Femina, Żel do higieny intymnej Płatki bławatka + alantoina do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień

Delikatny żel do higieny intymnych części ciała. Zawiera wyciąg z kwiatów bławatka bogaty w antocjany, sole mineralne (mangan i potas) oraz flawonoidy, które koją i zapobiegają podrażnieniom. Zawarte w żelu alantoina i D-pantenol przyspieszają gojenie mikrouszkodzeń delikatnej śluzówki. Żel działa kojąco na drobne zaczerwienienia i otarcia. Wspomaga leczenie stanów zapalnych. Dzięki fizjologicznemu pH utrzymuje naturalną barierę ochronną dla niepożądanej flory bakteryjnej. Neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Skutecznie zastępuje inne środki myjące. Polecany szczególnie dla kobiet o skórze szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Cena: ok. 10 zł / 300 ml

Bez szału

Plusy:
+opakowanie z pąpką
+delikatny świeży zapach
Minusy:
-rzadka konsystencja
-mało wydajny
-słabo się pieni
Spodziewałam się czegoś lepszego po Perfeccie, ale tym razem szczególnego wrażenia na mnie nie zrobiła.

Używam tego produktu od: w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Taki zwykły ;)

Przeciętny żel ;)
Nie podrażnia, dobrze myje ale nie robi nic szczególnego. Zapach też dla mnie nie jest rewelacyjny. Plus jeszcze za wydajność. Jestem w połowie opakowania, używam oczywiście codziennie a kupiłam żel kilka miesięcy temu.
Nie kupię już go ze względu, że szukam czegoś lepszego ;)

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Przeciętny, znam lepszy :)

Ot, zwykły płyn. Nic specjalnego. Ładnie pachnie, duża butla, dobra piana i szybkie zużycie.
Myślę, że byłby dobry dla kobiet nie mających żadnych problemów w miejscach intymnych.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cellulit składniki

uwielbiam jego zapach

To nie jest mój KWC, ale i tak bardzo go lubię.

Ze względu na to, że mam skłonność do wszelkiego rodzaju podrażnień i infekcji zawsze bardzo ostrożnie wybieram płyny. Ten nie szkodzi a pomaga, może nie jest najlepszy, ale też nie jest najgorszy.
Ma piękny delikatny zapach, ładną buteleczkę, odświeża i robi wszystko co płyn do higieny intymnej robić powinien. W przypadku, gdy nie walczę z jakąś infekcją świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: poznałam go jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Przecietniak.

W mojej lazience zawsze goscila Ziaja lub Nivea,ale dla odmiany postanowilam sprobowac cos z Daxa,bo bardzo lubie ich kosmetyki.Ten plyn niestety nie przypadl mi do gustu.Niby wszystko z nim o.k,ale wydaje mi sie,ze ten bardziej nadaje sie do mycia twarzy niz okolic intymnych.W tym drugim przypadku wole plyny kremowe,badz delikatne tak jak Ziaja,ten zel jest taki...nijaki.Niby myje i odswieza tak jak robi to kazdy inny tego typu produk,ma delkatny zapach,ktory niekoniecznie mi sie spodobal...ale czegos mu brakuje.Jest napewno niewydajny,no ale moze to dobrze,bo chcialam go szyciutko zmeczyc.Mysle,ze w tej cenie mozna kupic cos deliatniejszego.Czasami mialam wrazenie,ze to zwykly zel do mycia twarzy przelany do butelki z napisem "do higieny intymnej".Nie wiem nawet ile mu dac gwiazdek-daje trzy,bo nie podraznil mnie,ani nie wywolal zadnego paskudztwa,ale odejmuje dwie,bo kremowa Ziaja jest zdecydowanie lepsza.

Używam tego produktu od: rok temu

Druga butelka o zgrozo!

Zuzylam dwie butelki tego zelu . Jedno (dax)poniej jakis inny zel (innej firmy)a pozniej znowu wrocilam do daxa .
Pierwszym opakowaniem byla zachwycona a gdy wrocilam do niego drugi raz zawiodlam sie .
Poczatkowo swietnie odswiezal , pozostawiam uczyce tej swiezosci , nie uczulal nie podraznial . Pozniej (przy drugim opakowaniu bylo juz inaczej )

Plusy
-opakowanie z dozownikiem
-zapach
-dobrze sie pienil
-cena w promocji ok 7-8zl

Minusy
-nie odswiezal
-nie pozostawial uczucia swiezosci
-po umyciu miejsc intymnych czasami odczuwalam lekkie podraznienie
-niebieski kolor-zabarwiany

Używam tego produktu od: dosc długo
Ilość zużytych opakowań: 2cale

Zwyczajny ŻEL do mycia NIE intymnych miejsc

Żel kupiłam w superpharmie w promocji i żałuję. Wydaje mi się że żele do higieny intymnej powinny się różnić od tych zwykłych żeli pod prysznic - po to zostały stworzone, a tutaj mamy klapę. Do plusów mogę zaliczyć to że się pieni przez to dobrze myje, delikatnie pachnie, jest średnio wydajny i hm... koniec.
Ma niebieski kolor, co już jest podejrzane, nie łagodzi podrażnień, w ogóle nie odświeża, można się myć raz za razem a efekt się i tak nie utrzymuje.
Na pewno nie kupię ponownie, uczucie jakbym się myła zwykłym żelem pod prysznic, dobrze że jeszcze dodatkowo nie uczulił mnie. Wydaje mi się że na inne żele z Daxa też już się nie skuszę, chyba że będą tylko one w promocji a mi będzie brakować funduszy..

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

dobry i wydajny

Płyn bardzo przyjemny, bardzo wydajny, dobrze się pieni i spłukuje, nie powoduje podrażnień.
Jak przeczytałam resztę opinii trochę się zdziwiłam, ale jak dla mnie jest w porządku.
Jak na razie poszukuję "mojego" ulubionego płyny dlatego zaznaczyłam, że nie wiem czy go kupie ponownie, ale na chwilę obecną nie mogę mu niczego poważnego zarzucić.
Za taką cenę warto wypróbować, a jeśli się sprawdzi to starczy na długi czas.

Używam tego produktu od: prawie rok

Najlepszy, jaki dotychczas miałam.

Jest to jeden z najlepszych na rynku. Dokładnie myje, dobrze się pieni. Nie miałam żadnych podrażnień ani zaczerwienień przy codziennym stosowaniu. Produkt jest tani, bardzo wydajny. Ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach bławatka. Nie uczulił. Opakowanie jest poręczne, z wygodną pompką. Ogólnie produkt godny polecenia.

Bardzo dobry

Nie wiem skąd te złe recenzje- wg mnie to bardzo dobry żel- wydajny, ładnie pachnie, jest wydajny, ma wygodna pompkę. Mnie nie uczulił. Cena adekwatna do jakosci i wydajności. Polecam !

Używam tego produktu od: ?

uuuu, nie!

kupiony zamiast lactacydu. i to byl blad. dwa poprzednio uzywane przeze mnie zele daxa (lotos i roza) byly calkiem przyzwoite, a to?
kiepsko odswieza: w czasie okresu w ogole nie czulam swiezosci, a mylam sie kilka razy w ciagu dnia :/
zbyt mocno perfumowany i (o, zgrozo!) barwiony na NIEBIESKO!
za mocno sie pieni.
i najwazniejsze: powoduje u mnie uporczywe swedzenie okolic intymnych! generalnie malo ktory kosmetyk jest w stanie mnie podraznic: temu cud(ak)owi sie udalo!

Używam tego produktu od:kilku tygodni (z mama i siostra)
Ilość zużytych opakowań:1, na szczescie sie konczy

dla mnie w porzadku

jak dla mnie jest to bardzo dobry żel, myje, nie podraznia ( jak np carefree senstive),bardzo wydajny a opakowanie bardzo praktyczne i cena bardzo przystepna :)

Używam tego produktu od:roku