Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Nie nie nie!

Ten eyeliner to nie moja bajka. Bardzo się rozczarowałam. Nie utrzymuje się długo, rozmazuje się. Bardzo trudno się nim pracuje przez grubość pędzelka. Jeśli chodzi o kolor to również nie jest tak bardzo czarny, po jakimś czasie u mnie stawał się szary. Na pewno do niego nie wrócę.

Eyeliner Eveline!

Jak dla mnie najlepszy eyeliner ever! Jezeli chodzi o kosmetyk drogeryjny! Uzywam go juz 8 lat albo i dluzej i nie zastąpiłabym go zadnym innym! Moj ulubieniec. Świetnie napigmentowany, tusz jest mega czarny, swietnie sie rozprowadza bez zadnych smug! Szybko wysycha. Produkt jest mega wydajny. Końcówka w kałamażyku ułatwia aplikowanie. Mój must have w torebce!

Dobry, ale bez szału

Jest dobrze napigmentowany i zasycha na ładny mat. Końcówka jest taka, że trzeba się trochę postarać, aby narysować nim precyzyjną jaskółkę, często się to nie udaje. Natomiast jak już go nałożę, to trzyma się dobrze, nie kruszy się, nie tworzy smug. Nie trzeba wiele go nakładać, aby uzyskać głęboki czarny kolor.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Idealny dla niewprawionych

Kupiłam ten liner na swój ślub. Sama się malowałam.
Kilka tygodni przed ślubem uczyłam się robić kreski :)
Jest idealny dla niewprawionych osób.
W dniu ślubu udało mi sie zrobić piękne kreski trzęsącymi się rękami a goście weselni byli zachwyceni moim makijażem i pytali kto mnie malował.
Liner nie jest wodoodporny, bez problemu zmyłam go zwykła wodą. Ale muszę przyznać że się nie rozmazuje.
Jest to udany produkt marki Eveline.

Bardzo fajny

Pierwszy eyeliner z którym się polubiłam. Bardzo dobry i wydajny eyeliner w płynie. Bardzo ładnie się prezentuje na oku.

ZALETY:
- łatwy w użyciu
- ładnie się zmywa, ale sam jest dość trwały
- cena - bomba :)
- ładnie wygląda na powiece, ładna czerń
- wydajny
- nie kruszy się

Całkiem fajny

Bardzo dobry i wydajny eyeliner w płynie. Bardzo dobrze się rozprowadza dzięki fajnemu pędzelkowi. Eyeliner bardzo ładnie podkreśla oczy, dodaje im ładnego wyglądu. Bardzo wydajny. Jego konsystencja jest nie za gęsta ani nie za rzadka co ułatwia jego nakładanie. Bardzo dobry kosmetyk do makijażu. Idealny do używania przy wrażliwej skórze, ponieważ nie podrażnia i nie uczula. Opakowanie świetne.

Cudeńko!

Najlepszy eyeliner, na jaki trafiłam, a w było ich już mnóstwo :)
Doskonale trzyma się na powiece od rana do wieczora, nie rozmazuje, pędzelek nadaje się do malowania zarówno grubych, jak i cieniutkich kresek. Możliwość wyboru matowej lub błyszczącej konsystencji. A przy tym cena nie zwala z nóg :)

Not my type.

Zachęcona recenzjami kupiłam go. Szybko przekonałam się, że jest to produkt, który nie koniecznie należy do moich ulubionych. Nie pasuje mi forma jego aplikacji. Przyzwyczaiłam się do eyelinerów w pisaku, a dokładniej w pędzelku.

Przychodzi do nas w zgrabnym opakowaniu. Problem, który miałam z tym produktem od samego początku to właśnie plastikowe opakowanie - za mocno chciałam go dokręcić, żeby nie wysechł i w ten sposób pękła mi nakrętka.

sam produkt był na początku ok. Pierwsze użycie było najlepsze, potem jednak trochę gorzej. Aplikator jest dość twardą gąbką, co jest akurat plusem, jednak przez wyjątkową twardość kreska nie rysuje się "płynnie" tylko jakby powstaje taka rynienka, a po jej obydwu stronach jest większa ilość tuszu z linera. Gdy chciałam to wyrównać i dołożyć trochę tuszu w miejscach prześwitów, to potrafił się rolować. Czasem wraz z upływem dnia potrafił się kruszyć i odpadać z powiek.

Produkt ogólnie zaczął dość szybko wysychać. Ponadto zasychały w nim takie jakby "glutki" tuszu.

Muszę przyznać, że nie używałam go zbyt długo, bo wydał mi się po prostu dość trudny i jakoś nie mogłam się do niego przekonać. Kupiłam go, bo poszukuje dobre eyelinera z drogerii. Takiego, który jest dość tani i w razie "w" mogę go bezpiecznie kupić i nie martwić się wydanymi pieniędzmi. Musze niestety szukać dalej.

Świetny

Za niską cenę można kupić dobry produkt. Bardzo wygodnie maluje się nim kreskę i cienką i grubsza. Bardzo odpowiada mi zakończenie gabeczka. Bardzo rzadko zdążą się ze musze poprawiać w ciągu dnia, wiec jest raczej trwały. Niby jest wodoodporny, ale przy średniej ulewie cały splynal wiec w tym się nie sprawdza, ale dla mnie to nie jest ważne. Łatwo o pomyłkę w sklepie z innym kolorem ponieważ każda buteleczka wygląda tak samo. Napis się ściera, i za każdym razem pęka mi opakowanie, lecz nie przeszkadza to w użytkowaniu i jestem raczej zadowolona z tego produktu

bardzo dobry

Kolor mocno czarny, pędzelek cienki i precyzyjny, bardzo przyjemnie się nim pracuje. Jest dość trwały, ale niewodoodporny. Rewelacyjny produkt w niskiej cenie. Do tego wydajny, ponieważ wystarczył na pół roku codziennego stosowania.

Nie zachwyca

Do tej pory używałam eyelinera z Wibo (podobna półka cenowa) i żałuję, że porzuciłam go na chwilę na rzecz przetestowania tego produktu. Pędzelek, mimo że wydawał się, na pierwszy rzut oka, dobrą opcją (jest twardy, dobrze zbity), nie potrafi namalować cieńszej kreski, wychodzą mi nim jedynie bardzo grube, ciężkie krechy. Może to kwestia moich nieumiejętności? Nie mam pojęcia, ale nie sięgnę po niego ponownie. Oprócz trwałości i ładnej, głębokiej czerni nie ma więcej plusów. Aplikacja dużo bardziej odpowiada mi w przypadku eyelinera z Wibo, do którego wkrótce wrócę.

Średniak, który raczej juz u mnie nie zagości

Skusiłam się po wpływem wielu pozytywnych recenzji tego eyleinera. Zakupiłam na promocji -55% wypróbować. Niestety muszę stwierdzić, ze miałam lepsze eyelinery, a zużyłam ich na prawdę wiele. Oceniam kolor czarny, ale wiem, że dostepne są tez wersje kolorowe i przy zakupie trzeba uważać jaki kolor kupujemy, bo łatwo o pomyłkę. Eyeliner w cenie regularniej kosztuje ok. 12 zł, gdyby nie promocja pewnie bym żałowała tych pieniędzy, bo znam lepsze eyelinery w tej kategorii cenowej.

OPAKOWANIE

Bardzo eleganckie, połączenie czerni i złota świetnie się prezentuje w połączeniu ze smukłym pędzelkiem. Napisy są dosyć trwałe i nie schodzą zbyt szybko. Kałamarz jest mały i poręczny.

EYELINER

Rączka pędzelka jest długa, wygodnie się nią manewruje i maluje oko. Niestety końcówka pędzelka jest dosyć twarda i gruba, co utrudnia rysowanie cienkich kresek. Wychodzą za to dobrze kreski grube, podkreślające oko, które bezproblemowo malujemy. Klasyczna jaskółka jest prosta do narysowania tym pędzelkiem, ale juz końcówka nie do końca, bo często wychodzi zbyt gruba i trzeba robić poprawki. Na szczęście są one mozliwe, nie powodują ścierania poprzedniej warstwy. Kolor eyelinera po nałożeniu na powiekę jest intensywnie czarny, ale w miarę schnięcia jakby blaknie, co prawda nie do szarości, ale jednak nie jest to ta czerń co na początku. Trwałość bez zarzutu - spokojnie wytrzymuje cały dzień aż do wieczornego demakijażu. Trwałość pędzelka nie należy do rewelacyjnych i trzeba o niego dbać w trakcie używania, aby go nie zniszczyć. Mój już troszkę przeszedł i malowanie kresek nie jest już tak proste jak kiedyś z powodu rozdwojeń. Produkt bardzo wydajny, wystarczy spokojnie na kilka miesięcy codziennego używania. Intensywność koloru, trwałość i grubość końcówki niestety są na minus i zdecydowały o tym, że więcej na ten zakup się nie skuszę.

PLUSY
+ ładne opakowanie
+ długa rączka pędzelka
+ duża gama kolorystyczna
+ trwałość eyelinera
+ wydajność

MINUSY
- intensywność koloru
- szybkie zużycie końcówki pędzelka
- grubość końcówki