Professionnel, Shine Curl (Maska do włosów kręconych)

Professionnel, Shine Curl (Maska do włosów kręconych)

Maska podkreślającą piękno włosów kręconych. Nadaje sprężystość włosom kręconym lub po trwałej. Intensywnie odżywia i regeneruje włókno włosa. Z formułą Nutripulse - wyjątkową kombinacją ceramidu bio-mimetic, wyciągu z nasion winogron i aktywnych składników, aby nadać lokom sprężystość

dobra

Po porodzie miałam problem z włosami, które straciły swój kształt, zaczęły wypadać, osłabły. Z początku czułam się rozczarowana produktem, jednak z czasem stwierdziłam, ze chyba jednak pomogła-moje włosy wróciły do dobrego stanu. łądny zapach, wydajna, dobra.Mozna spróbować

Używam tego produktu od: kiedyś - ok 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

swietna maska

Swietna maska, działa byłskawicznie i wygładzająco. Nie wiem jak w przypadku włosow falowanych. Ja mam kręcone i sprawdza sie swietnie.
Ogromny plus za zapach.
Konststencja fajna i mega wydajna.
Pieniadze nie wyrzucone w błoto tym razem.
Nie obciaza włosow,sprawia ,ze swietnie błyszcza sie i rozczesują.Juz przy samej aplikacji \'czuc\' jej dzialanie.
takich wypielegnowanych włosow nie zapeniła mi zadna inna odzywaka ani maska

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duze op

Średnia

Używam łącznie z szamopnem z tej serii.

Może i nawilża ale jest to efekt krótkotrwały, w przypadku nie użycia maski włosy powracają do stanu poprzedniego.

+ włosy lepiej się rozczesują
+ nie puszą się
+ nie obciąża włosów

- krótkotrwały efekt
- włosy szybciej się przetłuszczają
- cena
- włosy po niej bardzo długo schną
- nie zauważyłam właściwości regenerujących
- już w połowie dnia po wcześniejszym użyciu maski włosy robią się "przyklapniete"

Generalnie spodziewałam sie czegoś lepszego....

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Ok, ale bez szału

Fajna maska, wydajna choć mam bardzo długie, kręcone włosy. Nie skleja włosów, ułatwia rozczesywanie. Ja rozczesuję zawsze mokre właśnie z maską na włosach.
Nie zauważyłam jednak by wzmacniała skręt.
Poza ślicznym zapachem i lekkością nie jest to mój typ, może kupię kolejny raz, ale będę jeszcze szukać ideału :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Ulubiona

Bardzo fajnie nawilżająca maska, ładnie podkreśla loki i pomaga okięłznać puszenie. Włosy po niej są miękkie i dość łatwo się rozczesują. Naprawdę polecam :))

Ilość zużytych opakowań: trzy

świetne nawilża

Jedna z najlepszych odżywek, które kiedykolwiek stosowałam.
Niesamowicie nawilża, dzięki czemu moje włosy ładnie się kręcą, są delikatne i NIE są spuszone. Dosyć mocno obciążają, więc jest to produkt przeznaczony do mocno kręconych włosów...
Wreszcie mogłam czesać włosy bez płaczu ;) Rewelacja.
Minusem jest cena... Bo jednak opakowanie szybko schodzi :/

Ilość zużytych opakowań: trzy na współkę z siostrą

Jak najbardziej

Dobry produkt , co prawda ja używam ją łącznie z szamponem i soft peel-em , więc nie do końca wiem jak zachowywałaby się samoistnie, ale z całej serii ogólnie jestem zadowolona . Włosy są lśniące , miłe w dotyku nie puszące się, łatwe w ułożeniu . Jeśli ktoś ma czas polecam nałożyć ja na 20 min pod folię plus ręcznik efekty są o wiele lepsze. Chwalę sobie w/w produkty bo gdy ich używam nie mam problemów z tzw puszeniem i układaniem loków, wiec chętnie co jakiś czas do nich powracam.

Używam tego produktu od:rok albo i więcej
Ilość zużytych opakowań:kilka

super

Maska jest świetnapięknie skręca włosy nawilża wygładza(ale nie obciąża)
cena może odstraszac ale dla osób sprytnych to nie problem bo na allegro produkt można kupic już za 45 zl
zalecałabym stosowanie maseczki po umyciu włosów i osuszeniu ręcznikiem włosów nalozyc porcję maseczki ( tylko nie u nasady)i szczelnie owinąc folią lub woreczkiem foliowym ewentualnie ogrzac suszarką a następnie owinac ręcznikiem trzymac okolo 15-30 minut
efekt cudowny włosy miękkie wygładzone nie tylko do następnego mycia. maseczka regeneruje wlosy przy kazdym użyciu

Używam tego produktu od:około 2 m-cy

dobra

Z początku miałam do tej maseczki bardzo ambiwalentne podejście. Za pierwszym razem rozpuszyła i rozprostowała moje kręcone włosy. Potem na szczęście było już coraz lepiej. W ostatecznym rozrachunku oceniam ją nawet trochę lepiej niż odżywkę z tej serii. Bardzo ładnie podkręca włosy, nie obciąża ich, nadaje lekki połysk, nawilża. Jest w miarę wydajna (choć mam tendencje do użwania kosmetyków do włosów w nadmiernej ilości).
Informacyjnie: mam kręcone włosy typu 3A, długie do ramion, grube i gęste, które całkiem dobrze przyjmują odżywki z zawartością silikonów (pamiętając oczywiscie o ich systemtycznym usuwaniu), nie używam żadnych kosmetyków do ich stylizacji.

bardzo dobra maska, chyba najlepsza ze wszystkich przeze mnie wypróbowanych. nie wiem, czy rzeczywiście podkreśla skręt, bo zawsze po umyciu stosuję inne kosmetyki w tym celu. w każdym razie doskonale nawilża, włosy są gładkie, sprężyste, błyszczące, nie puszą się, łatwo się rozczesują (a przyznaję, że zdarzyło się, że rozplątała mi istny kołtun na głowie :D ). ładnie pachnie, szybko działa - nie trzeba jej trzymać długo na włosach.
gdyby efekt nawilżenia utrzymywał się trochę dłużej i cena byłaby niższa, dałabym 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

curl tak, shine nie bardzo....

mam poldlugie krecone suche katowane farbowaniem, suszarka i srodkami do stylizacji wlosy.
bywaja dni kiedy moje wlosy pusza sie niemilosiernie i niecha krecic.
ta maska moze nie poprawia ich kondycji diametralnie ale efekty widac. popierwsze nie pusza sie, sa takie fajnie pofalowane (bo przy tej dlugosci to z kreceniem bywa roznie ;)) i dosc dobrze ten stran sie utrzymuje w ciagu dnia a nawet przez noc :D

ale nie widze zby jakos ladniej blyszczaly albo byly mieksze. maska splukuje sie latwo, choc z nkladaniem jest problem bo jest taka ępa. WLosy po niej sa takie jak przed ... zabawne bo jednak widze ze im sluzy.

jednak cena mnie odstrasza jak na takie efekty.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

tylko na zimę

Bardzo dobra maska, ułatwia rozczesywanie, włosy są po niej miękkie, błyszczące i puszyste(pozytywnie) ale jednocześnie nie fruwają jak piórka i nie puszą się. Loki są pięknie podkreślone - nie muszę nawet niczego więcej używać. Polecam wszystkim dziewczynom z kręconymi włosami.

03.06.2006
Jak tylko zrobiło się troszkę cieplej okazało się, że super dzialanie maski jest bardzo krótkotrwałe. Cała wilgoć wyparowuje z moich włosow błyskawicznie i w kilka godzin po myciu są sianowate. A juz myslałam, że znalazłam swój KWC do włosów:(