Pacific Paradise EDT

Pacific Paradise EDT

Kolejna cytrusowo-kwiatowa sezonówka Escady.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: limonka kaffir, suszone jabłko, kokosowy sorbet

nuta serca: owoc miechunki, słodkości, kwiat bananowca

nuta bazy: drewno sandałowe, piżmo, ambra

Cena: 137zł / 30ml; 188zł / 50ml; 252zł / 100ml

świerzy owoc

kuowalam wersje nasladujace ten zapach, az w koncu zafundowalam sobie flakon oryginalu.

jest piekny, ciagle go lubie i juz dawno zuzylam.

pewnie to zasluga mojej suchej skory ale zapachy slabo sie mnie trzymaja. podobnie jest z ta escadą.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Naprawdę fajne

Jak to z Escadą ... zapach jest bardzo mocny i trwały ... dletego najlepiej inwestować w 30 ml ewentualnie 50 ml - zwłaszcza jeśli mamy zapach innych perfumek ...

PLUSY :

piękny zapach
bardzo trwaly
zaskakujący
słodki i niewinny
super flakonik
nie zbyt drogi
ogólnie dostępny dla każdego

MINUSY :

tylko na lato - i to w pełni

Pachnie jak pół ulicy - tzn. pełno podróbek tegoż zapachu na naszych ulicach :(

OGÓLNIE :

Kto lubi pachnąć seksownie i mocno - oczywiście polecam ten zapach .

Ps. Ja mieszam z innymi perfumami :D

Ilość zużytych opakowań: w polowie 1

średni zapach

Dostałam tę wodę w prezencie kilka lat temu- niezbyt przypadła mi do gustu. Z tego co pamiętam zapach był słodki, taki trochę sztuczny i plastikowy, ale w sumie nie najgorszy. Zdecydowanie nie powalał.

Używam tego produktu od: ok. 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

owoce, mniam

Dla mnie to must have każdego lata.

Zapach śliczny i ciągle Escada wypuszcza bardzo zbliżone zapachy, co mnie wcale nie martwi, bo zwyczajnie je lubię. Flakon ładny, kolorowy. Wolałabym, aby spód był szerszy, bo często zahaczam o butelkę i butelka łatwo się przewraca.

Cena zdecydowanie za wysoka, choć bywa w promocji bardzo często. Trwałość jest mizerna - około 2 godzin (!!).

Lubię i pewnie kupię ponownie mimo wysokiej ceny i beznadziejnej trwałości. Jest lekki, niezobowiązujący, bardzo dziewczęcy.

Używam tego produktu od: od kiedy wszedł na rynek
Ilość zużytych opakowań: kilka

Letnia kolekcja

Heja. Zapach ten wygrałam w konkursie na najładniejszy makijaż, nie kupiłam go. Opakowanie ma ładne, proste, bez żadnych udziwniej i co najważniejsze jest trwałe. Co do samego zapachu jest słodki i pachnie w moim odczuciu ... tulipnami oraz cytrusami. Zapach ten bardzo mi odpowiada. Przyejmnie się rozwija, nie jest płytki.Na minus tego produktu przemawia fakt, że 100 ml kosztuje ok 250 zł, ale jak będzie promocja z pewnością kupię. Zapach utrzymuje się średnio na skórze, dłużej na ubraniach. Jak mi się skończy to prawdowodobnie w przyszłości kupię :) :) :) .

Używam tego produktu od: 1 czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 * 100 ml

Mieszane odczucia...

Zacznę od tego, że perfumy zakupiłam z sentymentu. Na II roku studiów wybrałyśmy się z koleżanką do perfumerii, napotkałyśmy Escadę PP, to była miłość od pierwszego powąchania ;) Wtedy nie nasza półka cenowa, więc tylko wspominałyśmy ten cudowny zapach. Jakiś czas temu przeglądajac Allegro w poszukiwaniu ciekawych aromatów natrafiłam na Escadę i... hej! przecież to zapach, o którym marzyłam! Kupiłam od razu 100ml. Początkowo pełna ekstaza, dumna nosiłam Escadę PP na wszystkie imprezy, wieczorne spotkania i do pracy. Jednak niestety, tak to jest z marzeniami, że niektóre po spełnieniu okazują się jednak nie tym, czego się naprawdę szukało... PP szybko mi się przejadł ;/ Zapach jest intensywny, trwały. mmmocno owocowy. Brzmi dobrze, ale nie jest; dla mnie Escada ma zbyt wyraźną, trwałą nutę... banana z melonem? Po jakimś czasie nie moglam już znieść tego dusznego, otulającego mnie aromatu podgrzanego, deserowego banana. Na codzień perfumy się nie nadają, są zbyt intensywne, więc na lato odpadają (może rozboleć głowa), nie są też zimowe - owoce... Niespecjalnie zmysłowe. Zostało mi jakieś 80ml, "wypsikuję" na imprezy, bo na nie to idealny zapach - charakterystyczny, wyczuwalny, wesoły. Podsumowując - uczucia mam raczej mieszane. Flakon jak to Escada - wygodny, dość kiczowaty, letni, młodzieżowy. Perfumy dla takich babeczek, jaką byłam na owym II roku. Już z nich chyba wyrosłam.

Używam tego produktu od: okazjonalnie od ok pół roku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. flakonu 100ml

Tropikalne i nieskomplikowane

Nie są takie złe ;) Oczywiście, kolejna letnia edycja Escady, a one wszystkie do siebie podobne, ale jest tropikalnie, owocowo (wyczuwam głównie słonecznik, banan i cytrusy (żółto mi ;) ), słodko-kwaśnawo i miło. Do limitowanek mam zwykle jeden zarzut: są zbyt \'cienkie\' - wolałabym, by były trochę bardziej gęste - i mają nienajlepszą trwałość. Wiadomo, że nie chodzi o arcydzieło, ale o zapach, który ma się przyjemnie nosić i kojarzyć się z latem - i tak jest. W sumie jedna z lepszych sezonówek, jaką wąchałam.

Używam tego produktu od: 2 tygodni?
Ilość zużytych opakowań: próbka

Sama słodycz!

Oczywiscie pozytywnie:) Jestem fanką słodkich zapachów, dlatego wiekszosc zapachów Escady bardzo mi się podoba. Pacyfic Paradise to moje pierwsze perfumy z górnej półki, ktore dostałam kilka lat temu. Podoba mi siębardzo owocowy zapach, jest przyjemny nie duszacy i bardzo orzeźwia. W sam raz na lato. Oryginalny i zapadajacy w pamięc. Jeden minus- troszkę mniej trwały, ale z czystym sumieniem mogę go polecic fankom słodkich perfum, ja na pewno jeszcze do niego wrócę;)

fajny , ale mało trwały

Kupiłam te perfumki z kilka lat temu, pachną super, ale niestety nie utrzymują się długo na skórze, czy na ubraniu :(

Bardzo ladnie pachną - są słodkie i pyszne, uwielbiam taki zapach, ale niestety nie nadaje się na wszystkie pory roku - jedynei na lato :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakonik

Klasyka... ale sezonówek Escady :-)

Zrobiłam sobie ostatnio tzw "maraton sezonówek Escady" - miałam zachowane kilka próbek w tych charakterystycznych flakonach i codziennie próbowałam innej.
Stąd moje zestawienie będzie prawie kompletne ;-)
Jak wszystkie one - tak i Pacific Paradise jest słodkawa, mocno owocowa i mało trwała.
Na tle pozostałych wyróżnia się jednak bardziej cytruskowymi akcentami na początku, jednak szybko znikającymi w nicość...
Pierwsze wrażenie - kwaskowo-owocowy, nieco ostry - taki pozostaje - jak dla mnie ciut słabo ewoluuje...

Gwiazdki daję za mocniejsze wakacyjne cytrusy.

Używam tego produktu od: kilka prób z miniatury
Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniatury

Mniam mniam mniam : )

Nie wiem czy da się z czymś porównać ten piękny słodki zapach escady bo takie uwielbiam : )

Wszystkie zapachy escady są cudowne, ale ten lubię najbardziej.

Zapach bardzo długo się utrzymuje.

Minusem może być cena, ale to w końcu oryginalny perfum, a nie jakaś tandeta z supermarketu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

jedne z ulubionych

Uwielbiam te perfumy, w/g mnie zapach można określić jako świeży, ale również nektarowy. Pachnie latem i wakacjami. Ze wszystkich sezonowych zapachów Escady ten mi najbardziej odpowiada.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 duże flakoniki