Remington, Ceramic Slim Straightener CS5000 (Prostownica)

Remington, Ceramic Slim Straightener CS5000 (Prostownica)

Pojemność 1 szt

To nowoczesny model, który nie niszczy włosów. Zachowuje ich naturalną wilgotność. Moc 65 Wat. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa (30 s), płytki schodzą się idealnie. Ma również bardzo wygodny w użyciu, 3-metrowy obrotowy kabel. Wymiary płytek 2,8 cm x 8,5cm. Płytki są koloru złotego.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Może być z siebie dumna

Mam ją od około 5 lat, przez cały ten czas służyła mi rewelacyjnie. Teraz dopiero zdecydowałam się na zmianę i rozglądam się za czymś nowym. Prostownice oceniam zdecydowanie na 5. Mało który model innych firm dawał taki efekt jak ta, możliwe, ze jestem do niej przyzwyczajona, jednak włosy sa po niej proste przez dłuższy czas, czasem nawet na drugi dzień wyglądają i trzymają się świetnie. Długi kabel i mata ochronna w komplecie zdecydowanie ułatwiają prace. Prostownica nie pali włosów, nie szarpie. Szybko się nagrzewa, temperatura jaką daje jest dla mnie odpowiednia. Płytki sa już nieco zniszczone, ale temu się nie dziwię przy częstotliwościach w jakich jej używam.
Zaznaczyłam, ze nie kupię jej po raz kolejny, ale to tylko dlatego, że mam na oku, nowszy model- również firmy Remington. Zdecydowanie skradli moje serce swoimi prostownicami.

super

Naprawdę dobra prostownica.
Mam niby proste, a jednak trudne do ułożenia włosy, które po umyciu i wysuszeniu lubię odstawać na wszystkie strony, odwijać się i dziwnie falować - jeśli chcę wyjść gdzieś w rozpuszczonych i wyglądać jak człowiek - muszę użyć prostownicy, a ta spisuje się idealnie.

! bardzo szybko się nagrzewa
! dobrze prostuje

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie eksploatowania 1 :)

ogólnie dobra

Prostownica ogólnie dobra, byłam zadowolona z efektu prostowania, szybko sie nagrzewa. Minusem było to, że po jakimś czasie płytki zaczęły się ścierać, a pod koniec użytkowania były starte na maxa, a sama prostownica przy nagrzewaniu zaczynała pachnieć nie najlepiej, coś jakby przepalona. Może było to z mojej winy gdyż prostuję włosy codziennie, czasem nawet częściej. Plusem jest jeszcze fakt, że spadła mi milion razy i nic jej nie było :)

Używałam tego produktu : przez ok rok

Remington

Dobra...

Obecnie te prostownice można kupić w bardzo korzystnej cenie. Prostownica świetnie prostuje. Szybko nagrzewa się. Jest mała, poręczna, przyjemna w stosowaniu. Nie wyszarpuje włosów. Nie pali ich, ale oczywiście trzeba uważać podczas stosowania tego typu urządzeń. Dobrze wygładza włosy. Efekt długo sie utrzymuje. Polecam.

Ok..

Dośc dobra prostownica. Używałam jej przez 1,5roku i byłam z niej zadowolona. Jednak po 1,5roku zaczął schodzić lakier z płytki, więc prostownice zamieniłam na inna ;) Prostownica dobrze prostuje, szybko się nagrzewa, jednak efekt utrzymuje się tylko przez jakieś 8-10h. Ogółem jest ok.

Używam tego produktu od:2lata temu przez 1,5rok

Taka sobie

Tak szczególnie to ja nie jestem do prostownicy przywiązana.Mam naturalne kręcone włosy i od czasu do czasu sobie je prostuje,tak to mam zawsze rozpuszczone loczki.Dobrze prostuje,ale mały deszcz,śnieg czy nawet wiatr bardzo psuje jej działanie.Bardzo wysusza włosy nawet jeżeli rzadko się ją stosuje.Ma poręczny uchwyt.Do włosów mniej puszących lepiej by się zastosowała.Odradzam włosom puszącym się i naturalnie kręconym.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:mam cały czas tą samą prostownicę

zwykła,lekko szarpiąca

Prostownicę pożyczałam od mojej siostry.Ona sama używa ją ze dwa/trzy razy w tygodniu,ma ją od niecałego roku.

- z płytek po niecałym roku schodzi powłoka;
- ieniszczące włosów płytki rzadko,ale szarpią i nadrywają włosy;
- brak przycisku on/off i regulacji temperatury,co dla mnie jest niedopuszczalne =]
- końcówki rozdwajają się jak po zwykłym EROLUXie;

+ zazwyczaj(bo grzywkę musiałam poprasować parę razy)szybko prostuje pasma;

-/+ szybko się nagrzewa,jednak niewiadomo do jakiej temperatury

Po pierwszym wyjściu na wilgoć moje włosy oczywiście od razu stały się takie,jak je Bozia stworzyła - anielsko zakręcone ^_^ no ale nie oczekuję efektu super utrwalenia od prostownicy,od tego są spraye.W każdym razie nie polecam.

Używam tego produktu od: roku rzadko;
Ilość zużytych opakowań: jedno z uszczerbkiem.

Idealny zakup!!!

Mam dość długie, grube, sztywne i falujące (żeby nie powiedzieć kręcące się:) włosy- zniszczone, zwłaszcza po ciąży. Przyznam szczerze, że żadne inne urządzenie w tak dobry sposób nie poradziło sobie z moimi włoskami. 10 minut i lsnią jak w reklamie. Poza tym są miękkie i utrzymują ten stan do następnego mycia. Używam jej wraz z jedwabiem Biosilk chi farouk (5 zł buteleczka i starcza na 3 miesiące.) Za prostownice zapłaciłam 99 zł oczywiście na allegro. WARTO BYŁO!!!

dobra

Całkiem fajna prostownica. Prostuję włosy co 2 dni i muszę powiedzieć, że kiedyś musiałam się z tym o wiele bardziej męczyć. prostownica dosyć szybko się nagrzewa, ładnie "ślizga" po włosach. Wprawdzie nie ma żadnych ulepszeń typu kątrola temperatury, ale ja tego nie potrzebuję. Ogólnie rzecz biorąc olecam:D

Używam tego produktu od:1 rok

jak druty

Prostownicy nie używam codziennie. włosy mam sztywne, raczej proste, ale z tendencją do brzydkiego wykręcania się na boki.
Wcześniej używałam 2 różnych prostownic. Przy tamtych prostowanie trwało dość długo, a pojedyncze kosmyki musiałam "męczyć" wielokrotnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy po raz pierwszy użyłam Remingtona CS5000!!!! Przejechałam prostownicą po włosach raz i, o cudo, były proste!!!! więcej, efekt przetrwał całą noc i kawałek następnego dnia (po prostu do mycia włosków). Naprawdę niesamowita!!!!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: :-)

ideał!

Używam jej juz ponad dwa lata, nadal jest w idealnym stanie. Włoski prościuteńkie. Wygodna w użyciu, szybko sie nagrzewa, nie niszczy włosów (moje znajome juz dawno przestały codziennie uzywać prostownicy ze względu na zniszczone włosy-używały prostownic innych marek). Zaznaczyłam opcję że kupie ją ponownie ale mam nadzieję że nie będę musieć, mam wrażenie że ta zostanie ze mna jeszcze na długie lata!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szej sztuki

beznadziejna...

Mialam ta prostownice jakis czas gdyz ja dostalkam. Boze efekt moze utrzymywal sie przez pierwszych 15 minut. Nie wiem moze to ja mam zle wlosy do prostowania nie wiem ale jak dla mnie badziewie nie z tej ziemii!!! napewno nie polecam i napewno nie uzyje jej juz niegdy!!

Używam tego produktu od:rok temu