Auriga, Si-Nails-Si Varnish (Żel wzmacniający paznokcie)

Auriga, Si-Nails-Si Varnish (Żel wzmacniający paznokcie)

Si-Nails-Si to żel do pielęgnacji paznokci. Bogata receptura żelu opiera się na koncepcji dostarczenia składników aktywnych: krzemu i związków bogatych w siarkę. Umozliwiają one pełną odbudowę struktury płytki paznokcia.
Si-Nails-Si stosujemy w przypadku różnych uszkodzeń paznokci, wynikających np. z grzybicy paznokci, infekcji bakteryjnych, z kontaktu z detergentami, niewłaściwej diety. Żel jest też niezastapiony w przypadku kruchych i łamliwych paznokci z odwarstwiającą się płytką. Rezultatem stosowania Si-Nails-Si sa piękne, zdrowe panzokcie.
Należy stosować co najmniej 2 miesiące. Kolorowy lakier do paznokci stosować na warstwę Si-Nails-Si.

odżywki do paznokci
wzmacniające, ochronne, regenerujące
bez formaldehydu
w buteleczce
żel / płyn

Świetny produkt!

Ta odżywka jest po prostu genialna. Płytki paznokci u stóp miałam bardzo pofałdowane i ogólnie nie wyglądały za ciekawie. Szukałam czegoś, co by poprawiło ich stan i trafiłam na ten żel. Postanowiłam spróbować i pierwsze efekty zobaczyłam naprawdę szybko, po całej kuracji jest o wiele lepiej. Ma też niestety swoje wady, ale dla efektu warto. Polecam :)

Najlepsza odżywka na świecie

Jest to odżywka, która w ciagu bardzo krótkiego czasu odbudowuje paznokcie i pięknie na nich wyglada. Trzyma się na paznokciach spokojnie kilka dni ( jeśli zapomnimy zmyć i nałożyć nową warstwę).

Najlepsza.

Testowałam w swoim życiu wiele odżywek do paznokci, aby zregenerować płytkę po wszelkiego rodzaju żelach i hybrydach i aby wytrwać bez nich choć trochę dłużej. Wiem że są osoby z pięknymi i zdrowymi paznokciami zmieniające hybrydę co dwa tygodnie już od lat, niestety moja płytka tego nie lubi. Testowałam już wiele stylistek a co za tym idzie i różne marki hybryd ale i tak wszystko kończy się po kilku aplikacjach miękką i osłabioną płytką paznokcia. Długo moim hitem była odżywka Nail Tek, jednak z racji złej opinii o formaldehydzie postanowiłam poszukać takiej która nie będzie miała go w składzie bo Nail Tek bez tego składnika nie robił dla moich paznokci nic. Si-Nails to mój hit, wzmacnia paznokcie i przyśpiesza ich wzrost nawet przy stosowaniu raz w tygodniu. Zwykle lakier trzymał mi się pół dnia, przy używaniu wysoko półkowego top coat max 3dni, przy tej odżywce nie ważne jakiej firmy są inne produkty manicure wytrzymuje spokojnie tydzień. Płytka paznokcia pozostaje biała, paznokcie się nie łamią pomimo prac domowych i pracy przy komputerze. Nie zastyga i jest bardzo wydajna. Jedyne na co trzeba uważać to fakt że stosując ją tak jak poleca producent i zmywając wszystkie warstwy co 3dni trzeba wybrać na prawdę dobry zmywacz, bo takie ciągłe wysuszanie pytki mocno osłabia korzyści płynące ze stosowania tej odżywki.

czy używamy tego samego produktu?

Kupiłam to cudo, ponieważ tyle wizażanek nie może być w błędzie.
\\nNatomiast chyba ja kupiłam i używam czegoś innego.
\\n
\\nKupiłam odżywkę w aptece, sprawdziłam datę produkcji - wszystko ok.
\\nUżywałam z religijną dokładnością - 1 dzień pierwsza warstwa, 2 dzien - druga - trzeci zmywam i znowu 1 warstwa itd
\\n
\\nMoje naturalne paznokcie są ładne - jasne, o grubej płytce, rosną szybko. Staram się je regularnie malować, ale sprowadza się to do tego, że używam jasnych lakierów (wcale nie jakis wysokopółkowych) i robię mani w weekendy, czyli raz w tygodniu. Chciałam podrasować paznokcie fajną odżywką, żeby może ciut dłuższe zapuścić.
\\nI jak się zabrałam za ten rytuał, to mogę powiedzieć, że jest chyba gorzej, a nie lepiej.
\\n
\\nW mojej ocenie najbardziej szkodzi to wielokrotne traktowanie paznokci zmywaczem - mam bezacetonowy, łagodny, ale i tak nie jest to balsam dla paznokci.
\\nZużyłam pół buteleczki i zaobserwowałam, że ten preparat wpływa na kolor płytki, mianowicie robią się może nie żólte, a w kolorze kości słoniowej. Im bliżej koniuszka paznokcia, tym kolor jest bardziej widoczny, więc zakładam, że kumuluje się z kolejnymi aplikacjami.
\\nNie jest to wina zmywacza, ponieważ używam tego samego od lat i nigdy wcześniej tego nie zauważyłam.
\\n
\\nJak odstawiłam odżywkę, to odrastająca płytka ma "swój" kolor.
\\n
\\nDla mnie takie zażółcenie paznokci jest obrzydliwe i dlatego odżywka wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2 op

genialna

Zaczęłam używać tej odżywki rok temu, kiedy przestałam nakładać na paznokcie żele. Nie miałam zniszczonych paznokci, ale moje naturalne paznokcie zawsze były słabe i rozdwajające się, więc chciałam je wzmocnić.
Ta odżywka działa. Może moje paznokcie po niej nie zrobiły się twarde jak w reklamach, ale zauważalnie wzmocniły się, szybko rosły, przestały się rozdwajać i pękać po najmniejszym uderzeniu. Po niej nareszcie mogłam mieć swoje długie i naturalne paznokcie.
Jako odżywka do paznokci sprawdza się rewelacyjnie. Nie wiem, jaka jest jako baza pod lakier, ponieważ w trakcie stosowania jej najpierw nie malowałam paznokci, a potem jako bazę używałam innej odżywki.

genialna!

Odżywkę odkryłam przez przypadek, kiedy to dermatolog przepisała mi ją na szybszy porost paznokcia, aby pozbyć się ogromnego siniaka po tym jak mnie ktoś zadeptał w autobusie. Jak wiadomo paznokcie u stóp rosną o wiele wolniej niż te u rąk. Początkowo zniechęciła mnie cena odżywki, jednak szybko o tym zapomniałam po pierwszym miesiącu stosowania produktu.

- odżywka faktycznie przyśpiesza porost paznokci i to dosyć znacznie; jest to jak najbardziej zauważalne ( bardzo szybko pozbyłam się tego siniaka i przebarwienia)
- świeża płytka paznokcia jest jak nowa, mocna, błyszcząca o jaśniutkim kolorze ( dosłownie widać linię oddzielającą "stary" paznokieć od nowego i to pomimo tego, że moje paznokcie nigdy nie były mocno zniszczone lakierem czy zauważalnie przyciemnione. Regularnie stosuję dobre odżywki zarówno pod lakier jak i jako lakier. A jednak, pomimo tego, taka różnica...
- najogólniej rzecz biorąc odżywka po prostu działa, świetnie spełnia swoje zadanie a paznokcie są po niej jak nówka sztuka nietykana, są okazem zdrowia
- doskonała regeneracja paznokci szczególnie po okresie letnim

UWAGA: dostępnośc odżywki w aptekach jest słaba, jeśli już ją mają na stanie to życzą sobie np 60 zł !!! szok...Z apteki internetowej wraz z przesyłką można ją dostać nawet za 33 zł także polecam zamawiać ją z internetu...

Używam tego produktu od: kilku lat ( robię taką kurację raz lub dwa razy do roku )
Ilość zużytych opakowań: pięć

bardzo dobry

Bardzo dobra odżywka. Pomogła mi rok temu zimą, kiedy moje paznokcie od wiecznego rozdwajania i kruszenia były cienkie jak papier. Tej zimy też mi pomaga. Przez ten czas w ogóle nie zgęstniała, a ubyło tylko 1/3 słoiczka.

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Rewelacja

W końcu trafiłam na idealną odżywkę do moich paznokci. Nie łamią się, są twardsze i mocniejsze.
Dosyć długo utrzymuje się na paznokciach lakier kolorowy (odzywka jest jako baza). Do tej pory jak malowałam paznocie jakimś kolorem do utrzymywał się jeden cały dzień, czasami ale bardzo rzadko 2 dni, a teraz kilka dni.
Używałam wielu odżywek do paznokci, tańszych jak i droższych ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Polecam serdecznie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

moj ukochany

Witam,

poznalam lakier Si Nail ogladajac produkty w ulotce gdzie znajduje sie tez mój ulubiony FLavo C serum aurigi i postanowiłam wypróbowac na swoje rozdwajajace sie i pekajace paznokcie pod wpływem pracy. Na samym poczATKU stosowałam sie do zasad podanej na ulotce czyli przez 3 dni warstwa na warstwe a potem zmywamy, ale efekty miala tez gdy przetrzymałam jedna warstwe przez 4dni zmywałam i ponownie malowanie. Lakier ładnie sie naklada, szybko zasycha i nie smierdzi w porównaniu do cud odżywek typu 8w1 znanej formy z formaldehydem na czele (chciałam znaleźć tanszy odpowienik ale auriga jednak wygrała ) PAznokcie widocznie sie wzmocniły, nie pekaja, szybko rosna, mozna uzywac jako podkład pod lakier kolorowy. Stosuje dwa opakowania potem przerwa miesiac dwa lub dluzej i powrót. Nie mozna za długo uzywac tej odzywki bo za bardzo wzmocni nam paznokcie i beda nam sie łamac gdyz beda za twarde, bynajmniej u mnie tak było. Nawet producent poleca stosowac ja jako kuracje. Stosuje ja od kilku lat i próbowalam innych ale nie ma porównania :)

dobry, ale szału nie ma

+ jest bardzo wydajny
+ nie gęstnieje, więc można go długo stosować (jeśli tylko nam coś zostało)
+ aplikacja tego preparatu jest bardzo prosta (super pędzelek!)
+ szybko schnie
+ całkiem całkiem sobie radzi ze wzmacnianiem płytki

- niby wzmacnia, ale muszę przyznać, że o wiele bardziej byłam zadowolona z 3x tańszego eveline\'a
- CENA moim zdaniem nie jest adekwatna do jakości
- ma drażniący zapach, który utrzymuje się nawet kilka godzin po aplikacji

Podziałał!

Kupiłam z polecenia farmaceutki. Używałam go na połamane paznokcie u stóp ( nie popękane tylko połamane w połowie swojej długości, odchodziły od palca, nieciekawy widok :/ ) używałam miesiąc, paznokcie ładnie odrosły, widocznie się wzmocniły. Poprawił nawet kolor płytki :)
Minus : trzeba go co dwa dni zmywać, a cięzko schodzi.
Poza tym - jak dla mnie same plusy!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

Spodziewałam się o wiele lepszych efektów

Kupiłam tą odżywkę, ponieważ poleciła mi ją farmaceutka. Stosuję ją już 2 miesiące a paznokcie nadal się rozdwajają. Jedynie zauważyłam, że po miesiącu stosowania stały się trochę twardsze. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.