Auriga, Si-Nails-Si (Żel wzmacniający paznokcie)

Auriga, Si-Nails-Si (Żel wzmacniający paznokcie)

Si-Nails-Si to żel do pielęgnacji paznokci. Bogata receptura żelu opiera się na koncepcji dostarczenia składników aktywnych: krzemu i związków bogatych w siarkę. Umozliwiają one pełną odbudowę struktury płytki paznokcia.
Si-Nails-Si stosujemy w przypadku różnych uszkodzeń paznokci, wynikających np. z grzybicy paznokci, infekcji bakteryjnych, z kontaktu z detergentami, niewłaściwej diety. Żel jest też niezastapiony w przypadku kruchych i łamliwych paznokci z odwarstwiającą się płytką. Rezultatem stosowania Si-Nails-Si sa piękne, zdrowe panzokcie.
Należy stosować co najmniej 2 miesiące. Kolorowy lakier do paznokci stosować na warstwę Si-Nails-Si.

czy używamy tego samego produktu?

Kupiłam to cudo, ponieważ tyle wizażanek nie może być w błędzie.
\\nNatomiast chyba ja kupiłam i używam czegoś innego.
\\n
\\nKupiłam odżywkę w aptece, sprawdziłam datę produkcji - wszystko ok.
\\nUżywałam z religijną dokładnością - 1 dzień pierwsza warstwa, 2 dzien - druga - trzeci zmywam i znowu 1 warstwa itd
\\n
\\nMoje naturalne paznokcie są ładne - jasne, o grubej płytce, rosną szybko. Staram się je regularnie malować, ale sprowadza się to do tego, że używam jasnych lakierów (wcale nie jakis wysokopółkowych) i robię mani w weekendy, czyli raz w tygodniu. Chciałam podrasować paznokcie fajną odżywką, żeby może ciut dłuższe zapuścić.
\\nI jak się zabrałam za ten rytuał, to mogę powiedzieć, że jest chyba gorzej, a nie lepiej.
\\n
\\nW mojej ocenie najbardziej szkodzi to wielokrotne traktowanie paznokci zmywaczem - mam bezacetonowy, łagodny, ale i tak nie jest to balsam dla paznokci.
\\nZużyłam pół buteleczki i zaobserwowałam, że ten preparat wpływa na kolor płytki, mianowicie robią się może nie żólte, a w kolorze kości słoniowej. Im bliżej koniuszka paznokcia, tym kolor jest bardziej widoczny, więc zakładam, że kumuluje się z kolejnymi aplikacjami.
\\nNie jest to wina zmywacza, ponieważ używam tego samego od lat i nigdy wcześniej tego nie zauważyłam.
\\n
\\nJak odstawiłam odżywkę, to odrastająca płytka ma "swój" kolor.
\\n
\\nDla mnie takie zażółcenie paznokci jest obrzydliwe i dlatego odżywka wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2 op

genialna

Zaczęłam używać tej odżywki rok temu, kiedy przestałam nakładać na paznokcie żele. Nie miałam zniszczonych paznokci, ale moje naturalne paznokcie zawsze były słabe i rozdwajające się, więc chciałam je wzmocnić.
Ta odżywka działa. Może moje paznokcie po niej nie zrobiły się twarde jak w reklamach, ale zauważalnie wzmocniły się, szybko rosły, przestały się rozdwajać i pękać po najmniejszym uderzeniu. Po niej nareszcie mogłam mieć swoje długie i naturalne paznokcie.
Jako odżywka do paznokci sprawdza się rewelacyjnie. Nie wiem, jaka jest jako baza pod lakier, ponieważ w trakcie stosowania jej najpierw nie malowałam paznokci, a potem jako bazę używałam innej odżywki.

genialna!

Odżywkę odkryłam przez przypadek, kiedy to dermatolog przepisała mi ją na szybszy porost paznokcia, aby pozbyć się ogromnego siniaka po tym jak mnie ktoś zadeptał w autobusie. Jak wiadomo paznokcie u stóp rosną o wiele wolniej niż te u rąk. Początkowo zniechęciła mnie cena odżywki, jednak szybko o tym zapomniałam po pierwszym miesiącu stosowania produktu.

- odżywka faktycznie przyśpiesza porost paznokci i to dosyć znacznie; jest to jak najbardziej zauważalne ( bardzo szybko pozbyłam się tego siniaka i przebarwienia)
- świeża płytka paznokcia jest jak nowa, mocna, błyszcząca o jaśniutkim kolorze ( dosłownie widać linię oddzielającą "stary" paznokieć od nowego i to pomimo tego, że moje paznokcie nigdy nie były mocno zniszczone lakierem czy zauważalnie przyciemnione. Regularnie stosuję dobre odżywki zarówno pod lakier jak i jako lakier. A jednak, pomimo tego, taka różnica...
- najogólniej rzecz biorąc odżywka po prostu działa, świetnie spełnia swoje zadanie a paznokcie są po niej jak nówka sztuka nietykana, są okazem zdrowia
- doskonała regeneracja paznokci szczególnie po okresie letnim

UWAGA: dostępnośc odżywki w aptekach jest słaba, jeśli już ją mają na stanie to życzą sobie np 60 zł !!! szok...Z apteki internetowej wraz z przesyłką można ją dostać nawet za 33 zł także polecam zamawiać ją z internetu...

Używam tego produktu od: kilku lat ( robię taką kurację raz lub dwa razy do roku )
Ilość zużytych opakowań: pięć

Anna Małecka masaż twarzy

bardzo dobry

Bardzo dobra odżywka. Pomogła mi rok temu zimą, kiedy moje paznokcie od wiecznego rozdwajania i kruszenia były cienkie jak papier. Tej zimy też mi pomaga. Przez ten czas w ogóle nie zgęstniała, a ubyło tylko 1/3 słoiczka.

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Rewelacja

W końcu trafiłam na idealną odżywkę do moich paznokci. Nie łamią się, są twardsze i mocniejsze.
Dosyć długo utrzymuje się na paznokciach lakier kolorowy (odzywka jest jako baza). Do tej pory jak malowałam paznocie jakimś kolorem do utrzymywał się jeden cały dzień, czasami ale bardzo rzadko 2 dni, a teraz kilka dni.
Używałam wielu odżywek do paznokci, tańszych jak i droższych ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Polecam serdecznie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

moj ukochany

Witam,

poznalam lakier Si Nail ogladajac produkty w ulotce gdzie znajduje sie tez mój ulubiony FLavo C serum aurigi i postanowiłam wypróbowac na swoje rozdwajajace sie i pekajace paznokcie pod wpływem pracy. Na samym poczATKU stosowałam sie do zasad podanej na ulotce czyli przez 3 dni warstwa na warstwe a potem zmywamy, ale efekty miala tez gdy przetrzymałam jedna warstwe przez 4dni zmywałam i ponownie malowanie. Lakier ładnie sie naklada, szybko zasycha i nie smierdzi w porównaniu do cud odżywek typu 8w1 znanej formy z formaldehydem na czele (chciałam znaleźć tanszy odpowienik ale auriga jednak wygrała ) PAznokcie widocznie sie wzmocniły, nie pekaja, szybko rosna, mozna uzywac jako podkład pod lakier kolorowy. Stosuje dwa opakowania potem przerwa miesiac dwa lub dluzej i powrót. Nie mozna za długo uzywac tej odzywki bo za bardzo wzmocni nam paznokcie i beda nam sie łamac gdyz beda za twarde, bynajmniej u mnie tak było. Nawet producent poleca stosowac ja jako kuracje. Stosuje ja od kilku lat i próbowalam innych ale nie ma porównania :)

dobry, ale szału nie ma

+ jest bardzo wydajny
+ nie gęstnieje, więc można go długo stosować (jeśli tylko nam coś zostało)
+ aplikacja tego preparatu jest bardzo prosta (super pędzelek!)
+ szybko schnie
+ całkiem całkiem sobie radzi ze wzmacnianiem płytki

- niby wzmacnia, ale muszę przyznać, że o wiele bardziej byłam zadowolona z 3x tańszego eveline\'a
- CENA moim zdaniem nie jest adekwatna do jakości
- ma drażniący zapach, który utrzymuje się nawet kilka godzin po aplikacji

Podziałał!

Kupiłam z polecenia farmaceutki. Używałam go na połamane paznokcie u stóp ( nie popękane tylko połamane w połowie swojej długości, odchodziły od palca, nieciekawy widok :/ ) używałam miesiąc, paznokcie ładnie odrosły, widocznie się wzmocniły. Poprawił nawet kolor płytki :)
Minus : trzeba go co dwa dni zmywać, a cięzko schodzi.
Poza tym - jak dla mnie same plusy!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

Spodziewałam się o wiele lepszych efektów

Kupiłam tą odżywkę, ponieważ poleciła mi ją farmaceutka. Stosuję ją już 2 miesiące a paznokcie nadal się rozdwajają. Jedynie zauważyłam, że po miesiącu stosowania stały się trochę twardsze. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

MOCNE 5-

Po bardzo niemiłej przygodzie z aptecznym kremem do skórek i paznokci firmy na G (recenzja kremu umieszczona na KWC) miałam spory problem z miękkością, z rozdwajaniem się a raczej z rozwarstwianiem się i kruchością paznokci. Postanowiłam więc sięgnąć po odżywkę, która naprawi wyrządzone moim pazurkom szkody. Po długich namysłach wybór padł na apteczną Si-Nails.

Odżywka ta bardzo dobrze utwardza paznokcie i zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami. Nadaje paznokciom ładny połysk i długo się utrzymuje na nich: nie złuszcza się, nie odpryskuje (jak Nail Tek) i nie matowieje. Jedyny minus w jej przypadku to cholernie długie schnięcie (prawie 10 minut na moich pazurach).

Recenzowana odżywka dość prędko uporała się z moimi problemami. Si Nails uszczelnia płytkę paznokciową, co skutkuje wygładzeniem ich powierzchni i wzmocnieniem.
Mniej więcej po tygodniu paznokcie stały się trwardsze, mocniejsze, bardziej elastyczne i gładsze. Poza tym z każdą kolejna aplikacją paznokietki wzmacniają się i nabierają zdrowego wyglądu: są twarde, nawilżone, wzmocnione , elastyczne, gładkie oraz odporne na rozmiękczenie, suchość, pękanie, kruszenie się ,rozwarstwianie i łamanie spowodowane przypadkowymi urazami mechanicznymi, zmywaniem naczyń i innymi pracami domowymi.

Polecam.

Używam tego produktu od: 25.01. 2012 rok.
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1-wsze.

koszmar!

Skusiłam się na tą odżywkę, bo była w promocji. Niestety.... odżywka w ogóle nie działa, a sumiennie jej używałam. Paznokcie są tak krótkie jak nigdy! Ta odzywka wręcz im zaszkodziła! Paznokcie są króciutkie, miękkie, wręcz nie istnieją i absolutnie nie są moją wizytówką. Generalnie nie polecam, jedyną odżywka, która sprawiła, że moje paznokcie były piękne i długie to Herome.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

nie działa

Kupiłam ponieważ miałam pazurki w opłakanym stanie .Dla niej zdradziłam moją śrubkę z alessandro.Wytrzymałam 2 miesiące nakładając uporczywym systemem.I......nic .Paznokcie się lekko-bardzo lekko poprawiły.Rozpatrując czas kuracji i znikome efekty- jestem na NIE.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.