Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. Może być stosowany zarówno na suche jak i na mokre włosy.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 10 zł / 150 ml

mocny :)

+ trwałość rewelacyjna! produktów utrwalających używam raczej na szczególne okazje i wymagam wtedy od nich dość dużo pod względem trwałości i to jest pierwszy produkt któremu nie mam nic do zarzucenia, nigdy wcześniej moje loki nie wytrzymały przez całą noc :)
+ włosy wyglądają naturalnie, nie ma efektu hełmu i przetłuszczonych włosów,
+ tani,
+ łatwo dostępny - większość supermarketów i drogerii,
+ dostępne różne pojemności,
+ fantastycznie przytrzymuje moją grzywkę kiedy nie mam czasu iść do fryzjera lub też fryzjer nie ma czasu dla mnie :)
+ nie sprawia problemów ze zmyciem,
+ po jego umyciu nie mam problemów z przesuszonymi, matowymi i szorstkim włosami co zdarza mi się w przypadku stosowania lakierów do włosów,

- skład nie jest bardzo przyjazny ale nie używam tego produktu codziennie więc mogę mu to wybaczyć ,
- zapach nie należy do jego zalet :P
- wygląd buteleczki nie jest zbyt atrakcyjny (ale to już zwykłe czepialstwo z mojej strony)

doceniłam przy drugim opakowaniu

Moja mama jest miłośniczką tego produktu do utrwalania fryzury więc i ja postanowiłam spróbować.
Pierwsze wrażenie koszmarne: twardy hełm na głowie, posklejane pasma i szarawy osad na włosach.
Odstawiłam. Ale że nie mam w zwyczaju wyrzucać kupionych kosmetyków od czasu do czasu zaczęłam do niego wracać. I tak, metodą prób i błędów, nauczyłam się go stosować.
Dla mnie ten produkt to taka przysłowiowa "kropka nad i". Absolutnie nie nadaje się do utrwalania fryzury "całościowo" (to robię zwykłym lakierem) ale wieńczy dzieło dwoma, trzema psiknięciami z odpowiednim odległości.
Umiar w jego stosowaniu jest gwarancją sukcesu. Na pewno będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: drugie (w trakcie)

Świetny! Cudo! Po prostu TAK!

Miałam już do czynienia z wieloma kosmetykami , które miały utrwalić moje ciężkie do ułożenia włosy. W końcu trafiłam i spełnił moje oczekiwania w zupełności. Wszelkie lakiery do włosów chowają się przy tym produkcie.

Przede wszystkim nie powoduje efektu chełmu na głowie, ładnie, pachnie, jest wydajny, dostępny w mniejszej (wygodniejszej) pojemności, nie zlepia i nie obciąża włosów, mimo zawartości alkoholu nie wysusza ich, jest godny swojej ceny . Idealnie utrwala, moją wiecznie opadającą na oczy grzywkę :)
póki co nie zamienie go na żaden inny produkt do stylizacji włosów.
Używam tego produktu od: sierpień

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

silny przyjaciel dla wszystkich!

Najlepszy , mocno utrwalający . Nadaje się do wykończenia każdej fryzury i bardzo długo ją utrzymuje . Używam go od kilku lat i zawsze tak samo dobrze się spisuje. Trzeba używać go z odległości 30cm inaczej może posklejać mocno włosy. Jest niezastąpiony ,a już w szczególności do opornych włosów. Nie spotkałam drugiego takiego ;)
Mozemy go używać i na suche jak i na wilgotne włosy, więc także przy fryzurach z użyciem żelazka fryzjerskiego się nadaje.
Plusy:
mocny
trwały
nie zabija zapachem; jak większość
dostępny w rożnych rozmiarach
wydajny ; czasem kilka \'\'psiknięć\'\' pomaga całemu utrzymaniu fryzury dziennej
cena ; adektwatna do tego jak dba o stan włosów
nie przesusza
spełnia swoje zadanie !
Minusy - nie odkryłam

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże -300ml

REWELACJA

po latach wrócił do łask :) nie wiem czy nadaje sie do długich włosów ale przy krótkich spisuję się idealnie
nie znalazłam lepszego produktu do utrwalenia moich włosów. SUPER UTRWALENIE !!!!!! :)

POLECAM

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: 2 OPAKOWANIA

Rewelacja

Super spray. Dostępny w różnych opakowaniach, także w takich, które bez problemu mieszczą się w torebce. Nie trzeba go dużo używać, a naprawdę rewelacyjnie utrwala fryzurę, nawet lakiery do włosów nie robiły takich cudów. Moim włosom niestraszny wiatr czy czapka.

Zapach ma bardzo nieprzyjemny, ale do zniesienia.

jak ja mogłąm bez neigo żyć!

Przed Hegronem nic nei było w stanie wymodelować moich włosów na dłuższą metę. A tu cud! Opuszczam głowę, spsikuję i mam więcej włosów. Potem utrwalam spsikując jeszcze raz i w końcu wszystko to jakoś wygląda:) Lakiery idą w odstawkę (no może oprócz sprayu Goldwella dodającego objętości).

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Najlepszy.

DZIAŁANIE: Żel w sprayu porządnie potrafi utrzymać fryzurę przez kilka godzin ,nie skleja , nie wysusza ,dodaje objętości.W przypadku ekstremalnej pogody żaden wiatr itp , jej nie zniszczy.
DOSTĘPNOŚĆ,CENA:Można znaleźć go praktycznie w każdym markecie ,sklepiku.Jest bardzo tani ,ale bardzo dobry.
OPAKOWANIE:Przyjemny w użyciu, dobrze się rozpyla , mała ,fajna buteleczka ,którą można zabrać ze sobą w podróż, a męczyło mnie uciskanie wielkich butel z lakierem do włosów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

I nie ma mocnych !

Mój KWC ! Mam cienkie włosy, bardzo niepodatne na układanie.. dzieki temu lakierowy mogę cieszyć się wymyśloną fryzurą.
Plusy :
- cena
-dostępność
* fryzury wygląda naturalnie, jest mało widoczny ale SKUTECZNY !
*nie skleja
* po spryskaniu nadal można modelować włosy
* jest trwały
* ie zauważyłam żeby jakoś spektakularnie niszczył włosy
* zero problemów z późniejszym rozczesaniem
* żadne wichry nie są straszne
* nie przetłuszcza włosów
* nadaje okiełznaną objętość
*nie wysusza

Wady
* dozownik : czasami się zacina, innym zaś razem zamiast rozpylać to skrapla

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno po drugim

Bardzo dobry produkt

Duża butelka 300ml kosztuje około 15-16 złotych o ile dobrze pamietam. Rozprowadzony na wilgotnych włosach nie skleja ich (po ułozeniu ich), nadaje objetość- ale nie taką sianowatą, tylko okiełznaną. Stosowany na suche włosy bardzo mocno utrwala, moze sklejać jak za duzo nałozymy, ale to żadna nowość przy takim kosmetyku. Nie wysusza włosów, nie placze ich. Jest mega wydajny- butelka 300 ml wystarcza na 3 miesiące intensywnego użytkowania.

najlepszy

Odkąd użyłam pierwszy raz nie kupiłam żadnego innego. Dokonale utrwala, modeluje, utrzymuje fryzurę w takim samym stanie przez wiele godzin, nie tworząc jednocześnie hełmu ;)
Do tego bez problemu z pomocą wilgotnych dłoni, mozna dokonywać ewentualnie jakiś poprawek/zmian.
Wad nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

ulubiony :)

+ nie skleja
+ mozna po spryskaniu nim wlosow czesac sie i poprawiac fryzure
+ nie obciąża
+ nie wysusza
+ nie zauwazylam, zeby w przeciwienstwie do innych lakierow w najmniejszym stopniu szkodzil wlosom
+ taniutki
+ rzeczywiscie calkiem niezle utrwala,lowsy mam potargane nawet na najwiekszym wietrze znacznie mniej niz bez niego

- nie przepadam za zapachem, ale coz :)

Kupilam ostatnio spray hegrona o wdziecznej nazwie beton, zobaczymy jak ten sie sprawdzi :)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy