Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

mój numer jeden

kupuję go niezmiennie od paru lat, jest on tani i wygodny w użyciu, efekt utrzymuje się długo, nie psuje się na oku. Używam jednego opakowania bardzo długo.

Eyeliner Eveline

Malutki eyeliner w ozdobnym flakoniku, zakończony cieniusieńkim pędzelkiem. Dzięki temu, że pędzelek jest cieniutki, kreski są idealnie równe, precyzyjne dopracowane i nie ma problemu z stworzeniem idealnej 'kreski. Mimo że opakowanie jest malutkie to starcza nam na długo, nie wysycha. Czasami miałam problem z jego usunięciem go z powieki, bo jest bardzo trwały. Nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Ma wyrazisty czarny kolor.

Niezawodny!

Od lat używam tego jednego jedynego eyelinera i nigdy nie moze go zabraknąć w mojej kosmetyczce! Super trwały, matowy, o intensywnym kolorze. Pędzelek pomaga przy malowaniu precyzyjnej kreski. Najlepszy!

eyeliner Eveline

Osobiście uważam, że nie ma lepszego. Jest wydajny, łatwo się aplikuje ze względu na króciutki pędzelek nie rozmazuje się i jest niedrogi a poza tym jest dostępny właściwie w każdej drogerii a nawet w niektórych marketach wiec można by rzec, że właściwie zawsze jest pod ręką :D uwielbiam go !

Uwielbiam!

Wspaniały eyeliner. Czasem próbuję innych, ale zawsze do niego wracam. Trwały, wydajny, ma fajny pędzelek i głęboki, czarny kolor. No i cena bardzo zachęcająca

Zawartość TAK, pędzelek NIE

Produkt sam w sobie dobry, co do samego eyelinera nie mam nic do zarzucenia. Ale aplikator w formie sztywnego pędzelka to nie dla mnie. Nie da się narysować ciękiej kreski i przy tym strasznie brudzi rzęsy.

Wykorzystała: kilka próbek

Eyeliner Eveline

Najlepszy eyeliner z tych tańszych marek, najładniej kreska wychodzi mi właśnie tym eyelinerem :D Jest trwały, nie ściera się i ma cienki, miękki pędzelek. Zdecydowanie polecam

Niepozorny eyeliner

Nie oczekiwałam cudów w eyelinerze za ok.10zł. Błąd! W starej formule każde opakowanie było stałej jakości, ale obecnie zauważyłam, że jest to trochę loteria. Normalnie eyeliner ma mocne, czarne krycie oraz utrzymuje się bez mazania nawet na mojej tłustej powiece. Raz jednak zdarzył mi się gorszy egzemplarz, który prześwitywał, sprawiał wrażenie rozwodnionego oraz szybko się mazał. Pędzelek jest twardy jak w ołówku, ale po próbach zaprzyjaźnienia się z 'miękkimi kolegami" okazało sie, że "życiu trzeba twardym być, a nie miętkim" i że ten rodzaj pędzelka leży mi w dłoni najlepiej.
To już kolejne opakowanie eyelinera Eveline, a ja nie zamieniałabym go na nic innego!

Eyeliner dla wprawionych

Kupiłam ten eyeliner ze względu na wysoką ocenę na KWC. Niestety użyłam go tylko kilkanaście razy (zanim z jakiegoś kosmetyku zrezygnuję muszę się mocno utwierdzić w przekonaniu, że jest słaby). Dla mnie dyskwalifikuje go pędzelek, który jest gruby i sztywny o ile linię rzęs jesteśmy w stanie jeszcze w miarę delikatnie zaznaczyć, to jaskółka wychodzi bardzo dramatyczna. Jeśli kojarzycie makijaże dziewczyn z Instagrama z mocno błyszącymi cieniami i kreskami grubymi na pół powieki, to ten eyeliner się do takiego looku idealnie nadaje.
Muszę jednak napisać również o plusach: kolor jest przepiękny, głęboka czerń, której jestem fanką, wygląda fantastycznie, dodatkowo produkt jest trwały, nie zmazuje się w ciągu dnia.
Podsumowując: jeśli jesteście wprawione w robieniu kresek i lubicie, jak są bardzo wyraziste, to ten produkt jest jak najbardziej dla Was. U mnie się niestety nie sprawdził.

Oj niezbyt...

Dosyć zdziwiła mnie ilość pozytywnych opinii na temat tego eyelinera, ponieważ u mnie nie sprawdził się w zupełności. Zacznę od tego, że zastygał bardzo długi czas, i nawet kiedy wydawał się suchy- po otwarciu oka, pozostawił na górnej powiece bardzo widoczne i nieestetyczne mokre plamy, które tylko rozlewały się stopniowo po całej powierzchni. Trwałość produktu pozostawia wiele do życzenia- intensywnie odbija się, rozmazuje oraz nie ma nic wspólnego z wodoodpornością. Niestety, na pewno nie jest to eyeliner dla mnie.

Nie trwały

Kupiony na szybko, ponieważ po prostu zapomniałam spakować na wyjazd swojego eyelinera.
Po pierwszym odkręceniu już wiedziałam, że będę miała z nim problem. Ponieważ jego końcówka jest bardzo twarda i sztywna. Przypomina końcówkę markera, jednak jest dużo bardziej twarda. Ja jestem zwolenniczką miękkich pędzelków i bardzo ciężko było mi narysować prostą, zgrabną jaskółkę na oku a o cienkiej kresce to już na pewno mogłam zapomnieć. Po powrocie do domu używałam pędzelka od zużytego już eyelinera z Golden Rose i problemy z aplikacją zostały rozwiązane.
Trwałość niestety słaba, szybko zostawiał mi łyse placki na kresce. Mam tendencje do łzawienia oczu i niestety nie był na tyle trwały aby sobie z tym poradzić, rozmazywał się w kącikach oczu. Więc co do jego wodoodporności nie jestem przekonana.
Gdybym nie był to zakup na szybko raczej nigdy bym po niego nie sięgnęła.

Dobry na sam początek

Zastanawiam się dlaczego kiedyś tak bardzo się nad nim zachwycałam - i w ogole inne eyelinery nie wchodziły w grę. Od jakichś ostatnich 3-4 egzemplarzy zauważyłam ogromną zmianę - eyeliner zaczał się ścierać, robić prześwity, nie daje już tak przepięknego, głębokiego koloru co kiedyś. Dawałam mu już tyle szans, mając nadzieję, że to może akurat z tym konkretnym opakowaniem jest coś nie tak.. ale już pora się rozejść.
Obecnie moim zdaniem produkt zasługuje na 2 gwiazdki - 3 daję z sentymentu za to, co nas kiedyś łączyło.