Blond, Krem koloryzujący

Blond, Krem koloryzujący

Krem koloryzujący z linii Palette Blond przeznaczonej dla blondynek. Linia posiada zróżnicowaną, naturalną i bogatą gamę kolorów blond. Producent zapewnia o efekcie naturalnie wyglądającego, świetlistego blondu z mieniącymi się refleksami.
Dostęne kolory kremu koloryzującego:
BC1- Jasny Popielaty Blond
BC2- Świetlisty Złoty Blond
BC3- Świetlisty Srebrny Blond

Mój wymarzony kolor!

Parę m-cy temu trafiłam przypadkowo na te farbe a szukalam czegos,co da wyrazisty efekt srebrmego swietlistego blondu i tym samym wybor padl na BC3 Srebrny Blond.
Na moich wlosach(naturalny odcien to taki sredni blond) kolor wychodzi idealny chociaz za pierwszym razem farba zostala nalozona w formie pasemek by przekonac sie jak bede czula sie w takim odcieniu.To byl strzal w 10-tke poniewaz nastepne opakowania poszly do uzytku standardowo-czyli na cale wlosy:)
Podoba mi sie efekt jaki uzyskuje sie tuz po nalozeniu farby i to,ze farba zmywa sie etapami zostawiajac na wlosach srebrna poswiate:)
Nie mam takich przezyc z wlosami jak poprzedniczki,ktore pisaly ze kondycja wlosow ulegla zmianie na gorsze ale u mnie praktycznie zadna farba nie sieje tego typu spustoszen;)Zreszta staram sie dbarc o kondycje wlosow szczegolnie z tego wzgledu,ze regularnie je farbuje.
Czuje,ze na dlugo zostanie u mnie ten odcien Palette i poki co zostaje przy wybranym odcieniu od dobrych kilku m-cy

Używam tego produktu od:Od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:5/6?jakos tak:)

dobra ale moglaby byc lepsza

Uzywalam tej fraby w odcieniu BC1 srbrny blond i bylam nawet zadowolona tylko ze niszczy wlosy staja sie jakies takie sianowate, kolor na moich wlosach pocztkowo byl zbyt popielaty po dwoch myciach byl calkiem dobry. Trafilam jednak na lepsza farbe loreala 10.21 Stockholm wlosy sie tak po niej nie niszcz i kolor jest identyczny jak na opakowaniu. (farbe nakladam na rozjasnione wlosy)

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:duzo

:( nigdy więcej

Użyłam tej farby tylko raz w życiu i nigdy więcej tego nie zrobię... moje włosy po farbowaniu przypominały jedno wielkie siano... nie mam zastrzeżeń co do kolorku jaki wyszedł,ale kondycja moich włosów była tragiczna... totalnie się załamałam... przez mieiąc używałam codziennie masek do włosów,żeby włoski wróciły do poprzedniej formy... koloryzacja,czy rozjaśnianie-owszem,ale nie takim kosztem!!!! (Najlepsza jest Londa ;) )

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

John Frieda - reklama

tylko na rozjasnione wlosy

mialam kolorek -swietlisty srebrny blond i..
na moich rozjasnionych wlosach wyszedl super ale.. tylko od polowy, bo te wlosy byly najjjasniejsze ,reszta zas wlosow dosc ciemnych blond(skutek innej farby co nie chwycila) byly rudo zólte koszmarek!! :( :( :(
juz nie wierze w te blondy! niby super!!
wole juz loreala recitalle albo bell color,tam przynajmniej odrosty jak chwyci slabo to nie sa zółte tylko ciemno blond

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej