Aloe First

Aloe First

To naturalny płyn, którego głównym składnikiem jest miąższ Aloe Vera i starannie dobrane wyciągi z roślin leczniczych. Przynosi ulgę w drobnych uszkodzeniach skóry i lekkich oparzeniach, również tych słonecznych. Przez wiele osób używany jako tonik do twarzy, poprawia stan cery zarówno trądzikowej jak i suchej. Może też być stosowany jako tonik do skóry głowy, poprawia bowiem kondycję naszych cebulek włosowych.

koncentrat
z pompką
Struktura
lekkie
>100ml

świetny!

Uwielbiam ten produkt! Używam go głównie po goleniu nóg, pach i miejsc intymnych, świetnie koi, skóra po nim jest mięciutka, bez jakichkolwiek podrażnień. Po goleniu moja skóra zawsze była bardzo podrażniona, często po goleniu nóg ból sprawiało mi założenie spodni, porażka, ale odkąd zaczęłam spryskiwać tym produktem wszystkie problemy zniknęły :) jest jeszcze jeden genialny skutek stosowania tego produktu! Zauważyłam, że włoski odrastają o wiele wolniej, przed stosowaniem musiałam golić się co drugi dzień by dobrze to wyglądało, teraz mogę spokojnie golić dwa razy w tygodniu , a czasem nawet raz :) Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że trochę piecze przy świeżych podrażnieniach, zwłaszcza w okolicach miejsc intymnych, ale da się to znieść. Używam tego produktu także do twarzy. Przemywam nim czasem skórę twarzy, przez co pojawiające się wypryski goją się szybciej, skóra jest w lepszej kondycji, bez wielkich zaczerwień i podrażnień. Nie spotkałam jeszcze lepszego produktu tego typu, jestem zachwycona. Posiadam z tej marki jeszcze odżywkę dodającą objętości oraz nawilżającą do włosów, pastę do zębów, mydło w płynie, oraz krem do twarzy. Oprócz właśnie kremu te produkty także są super. Ogólnie polecam, świetny produkt, minusem może być dość wysoka cena wszystkich produktów tej marki, ale jak najbardziej cena jest adekwatna do jakości :))

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

wszechstronny produkt o wielu zastosowaniach

Aloe First jest naprawdę wszechstronnym produktem, ja używam go głównie do twarzy i włosów.
Znakomicie zastępuje tonik, buzia jest po nim przyjemnie odświerzona, ukojona, poprawia się jej nawilżenie. Wcieram go też w skórę głowy, sprawia że włosy są zdrowsze, skóra się nie łuszczy i nie swędzi (a miałam z tym naprawdę spory problem).
Bywa, że przemywam nim drobne skaleczenia i otarcia.

Malutki minusik za wysoką cenę.

Ogólnie- polecam;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie