Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Preparat do pielęgnacji cery trądzikowej. Zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek. Zapobiega zmianom ropnym. Ma właściwości wysuszające i ściągające. Zawiera:
- wyciąg z rumianku (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
- wyciąg z nagietka (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
- olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
- witaminę A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka

Napisanych recenzji: 2

nie dziala...

no coz - nie dziala (mam nowa wersje)
stosuje go juz kilka miesiecy na niespodzianki ale nic zupelnie nic nie dziala -niestety :-( to cudo nie jest dla mnie bardzo szkoda.
Oczywiscie z pokladana nadzieja skoncze tubke i bede szukala dalej...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

porównywalny z dużo droższymi

cudów nie ma, od czasu do czasu znajdzie się jakiś paskudny pryszcz, który nie podda się żadnemu kosmetykowi. ale acnesan działa na pewno nie gorzej (a może nawet i lepiej) niż inne, dużo droższe kosmetyki tego typu np. punktowy effaclar, któremu długo pozostawałam iweran, a który odkrywszy acnesan niniejszym oficjalnie porzucam : ) bo nie widzę powodu płacić pięć razy więcej za coś, co działa tak samo.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

dobry, ale ...

Na początku byłam całkiem zadowolona ponieważ gdy pierwszy raz posmarowałam nim twarz na drugi dzień wyszły mi wszystkie pryszcze, które się szykowały. Nie wyglądało może to estetycznie ale później miałam już spokój. Przez pierwszy miesiąc pomagał mi, jednak potem jakby przestał działać. Drażni mnie też ten biały nalot kiedy go aplikuje, nie wygląda on zbyt atrakcyjnie.

Używam tego produktu od: od sierpnia 2013

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864249].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Napisanych recenzji: 49

nieporozumienie

Nie mam pojęcia czy pomógł jeśli chodzi o powstawanie wyprysków bo uzywam różnych innych rzeczy poprawiających stan skóry... jeśli chodzi o te, które już wyszly to cóż.
Ten specyfik nie zrobił totalnie nic.

Ładnie pachnie i ma fajną konsystencję, ale to wszystko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863032].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 15

jakiś suchar

kiedyś używałam i określam to jako bubel. jak dla mnie.
nie robił zupełnie nic

-nie redukował niedoskonałości
-nie wyglądał i nie pachniał najlepiej
- no poprostu nie spełnial swojej funkcji, co tu wymieniać

.pół punktu za chęci i pozytywne opinie internautów

Używam tego produktu od: używałam przezz 3 miesiące, bez efektów
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854139].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

fajny krem ale nie cudo

Zawsze mialam idealna cere ale od jakiegos czasu mimo ze juz koncze studia czasem mam niespodzianke i to sporą grudkę..Kupilam ten specyfik ze wzgledu an oceny na KWC
I zalety:
+tani 13 zl
+dostepny a aptekach
+ lagodzi podraznienia, zaczerwienienia,
+ fajny naturalny sklad na plus
+nie uczula, nie podraznia, mozna nakladac go w duzych ilosciach
Minusy:
-z wiekszymi grudkami sobie nei radzi:( ale malo co sobie radzi...z nimi
- nie zapobiega zmianom
Dlatego wazniejsze jest zapobieganie wszelkim niedoskonaloscią !Mam nadzieje ze doprowadze cere znow do normalnosci.Na drobne problemy jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ze 2 -3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845659].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

Dobry

Acnefan bardzo uratował mi cerę przed jakąś imprezą, ważnym wyjściem. Stosowany odpowiednio na tydzień/2 tygodnie przed sprawiał, że trądzik prawie że znikał.
Jednak nie nadaje się aby wyleczyć trądzik gdyż po jego odstawieniu wróg nr 1 powraca.
Jest dobry do tymczasowego poprawienia skóry twarzy (i nie tylko, można go stosować również na dekold, plecy)
Wielki plus za niską cenę i dostępność.
Zapach nie za ciekawy ale to nie woda toaletowa przecież ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838789].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Bardzo dobry

1.Plusy
-cena
-zmniejsza zaczerwienia
-wysusza wypryski
-wszystko według zapewnień producenta.

2.Minusy
-zapach

Ja nie stosuje punktowo tylko na cała twarz, zawsze na noc.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835549].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 421

Napisanych recenzji: 454

Gdyby nie leista konsystencja byłby dobry.

Krem Asy jest jednym z wielu, który testowałam w ramach leczenia drobnych niedoskonałości. Jednak nie jest on lepszy niż produkt TBSa, który lepiej działa.

Konsystencja:
Głównie do niej mam zarzuty. Konsystencja jest bardzo leista, przez co produkt w prost uwielbia wyciekać przy nakładaniu. Niestety przez to marnuje się sporo produktu. Nie lubię postaci Pasty w stylu firmy Payot, ale produkt TBSa nie jest tak leisty.

Działanie:
Produkt działa - nie natychmiast, ale działa.TBS działa szybciej. Payot jest na podobnym poziomie co Asa. Trzeba odczekać z 2 dni by produkt zadziałał i usunął mały wykwit - czyli 2 noce stosowania pod rząd.

Opakowanie: Nie jest ono zbyt dobrym pomysłem przy tak leistej konsystencji. Wolałabym coś bardziej przypominającego błyszczyk. Jest mięciuchne, przez co można je bez problemu wycisnąć, ale przez to wycieka jeszcze więcej produktu.

Cena jest niska, ale biorąc pod uwagę konsystencję + szybkość działania produkt nie spełnia moich oczekiwań stąd ocena tylko 3,5 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 59

Super!

Poleciła mi go koleżanka i jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo Acnefan naprawdę działa!

Dostałam żel punktowy na wypryski z Clean and Clear, ale Acnefan bije go na głowę! Nie podrażnia, nie szczypie po nałożeniu nawet na wyciśniętą krostę. Działa ściągająco i łagodząco.

Naprawdę strzał w 10!

+ skuteczny
+ wydajny
+ niedrogi
+ nie podrażnia
+ dobry skład

Używam tego produktu od: czerwca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831097].usefull || 0 }}% pomocna.