Naturalna regeneracja, Płatki kolagenowe pod oczy

Naturalna regeneracja, Płatki kolagenowe pod oczy

Preparat pozwalający na szybką poprawę stanu skóry wokół oczu; wygładza drobne zmarszczki, działa niwelująco na worki pod oczami. Płatki wykonane z kolagenu z dodatkiem elastyny umieszcza się pod okiem i zwilża płynem aktywującym. po czym pozostawia na pół godziny. Już po pierwszym użyciu skóra pod oczami staje się gładsza, bardziej elastyczna i jaśniejsza.
Jedno opakowanie zawiera zestaw do jednej kuracji - trzy komplety płatków i trzy buteleczki sterylnego płynu aktywującego do zwilżania płatków.
Przeznaczone przede wszystkim do pielęgnacji cery dojrzałej, ale mogą być stosowany również przez panie, które ukończyły 25 lat

Cena: ok. 27 zł

Bardzo OK!

Wypróbowałam ten kosmetyk po przeczytaniu recenzji i muszę stwierdziś,że zasługuje on na bardzo dobrą ocenę.Efekt widoczny juz po pierwszej kuracji.Obawiałam się rozjaśnień ,bo mam ciemną karnację, ale nie widać szczególnej różnicy.Naprawdę polecam!...

hmm, to nawet działa...

Używałam ich kilka lat temu; efekt wygładzenia skóry pod oczkami jest natychmiast widoczny. Jednak płatki działają chyba tylko powierzchniowo, bo nie ma trwałej poprawy wyglądu przy dłuższym stosowaniu. Więc w końcu uznałam, że to zbyt drogi biznes w stosunku do efektów. Powiedziałabym - fajne jako kosmetyk do "charakteryzacji" przed większym wyjściem - gdy wyjątkowo zależy nam na szybkiej poprawie wyglądu.