Miss, Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci wygładzający mleczno - miodowy (stara wersja)

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry szorstkiej i zniszczonej. Zawarte w nim naturalne proteiny mleka oraz miodu przywracają skórze gładkość i zdrowy wygląd. Alantoina wygładza i łagodzi podrażnienia. Krem posiada lekką konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze sie wchłania. Systematycznie stosowany sprawia, że skóra odzyskuje naturalną miękkość i elastyczność.

Cena: ok. 4,50zł / 100ml

krem ,,ok\'\'

+cena
+wydajność
+lekki zapach
+dobre nawilżenie
+skóra po nim miękka i elastyczna
+radzi sobie z suchą i szorstką skórą dłoni

-ciężka kosnsytencja
-długie wchłanianie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Średni

Skusiłam się niską ceną, ale nie było warto. Typowy badziewny krem, który najpierw względnie nawilżył skórę, a potem złuszczył.

Plusy:
+ cena
+ słodki zapach
+ nie szczypie po nałożeniu

Miniusy:
- niewydajny
- w efekcie wysusza zamiast nawilżyć (wiem, że to paradoks, ale w większości tanich kremów tak jest)

Mimo wszystko ten jest lepszy niż porzeczkowy. Porzeczkowy to dopiero katastrofa!

Tak więc nie polecam, bo będzie jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

Barwa jak zawsze nie zawodzi ; )

Przyjemne dla oka opakowanie , aplikacja łatwa bez większych problemów : )
Wychodzę z założenia że każdy kosmetyk zawierający w sobie miód świetnie nawilży i tak właśnie jest w tym przypadku : ) Moje dłonie nie były w bardzo tragicznym stanie , jednak były szorstkie . Krem jest gęsty , zaraz po użyciu zostawia tłustą poświatę , jednak szybko się wchłania i uczucie znika . Jest wydajny : ) Lekka konsystencja dobrze nawilża dłonie , pozostawia je miękkie i pachnące : )

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Afterparty- porady miss polonia

śmiało można kupić

Poprzedni krem kupiłam za bardzo niską cenę i okazał się on super. Postanowiłam poszukać kolejnego taniego kremu w nadziei, że także okaże się dobry. Padło na krem Barwy. I nie zawiodłam się. Okazuje się kolejny raz, że polskie firmy produkują tanie produkty nie odbiegające jakością od tych droższych.
Krem stosowałam codziennie. Skóra rąk jest miękka, gładka, miła w dotyku. Zapach jest przyjemny, mleczno-miodowy. Szybko się wchłania. Producent spełnia obietnice zawarte z tyłu opakowania. Wydajny.
Pół gwiazdki odejmuję za skład, strasznie dużo w nim parabenów.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100ml

naprawdę nawilża i odżywia

średnio gęsty, troche tłustawy
ma miodowo-mleczny, słodki zapach
przez chwilę zostawia tłustą warstwę na dłoniach, ale po 2 minutach wsiąka do matu, nie lepi sie, nie mam po nim uczucia pocących sie dłoni
jak na krem o tak lekkiej konsystencji bardzo dobrze nawilża i regeneruje
nie idealnie, jak kremy bardzo tłuste nadajace sie tylko na kompresy na noc, ale dobrze
lekko przesuszone czy szorstkie dłonie po kilku dniach uzywania wyglądają lepiej
nie działa długofalowo, ale jest dobry jako uzupełnienie jakiejś mocnej kuracji na noc

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

idealny!

kupiłam tanio za 4 zł. Przepiekny zapach! Super nawilżanie mimo tego że jest tłusy świetnie sie wchłania, rece na dlugo pozostaja nawilżone. Moj ideał :)

Używam tego produktu od:dawna

Polecam !

Dla mnie ideał.
Udało mi się go kupić po 2,99zł i po tej cenie niczego dobrego się nie spodziewałam. A tu zaskoczenie: pięknie pachnie, dobrze i szybko sie wchłania, nie zostawia tłustego filmu. No i ta cena! Bije na głowę dużo droższą konkurencję.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ładny zapach

Bardzo śliczny zapach, dobrze pielęgnuje dłonie, całkiem dobrze nawilża, skóra jest delikatna, miękka i przede wszystkim pachnąca, zapach jest naprawdę ładny, trochę za rzadki, ja raczej potrzebuje czegoś treściwszego, więc nie kupie ponownie, ale i tak pozostawił miłe wspomnienia po sobie, może jak moje dłonie nie będą potrzebowały takiej pielęgnacji i odżywienia wrócę do niego.
ilość zużytych opakowań: 1

ok

Dobry krem do rąk.Ma miły zapach,jest tani,dobrze sie rozprowadza,ma fajne opakowanie.
Jedynym minusem jest to ,że pozostawia na dlonicha taka tłustą powłokę,a pozatym nie mam sie do czego przyczepic,bo jest ok.