Color Design, Sensational Effects Eye Shadow Smooth Hold

Color Design, Sensational Effects Eye Shadow Smooth Hold

Color Design zachwycą nas intensywnymi, nasyconymi, metalicznymi kolorami w najmodniejszych odcieniac : chromu, srebra, czerni z okruchami srebrnych kryształków, pudrowego poziomkowego różu, zmrożonego błękitu, rajskiej zieleni, turkusowej morskiej laguny. Możemy skomponować sobie cały zestaw i dowolnie mieszać ze sobą odcienie. Cienie zapewniają niesamowitą przyjemność i lekkość podczas nakładania, makijaż utrzymuje się na powiekach przez długi czas. W praktycznym, małym pudełeczku nie ma aplikatora. Czas na zmianę! Cienie nakładamy palcem - doskonale stapiają się ze skórą, wysokiej jakości łatwo się rozcierają, pozwalają na idealne łączenie poszczególnych odcieni na powiece. Makijaż wykonany cieniami Color Design jest niepowtarzalny i naprawdę zaskakujący. Możemy pozwolić poszaleć kolorom, możemy zdecydować się na makijaż subtelny i elegancki lub uwodzicielski i naprawdę baaardzo sexy.

Cena: 95 zł

Fall in love in colors😉

Cudowne bardzo intensywne i nasycone barwy. Moimi faworytami są: intense violet i black metallic. Z powodzeniem może być używany do wykonania najmodniejszych makijaży hollywoodzkich gwiazd.
Kolejny plus to wydajność. Starcza na długo, a już niewielka ilość cienia jest widoczna na oku.
Bardzo ładnie się rozciera. Nie ma trudności z cieniowaniem oka. Nie sypie się podczas aplikacji palcem (podczas aplikacji pędzlem trzeba uważać) i jest trwały nawet bez bazy.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1xblack metallic, 2xintense violet

Bardzo słabiutko

Cień ma śliczny kolor w pudełeczku i na palcu oraz w chwilę po nałożeniu. Niestety już dwie godziny później znika. Zostaje go troszkę na skraju powieki i w jej załamaniu, gdzie tworzy nieestetyczny wałek. Reszta wyparowuje w niewyjaśnionych okolicznościach. To przy normalnej temperaturze, gdy jest naprawdę ciepło - lepiej go sobie odpuścić, w godzinę nie będzie śladu. Tymczasem te kolory wydają się być stworzone na lato. Wielkie rozczarowanie, nie polecam. Jakość słabiutka, zwłaszcza w stosunku do ceny.
Gwiazdkę daję tylko i wyłącznie za zabawne pudełeczko.

Używam tego produktu od: dwóch lat, nie widać końca!
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie

ładny kolorek zieleni

Generalnie rzadko używam cieni . Czasami na imprezę , na różne okolicznościowe wieczory typu urodziny , imieniny itp . Generalnie nie używam cieni , ale jak już mam to lubię mieć ładne paletki , ładne kolorki . Cienie dziele z mama , ponieważ ona używa dużo cienie , ja rzadziej . Na niej nie które wyglądają dobrze a na mnie z kolej nie i na odwrót . Z tym cieniem jest podobnie

Ładny rajski zielony kolorek , jednak do moich oczu nie pasuje , do oczu mojej mamy tak

+ nie osypuje się
+ nie uczula
+ nie roluje
+ śliczny kolorek
+ ładne poręczne pudełeczko , fajnie się wysuwa i zasuwa

- słabo widoczny
- nie pasuje do moich tęczówek
- szybko się ściera ( nie trwały)
-drogi

Reasumując

Niby ładny ale w rezultacie na moich oczach , tak ładny nie jest , plus bardzo drogi i nie trwały . Jak na taką firmę , chce bardziej wyrazisty kolor , i trwały a tu w tym wypadku jest słabo.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

depilacja brwi

Trochę kameleon.

Ogólnie cienie maja bardzo ładne kolory, są super wytrzymałe., nie wałkują się, nie osypują na rzęsy ani policzki, są bardzo wydajne, już odrobina wystarczy aby rozprowadzić je na naprawdę dużej powierzchni.
Posiadam dwie paletki z czterema małymi cieniami. Kolory są fantastyczne, najbardziej zachwycił mnie tzw. kitten heel ( różowy lub złoty zależy od kąta patrzenia) zarówno metaliczny jak i shimmer. O dziwo cienie matowe, których bardzo nie lubię równie ładnie wyglądają na powiece. Zawiodłam się jedynie na czarnym (intense), ale myślę, że to kwestia gustu.
Opakowanie pojedynczych cieni jest bardzo ładne i wygodne, jeżeli chodzi o paletki to trudno się je otwiera bez złamania paznokcia.

Ilość zużytych opakowań: napoczęte pięć opakowań

ciekawe kolory

Mam dwa kolory - lekko perłowy zielony i satynowo-matowy amarant. Są mocno napigmentowane, dają wyraźny efekt. Do tego trwałość jest bez zarzutu.

Minus jest taki, że wolę bardziej miękką teksturę. Nie da się ich nanieść na szybko, bo cień układa się na skórze nierównomiernie. Drugi minus - nie najlepiej się łączą z innymi cieniami, trzeba trochę popracować. Jak za tę cenę, można wymagać nieco więcej.

Ale ogólnie ok, zwłaszcza za kolor amarantowy, który daje spektakularny efekt.

Bardzo wydajne. Ładne, minimalistyczne opakowanie, szkoda tylko, że bez aplikatora.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Bardzo dobry

Cień otrzymałam w prezencie, sama nie zdecydowałabym się na jego zakup, gdzyż rzadko używam cieni, a cena tegoż do niskich nie neleży :D.. Produkt ten jest mega wydajny, nie roluje się i nie osypuje ! Mam śliczny odcień brązu i beżu - na oku wyglądają one naprawdę ładnie. Poza tym jest super trwały...

niezbednik sredniej jakosci

Zakupilam odcien identyczny jak na zdjeciu.

Mam do niego mieszane uczucia. Z jednej strony, to moj kosmetyczny niezbednik - na mokro sluzy mi jako eyeliner, na sucho przyciemniam nim oko, na imprezy cieniuje nim brwi.

W roli eyelinera bardzo go lubie, mimo ze musze uwazac, czy nie rozmazal sie w kacikach oczu. Wybieram go jednak, bo podoba mi sie ten grafit rozswietlony srtebrnymi drobinkami - umalowana klasycznym kruczoczarnym eyelinerem nie wygladam zbyt dobrze.

Na sucho cien mi sie nie podoba - nierownomiernie sie rozprowadza, strasznie sie osypuje.

Jako cien do brwi - calkiem w porzadku.

Z drugiej strony wiem, ze prawdopodobnie kazdym nieco lepszym cieniem w tym kolorze moglabym uzyskac te same rezultaty - ale, skoro kupilam ten, to niech juz pozostanie w mojej kosmetyczce i czasem sluzy pomoca.

Dodam, ze cien jest wydajny. Mam go od ok 2 lat i ubyla moze polowa.

kiepsko

a ja sie nie zgadzam z pochlebnymi opiniami na temat tego cienia,nic w nim nie ma specjalnego (posiadam kolor szary z drobinkami)new black metallic drobinki nie sa mocno zauwazalne na powiece,nakladanie jest obledem,gdzie niegdzie sa albo i nie,kolor wyplowialy trzeba sie nameczyc aby kolor byl rownomiernie nalozony,trwalosc skandaliczna,gorzej juz byc nie moze,na mioch powiekach utrzymuja sie max.1.5 godz potem znikaja,,,w kosmos i gdyby zniknely cale jakos bym to przezyla a one znikaj w tych miejscach gdzie chca,odbijaja sie i zbieraja w zalamaniu powieki.Gwiazdka za wydajnosc,starcza mi na 10 lat jak nie wiecej(na przemian z innymi)Mam gorowniez w paletce COLOR DESING ,BLUSH SUBTIL,DUAL FINISH ale jakosc taka sama,kiepsko.

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego ,a wyglada jak nowy.

musisz to mieć!:]

Mam paletę Lancome z serii Color Design zawierającą 4 kolory i jestem zachwycona!:) zdecydowanie polecam, piękne odcienie, długotrwały efekt, nie ma mowy o rolowaniu. wśród proponowanych odcieni moim faworytem jest The New Black - rewelacja! zestaw pozwala wykonać bardzo kobiecy i zmysłowy makijaż :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Miłośc od pierwszego użycia

Cienie:
+ nie osypują się
+ nie wariują w kasetce
+ mają piękne kolory, żywe stonowane, pastelowe - jakie potrzebuję
+ jeśli posiadacie aplikator - to już cud miód ;)

Ok

Mam dwa takie cienie i z obydwu jestem zadowolona, ale jest tez kilka mankamentów:
-podczas aplikacji obsypują się na policzki! Doprowadza mnie to do szału, bo oczywiście trzeba je zmyć mleczkiem, a potem nakładać podkład i puder od nowa.
-nienajlepiej z trwałością- przez kilka godzin utrzymują sie na swoim miejscu i wyglądają naprawdę efektownie, ale pod koniec dnia tworzą się "kreski", cień zbiera się w załamiach powiek

Plusem sa na pewno piękne, intensywne kolory. Ale za tę cenę można wymagać czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania dwóch

Tandetny efekt

Jakosc produktu zupelnie nie jest adekwatna do ceny.
Plusy:
- dosc dlugo trzyma sie na powiece,

Minusy:
-osypuje sie juz podczas aplikacji,obsypujac twarz ogromnym, bazarowym brokatem,
-po nalozeniu daje rowniez bazarowy, agresywny kolor,
-troche sie rozwarstwia ( przy markowych kosmetykach jest to dla mnie niedopuszczalne,
-uwypukla wszystki zmarszczki, nawet takie o ktorych istnieniu nie mialas wczesniej pojecia.

Używam tego produktu od:mam 1 opakowanie kilka lat, uzylam moze 3 razy.
Ilość zużytych opakowań:nie zuzylam i tego nie zrobie