Ziaja, 100% pielęgnacji, Maska liftingująca

Ziaja, 100% pielęgnacji, Maska liftingująca

Maska wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego w skórze właściwej. Doskonale wygładza i aktywnie spłyca zmarszczki. Wyraźnie poprawia napięcie naskórka, przyspiesza proces jego odnowy.
Polecana do każdego rodzaju cery, po 20 roku życia.
Substancje aktywne:
Proteiny ryżowe, Prowitamina B5 (D-panthenol), Seanergilium, Witamina C, Witamina E

yes

Spodobała mi się. Na drugim miejscu w składzie - proteiny ryżowe, jakby nie było, składnik naturalny. Zapach - mnie akurat odpowiada, konsystencja - średnia, taki krochmal, no ale maski liftingujące chyba zwykle nie są bogato kremowe (nie jestem pewna, wszak zaczynam przygodę z tego typu specyfikami dopiero:) Nałożona na twarz, faktycznie nie nawilża, ale maski liftujące chyba tego nie robią; za to faktycznie - na jakiś czas - wygładza skórę, napina ją. Efekt jest przyjemny i wyczuwalny (oczywiście subtelnie); za takie - za przeproszeniem - grosze, to naprawdę maksimum tego, co można wymagać. Aha. Skład na mojej - zakupionej dopiero co i na pewno z nowej serii, trochę się różni od podanego powyżej, więc może coś zmienili; opakowanie takie samo. U mnie na 2 miejscu sa proteiny ryżowe.
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1, 6 złotych, zamierzam się dozaopatrzyć

eee nie

Przede wszytskim niespecjalnie podoba mi sie jej zapach. Konsystencja jest zelowa, ale maseczka bardzo szybko wsiaka w skore, wlasciwie jak sie zapomni o niej, to w ogole nie dsa sie wyczuc, ze sie ja ma na twarzy. Dziwne sa efekty - zawsze wydawalo mi sie, ze cera dojrzala wymaga napinania, ale takiego nawilzajacego, jakby to nawilzenie ja ujedrnialo i wygladzalo. Tymczasem po tej maseczce skora jest napieta w taki sposob, jakby zostala oczyszczona, sciagnieta. Niby mam mieszana cere i nie powinno mi to przeszkadzac, no ale... ani nie jest to faktyczne oczyszczenie, ani tym bardziej wygladzenie poprzez nawilzenie skory. Nie wiadomo, po co ta maseczka. Mam co prawda dopiero 22 lata i moze u starszych osob efekt jest widoczny, wiec namowie mame, zeby ja wyprobowala i moze wtedy zmienie ocene. Na razie nie jestem z niej zadowolona.PS Jestem nie calkiem zawiedziona! Omijalam ostatnio oczy tak wielkim lukiem, ze pol policzkow ta maseczka nie pokrylam, a oczy i taks zczypaly i lzawily! Efektow dalej nie widze i dlatego dla mnie to porazka! Używam tego produktu od:

działa :)

Przy okazji wizyty u kosmetyczki miałam nieostrożność zapytać ją, ile lat daje mojej skórze. Kosmetyczka odpowiedziała "29 lat", myląc się tylko o rok na moją korzyść :-), po czym pomacała mi skórę na linii żuchwy i stwierdziła: "no, elastyczność JESZCZE w normie"... Przerażona słówkiem "jeszcze" postanowiłam czym prędzej nabyć coś napinającego lub liftingującego. Zaryzykowałam maseczkę Ziai, uznając, że i tak nie kosztuje wiele. I jestem bardzo zadowolona. Maseczka ma przezroczystą, żelową konsystencję i miły, kwiatowy zapach. Po jej zmyciu skóra twarzy jest wyraźnie napięta i jakby "mocniejsza". Po pierwszych paru użyciach miałam lekko zaczerwienione policzki, co jednak znikało po kilku minutach. Dla mojej 30-letniej twarzy wydaje się bardzo dobra, ale być może dla dojrzalszej skóry byłaby za słaba.

dzienny smoky eyes

Fantastyczna

Rewelacyjna maseczka. Swietnia nawilza i wygladza skore. Pachnie podobnie jak cala seria, czyli lekko i kwiatowo.
Nakladam ja minimum raz w tygodniu i skora po niej, oprocz bardzo dobrego nawilzenia, nabiera pieknego, zdrowego kolorytu oraz jest idealnie napieta.
Nie mam jeszcze widocznych zmarszczek, wiec nie wiem czy rzeczywiscie je niweluje, nie mniej jednak od kiedy jej uzywam (a mam 27 lat) nie zrobila mi sie ani jedna. Dodatkowy plus, to jej bardzo niska cena.