładniejszych modeli, pewnie i z mniejszą ładowarką, ale ten naprawdę dobrze spełnia swoje zadanie i można go kupić stosunkowo tanio. Nigdy nie zamieniłabym go na maszynkę.
Ilość par pęset jest idealna dla osób, które zaczynają depilację - im mniej, tym mniej wyrywa za jednym zamachem, więc i mniej boli.
Dałabym 4,5 za wygląd i wielkość ładowarki, ale to każdy kupujący widzi i wie, czego oczekiwać, więc daję 5.

Manicure - gradientowe kropki

Szczerze polecam

Depilator ten mam od dobrych kilku lat. Jestem z niego bardzo zadowolona. Depiluję się mniej więcej co 3 tyg. Jak ktoś tu już wspomniał, jest raczej bezawaryjny. Nie przypominam sobie żadnych kłopotów z nim. Co prawda nie łapie wszystkich włosków idealnie (chodzi o te o "przepisowej" długości oczywiście:)), ale jeszcze nie spotkałam takiego, który pod tym względem byłby idealny. Czasami pojawiają mi się po nim malutkie czerwone, nawet nie krostki, tylko krwiaczki, ale myślę, że to jest już bardziej kwestia zabiegów przed i po niż samego depilatora. Co prawda w porównaniu z moim poprzednim Philipsem, jeśli chodzi o łapanie włosków, wypada trochę słabiej, ale i tak z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: jeden

Dokładny i bezawaryjny

Mam ten depilator od ok 7 lat. Muszę przyznać, że jest dość cichy jak na tego typu produkt. Depilator nadal na chodzie, nadal idealnie usuwa włoski. Nogi muszę golić co ok 2-3 tyg (ale to pewnie idywidualna sprawa).

Używam tego produktu od: kilku lat, ok 7
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka ;-P

Jest OK

Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam go już jakieś 5 lat i nadal efekty są takie jakbym go wczoraj wyjęła z pudełka :-) Gładkie nogi bez podrażnień :-) Powiem szczerze, że używałam innych depilatorów ale jakoś nie widzę potrzeby - ten mi w zupełności wystarcza :-)

Solidna soldina!

Tak jak moje poprzedniczki-mam ją parę dobrych lat :)) Dalej jest dobra, nawet nie mam ani ochoty ani motywacji, żeby ją wymieniać. Golę nią tylko nogi, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę, i do innych partii ciła się nie nadaje. Ale nogi po goleniu są gładziutkie. Po 3-4 użyciach już nie podrażniała mojej skóry, teraz używam jej z wielką przyjemnością. Włoski NIE wrastają, i nigdy nie wrastały, a nawet nie używam w tym celu peelingu. Jest po prostu dobra i tyle!!!!! :)Używam tego produktu od: 5 lat??

zgadzam sie-nie do zdacia!

Mam ten depilator juz jakies 5-7 lat. Jest rownie rewelacyjny jak na poczatku, jest poprostu niezawodny! Docenilam niedawno jego walory, kiedy to nowo kupiony depilator stepil sie w przeciagu pol roku. Ma wszystko czego potrzebuje depilator do dwpilacji : swietnej jakosci pensety, kilka predkosci, zdejmowana glowice(dzieki czemu mozna ja latwo zdezynfekowac!), dla wierzacych w autosugestie ma tez nasadke masujaca :). Zadne cholodzace i dmuchajace glowice nie sa tu potrzebne, one i tak nic nie daja.

Co an minus? dla mnie nie am minusow bo dziala jak powinien. Jest nieco toporny z wygladu i zasilacz wazy chyba z tone :) ale jakos mi to nie przeszkadza wcale. Jezeli bede musiala kiedys kupic nowy, to mysle ze zainwestuje w ta sama marke.

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: to jedno ktore posiadam wogole sie nie zuzylo :)

Dobry

Ten produkt jest nie do zdarcia! Używam go od ok 10 lat i wciąż działa ;-)

Sam produkt jest dobry, chociaż mogłoby być lepiej. Depilacja jest bardzo bolesna (ale to chyba normalne). Przeszkadza mi w nim to, trzeba kilka razy depilować dane miejsce na skórze, żeby usunął włoski. Jest dosyć głośny.

Rozglądam się za jakimś nowym, nowocześniejszym modelem, ale myślę, że obecny spokojnie wytrzyma kolejną dekadę ;-)

Używam tego produktu od: ok 10 lat
Ilość zużytych opakowań:

Mój staruszek ;)

To był mój drugi depilator. Przez cały okres jego użytkowania nie miałam ochoty na żaden "lepszy" model, bo ten po prostu mi wystarczał. Spełniał swoje zadanie i to jest najważniejsze, a nie sto mało przydatnych nasadek czy "nowoczesny dizajn". Dość głośno pracował, ale w granicach przyzwoitości. Usuwałam nim włosy głównie z pach i "płytkiego bikini"- oczywiście na początku bolało, ale idzie się przyzwyczaić. Kiedy jego dni dobiegły końca zdecydowałam się na laser, więc kolejny depilator raczej nie będzie mi potrzebny. Naprawdę miło wspominam to urządzenie :)

Używam tego produktu od: przetrwał około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

polecam

Depilator praktycznie nie do zdarcia. efekt utrzymuje się długo, po kilku sesjach ból przestaje być uciążliwy.
w komplecie z depilatorem otrzymałam zgrabną kosmetyczkę,zajmuje bardzo mało miejsca.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:

Świetny produkt!

Jest to na prawdę bardzo bardzo trwały depilator!!!Dostałam go baaardzo dawno temu na urodziny i powiem,że do niedawna jeszcze mi służył.Ból był tylko przy pierwszym użyciu,potem nic nie czuć.Świetnie depiluje,efekt utrzymuje się ok 3 tygodni.Ładnie wygląda,w zestawie przydatne dodatki,szybko i sprawnie.Bardzo wytrzymały na wszelkie upadki,przenoszenie itp.depilator do zadań specjalnych!!!Ponieważ mam już bardzo słaby zarost,praktycznie go nie ma odstawiałam go na bok i stosuję tylko kremy!!Ale od czasu do czasu nadal go stosuję!Nie zakupię ponownie,bo w sumie to po co?Jak mam już jeden?Polecam,świetny produkt!

Używam tego produktu od:ok 8 lat