Oligo 25, Pianka do skóry pozbawionej blasku

Oligo 25, Pianka do skóry pozbawionej blasku

Pianka oczyszczająca do skóry pozbawionej blasku. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Dzięki wyjątkowej formule Oligo 25 o wysokiej zawartości: manganu - aby pobudzić mikrokrążenie i wyzwolić blask skóry, polyfructolu, aby wspomagać naturalne złuszczanie naskórka, pozostawia powierzchnię skóry równomierną i wygładzoną.

bardzo wysuszajacy skore kosmetyk

Do zakupu tej pianki namowila mnie pani w aptece, twierdzac, ze to idealny kosmetyk do pielegnacji skory wrazliwej i suchej.
Ogolnie nie lubie kosmetykow marki Vichy, bo te, ktorych ja uzywalam nie nawilzaly wystarczajaco skory, a raczej ja wysuszaly. Nie inaczej bylo tez w tym przypadku.
Pianka ma mily zapach, fajnie sie pieni na buzi, mysle ze oczyszcza w zadowalajacy sposob, ale uczucie sciagiecia i wysuszenia skory zostaje . Nie zmywam nia makijazu oczu, jednakze po umyciu buzi nawet skora wokol oczu i na powiekach jest bardzo sciagnieta i piecze.
Blasku mojej skory ta pianka raczej nie dodala.
Na pewno nie kupie drugiego opakowania i nie moge sie doczekac, az skonczy sie pierwsze.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

okropnie wysusza

wysuszyła mnie jak żaden kosmetyk dotąd. kiedy zabrakło mydła do rąk używaliśmy jej przez kilka dni, ale nawet do tego się nie nadawała. skóra po niej jest nieprzyjemnie szorstka.

jedyny plus to zapach.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

lubię

Bardzo fajna ożeźwiająca pianka. Używam 2 razy dziennie i naprawdę czuję ukojenie. Ma ładny zapach , łatwo się spłukuje , narazie nie widze w niej żadnych minusów. ps. mam cerę suchą , alergiczną

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

nic specjalnego

Pianka ma bardzo ładne i funkcjonalne opakowanie, miły zapach. Jest umiarkowanie wydajna. Średnio obficie się pieni za to łatwo się spłukuje. Nie stosuję jej regularnie więc trudno mówić o trwałych efektach. Neutralny kosmetyk dla niewymagającej cery.

Lubię, ale...

Lubię tę piankę, bo jest taka..przyjemna:)
Ma ładny zapach, oryginalną formułę, ładnie prezentuje się w łazience;)
Ale...myjąc nią buzię miałam wrażenie, że niedokładnie ją oczyszcza, gdyż to jest pianka i w przeciwieństwie do żelu albo kremu - nie "przyczepia" się do twarzy (nie wiem jak to inaczej opisać:) Nie miałam też wrażenia, że oczyściła mi twarz lub nawilżyła. Jeśli ktoś lubi Vichy, to zdecydowanie lepszy jest żel-krem Purete Thermale (niebieska tubka).
Poza tym opakowanie dla mnie nieergonomiczne - duże, z aplikatorem. Dużo podróżuję i nie lubię kosmetyków zajmujących mi pół kosmetyczki i takich, których zakrętka ciągle spada i kosmetyk się rozlewa.
Ogólnie - fajny gadżet, można raz spróbować (zwłaszcza jeśli jest w promocji, gdyż cena odstrasza), ale szału nie ma.

A ja ją lubię

Lubię tą piankę, nic na to nie poradzę:) I jestem szczerze zdziwiona aż tak negatywnymi opiniami o niej. Mam cerę mieszanę, tłustą strefę T i dość wysuszoną pozostałą część twarzy.
Pianka mi odpowiada: jest delikatna, przyjemnie pachnie, łatwa w dozowaniu (nie da się przesadzić z ilością, nie ma możliwości, żeby płyn wyciekł), dobrze oczyszcza (zaznaczam, że używam najpierw produktów do demakijażu - nie wiem jak by sobie poradziła ze zmyciem makijażu), nie uczula, nie powoduje żadnych niespodzianek po użyciu (mam cerę dość wrażliwą i jestem w szoku, że u niektórych wizażanek powodowała jakiś wysyp na twarzy).
Faktem jest jednak, że odrobinę ściąga skórę. Nie jakoś bardzo, ale jednak tak. Mam też wrażenie, że odrobinę wysusza. Oczywiście rozswietlenie to jedna wielka bujda, ale ja zawsze sceptycznie podchodzę do tego typu obietnic producentów.

Używam tego produktu od: 2 albo 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie

NIE, NIE i jeszcze raz NIE!!!!

Najgorsza pianka do mycia twarzy, chyba wogole najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek uzywalam.Robilam pare podejsc aby ta pianke polubic.Bo raczej lubie kosmetyki Vichy ale ta pianke z radoscia wyzucilam do kosza.

-WOGOLE nie oczyszcza twarzy!
-nie dodaje blasku
-strasznie wysusza twarz
-piecze gdy dostanie sie do oczu
-cera moze reagowac alergicznie- u mnie pojawialy sie czerwone placki (chcialabym zaznaczyc ze moja cera nie jest wrazliwa, nie mam sklonnosci do alergii)
-po ok. tygodniu uzytkowania pojawily sie wielki ropne pryszcze, jakich nigdy nie mialam! Moja cera dwa miesiace dochodzila do siebie
-sciaga buzie

Zadnych plusow nie zaobserwowalam.

Stanowczo odradzam i ostrzegam przed tym okropnym produktem..... :-( Mi popsul cere na bardzo dlugi czas...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna czwarta pierwszego opakowania

Nie dla wrażliwców!

Z tą pianką jest coś nie tak. Używam jej od tygodnia, ale przestałam, ponieważ dostałam od niej uczulenia na twarzy. Jeśli chodzi o zapewnienia producenta, że stymuluje mikrokrążęnie skóry, to faktycznie, coś w tym jest. Cera jest jakby bardziej promienista. Ale to jest jedyny plus jakiego dopatrzyłam się w tym produkcie.
Po tej piance spodziewałam się po czegoś więcej, niestety, rozczarowałam się, ponieważ kosmetyki Vichy są z reguły dobre, a na pewno nie przyczyniają się do podrażnienia skóry. Ta pianka temu przeczy. Może dlatego w aptece powiedzieli, że zamierzają wycofać ją ze sprzedaży.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Neutralna

Ogólnie rzecz ujmując, pianka nie jest zła. Dobrze usuwa wszystko co ma usuwać, jest całkiem wydajna, ma bardzo poręczne opakowanie. Generalnie - krzywdy nie robi. Nie odpowiada mi jednak jej zapach, poza tym po zastosowaniu skóra jest nieprzyjemnie ściągnięta, bardziej niż po innych tego typu środkach. Do tego zawiera SLS, którego ze względu na przesuszoną skórę staram się ostatnio unikać. Tragedii nie ma, ale po Vichy (i za tę cenę) można spodziewać się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

przyjemność kontrolowana

Pianka Vichy przyciąga kolorem, zapachem, delikatności i wydajnością. Nie zaszkodzi, ale i specjalnie nie pomoże. Ot, przyzwoity demakijaż, nic więcej...

Używam tego produktu od:2 miesięcy

HMM..

ROZCZAROWANIE.

a szkoda...bo pianka ma bardzo miły zapach i świetnie myje jest bardzo wydajna..
a na tym plusy się kończą.. :(

nie wiem jakim cudem - zaczęły wychodzić mi pryszcze.
używam tej pianki i potem kremu skinset, którego używałam wcześniej bardzo długo więc to na pewno nie wina kremu.
kurcze...:( teraz wygladam jak muchomorek.
nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/3

polecam

Nie mam zadnych zastrzezen do tej pianki bo nie ma sie do czego przyczepic. Doskonale radzi sobie z makijazem do tego fajny dozownik, ladnie pachnie, wydajny. Nie wysusz skory. Tak jak u poprzedniczek nie zuwazylam rozswietlenia skory. Chwyt reklamowy. Godny polecenia. Na pewno sto razy lepszy od Clinique

Używam tego produktu od:miesiaca