In Love Again - Jasmin Etoile (wersja limitowana 2006)

In Love Again - Jasmin Etoile (wersja limitowana 2006)

Zapach z rodziny kwiatowo-owocowej. Szczypiąca świezość anyżu, zmysłowe nuty jaśminu i egzotyczne akcenty karamboli kryją się w pokrytej gwiazdkami buteleczce w ksztalcie serca.
Nuta główna: mandarynka, anyż gwiazdkowy, czarna porzeczka
Nuta średnia: jaśmin, karamboli
Nuta podstawowa: drzewo sandałowe, cedr, wanilia

Cena: ok. 200 zł / 100 ml

jestem zawiedziona

Jestem zauroczona klasycznym "In love again", podoba mi się wersja Floral, ale niestety nie mogę zniesć jaśminowej.
Pierwsze nuty są podobne i lekkie jak u poprzedników, świeże, pzryjemnie wibrujące i letnie, jednak zaraz wychodzi ten jaśmin (chyba) - coś ciężkiego, dusznego i zupełnie nie pasujacego do początku...nie wyobrażam sobie nosić go w letnie upały, bo on po prostu dusi;-/ A moze to tylko moja skóra go tak zmienia...nie wiem, ale jestem pewna, ze swojej kolekcji "In love again" nie poszerzę o tegoroczną wersję...A szkoda, bo tak na nie czekałam :-(

Duuuzo gorszy niz klasyk

Zdecydowanie nie dorwnuje dwom starszym siostrom - zarowno tej klasycznej, gorzkawo-grejpfrutowej, jak i grejpfrutowo kwiatowej. Na mojejskorze melanz jasminu i cytrusow pachnie targicznie i po prostu nieswiezo, jak zepsute perfumy - moja stara buteleczka po ukochanych, najstarszych ILA stala cale lato na oknie, i po kilku miesiacach nagrzewania (czytaj: psucia:D) korek pachnial wlasnie w ten sposob. Dla pewnosci powtorze testy, jak zrobi sie cieplej, bo niewykluczone, ze w wyzszych temperaturach ten zapach nabierze nieco urody. Na razie obchodze szerokim lukiem.

Idealny dla optymistek

Dla mnie milosc od pierwszego powachania. Nuta glowy z dominujaca czarna porzeczka mogla by trwac dla mnie do konca. Na mojej skorze pomimo , ze to edycja z jasminem dominuje wlasnie porzeczka, anyz i karambole. Bardzo swiezy, a jednoczesnie bardzo zmyslowy wiosenno-letni zapach. Opakowaniem nie jestem zawiedziona - nawet zabawna i wesola buteleczka. Noszac go na sobie nie mozna miec zlego humoru.

Używam tego kosmetyku od trzech tygodni /ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Recenzja: ...