Naturalna Regeneracja, Ampułki ujędrniające

Naturalna Regeneracja, Ampułki ujędrniające

Ampułki o działaniu ujędrniająco-nawilżającym zawierające kompleks proteinowy, estry natłuszczające i wyciągi roślinne, w tym wyciąg z kasztanowca, który poprawia kondycję naczyń włosowatych oraz wpływa na dotlenienie skóry. Przeznaczone przede wszystkim dla kobiet po 30-tym roku życia (mogą być stosowane również po 25-tym roku życia).
Opakowanie zawiera zestaw ampułek na dzień i na noc potrzebny do przeprowadzenia 5-dniowej kuracji.

Cena: ok. 25 zł

Warto spróbować

Kupując ten preparat miałam mieszane uczucia,ale klamka zapadła.
Ampułki zawierają płyn o lekkiej konsystencji,osobiście jestem przyzwyczajona do gęstrzej,oleistej formy takich preparatów.
Zdziwiło mnie to,że błyskawicznie "znika" zawartość ampułki, po rozprowadzeniu płynu na mojej twarzy.
Nie starczyło na rozprowadzenie na całą szyję.

Po pierwszym nałożeniu preparatu ,po około minucie nastąpiło wrażenie lekkiego "mrowienia",jak po przemyciu buzi dobrym tonikiem.
Później zaczęłam odczuwać lekkie napinanie się skóry,ale takie przyjemne.

Efekty widać już po 2 dniach kuracji,nawet zaryzykowałam smarowanie okolic oczu i nic złego się nie wydarzyło, chociaż mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu. Moja "kontrolna" zmarszczka w kąciku oka, została wreszcie porządnie "rozprasowana".
Jedyny minus tego preparatu, to....ilość ampułek.
Czułabym się zadowolona , gdyby za cenę ponad 30 złotych było: 10 ampułek na noc i 10 ampułek na dzień.
Myślę,że preparat można spokojnie zacząć stosować w okolicy 30 roku życia.
Polecam,bo niewiele jest takiej jakości preparatów na rynku,za przystępną cenę.

Używam tego produktu od: 5 dni

Cudów nie czynią, ale...

Zastosowanie pojedynczej ampułki nie przynosi natychmiastowej poprawy wyglądu (jak np. maseczka). Ale po zużyciu opakowania (lepiej dwóch) wyraźnie poprawia się nawilżenie, elastyczność i koloryt skóry. Wydało mi się jednak, że jest to trochę zbyt droga "inwestycja" w relacji do jakości.