Elseve Proteina Perły, Krem rozświetlający Energia i Blask (stara wersja)

Elseve Proteina Perły, Krem rozświetlający Energia i Blask (stara wersja)

Codzienna pielęgnacja bez spłukiwania - nowy krem rozświetlający włosy Elseve Energia i Blask to produkt stworzony, aby odżywić, wygładzić i dodać blasku Twoim długim włosom za jednym pociągnięciem. Łącząc proteinę perły z mikrocząsteczkami odbijającymi światło w jednolitą całość, krem rozświetlający wygładza włókno włosa. Wygładzona struktura włosa lepiej przyswaja i odbija promienie światła.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Phenoxyethanol, PEG-150/Stearyl Alcohol/SMDI Copolymer, PEG-1/Trideceth-6, Ethylparaben, Polyquaternium-37, Simmondsia Chinensis/Jojoba Seed Oil, Limonene, Linalool, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Propylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Citric Acid, Butylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 20zł / 200ml

Nie do niczego

Zacznę od tego że leży chyba już z 2 lata , dałam go mamie , ale jakoś nie jest używane ani prze ze mnie ani przez nią , więc będzie albo zdobił łazienkę albo pójdzie do kosza bo jest już przeterminowany ale do sedna

- za dużo brokatu
- włosy są sztywne i się kleją
- ciężko się rozczesują
- słabo nabłyszcza
- chemiczny zapach

Używam tego produktu od: Nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 op

słaby

Używałam dawno, nawet kiedyś lubiłam dopóki nie poznałam o niebo lepszych nabłyszczaczy.Krem absolutnie nie odżywiał włosów, trochę obciążał, rozświetlał ale bardzo delikatnie. Miał mnóstwo świecących brokatowych drobinek, które głównie rozstawały na dłoniach a nie włosach! Mogę mu dać dwie gwiazdki - pierwszą za to że ułatwiał rozczesywanie, drugą za wydajność. Zapach średni

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2? 3?

Taki sobie

Mam mieszane uczucia.

Krem tak jak każda odżywka z Elseve pięknie pachnie, nie obciąża ani nie skleja włosów, ułatwia rozczesywanie. Jest na prawdę bardzo wydajny!

Jego błyszczące drobinki na pewno widać na dłoniach i mokrych włosach. Na suchych już tego nie zauważam.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Anna Małecka masaż twarzy

możliwa

stosowałam ją dość długo, efektu wzmocnienia nie widziałam, efektu blasku też nie, chyba tylko na moich rękach pozostawały świecące drobinki, pomagała mi rozczesywać włosy po myciu, bo zwykle mam z tym problem, kupowałam ją tylko do tego i tylko gdy nie miałam dostępu do tańszych odżywek bez spłukiwania. Nie zauważyłam żeby specjalnie obciążała włosy, z pewnością nie szkodziła, a jak pomagała (poza ułatwieniem rozczesywania) to minimalnie, może trochę ułatwiała układanie, ale też bez przesady.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jako nabłyszczacz super

Całkiem fajnie sprawdza się jako nabłyszczacz , na ciemnych włosach ( mam czarne) efekt jest bardzo fajny , delikatne drobinki ładnie migocą we włosach.Trzy gwiazdki dla tego że jako odżywka się faktycznie nie sprawdza.Osobiście bardzo go lubię.Właściwości pielęgnacyjnych jakiś szczególnych nie zauważyłam ale ponieważ mam wymagające włosy zawsze stosuje odżywkę do spłukiwania więc włosy są gładkie i nawilżone już przed nałożeniem tego kremu.
PLUSY:
*piękny zapach
*ładne opakowanie
*łatwo się dozuje
*delikatne drobinki które pięknie się mienią we włosach
*nie wysusza włosów
MINUSY:
*raczej nie sprawdza się jako odżywka

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

TRAGEDIA BROKATOWA

Nigdy więcej. Ta odżywka ma same minusy, serio

-przetłuszcza je( mam suche i zniszczone, więc naprawdę trudno o taki stan)
-świecą się to fakt,ale BROKATEM drobno zmielonym
-oprócz blasku brokatu matuje mi włosy
-obciąża je nie potrzebnie a używam ok. 3/4 łyczeczki na półdługie włosy
-nie zauważyłam odżywiania jak twierdzi producent

Bubel!!!

Ten "ala krem"to po prostu jeden wielki niewypał LOreala jak zresztą szampon,odżywka,maska i spray z tej samej serii,bo używałam cały zestaw.
Ale do rzeczy,ten krem jest wstrętny,oblepia ręce jakimś drobinkami których nie zauważyłam na włosach,obciąża i mega przetłuszcza moje cienkie i delikatne piórka mimo że nakładałam tego kremu małą odrobinkę efekt końcowy to posklejane druciane strąki.

Używam tego produktu od:kilka użyć

nic szczególnego

Zbędny kosmetyk. Trudno powiedzieć czemu on właściwie służy. Blask jest widoczny najbardziej na dłoniach, na włosach owszem delikatny. Nie można nałożyć go za dużo bo obciąża włosy. Dla samego blasku lepiej kupić inny kosmetyk. Jakichkolwiek innych właściwości np. odżywczych nie zauważyłam. Ale chyba też nie szkodzi. Więc po co to kupować???

świetny

Przede wszystkim jest wydajny. Wystarczy odrobinka i można nim układać włosy. Nie stosuję wtedy pianki, co z tym idzie - oszczędność. Krem sam nadaje puszystość, a przede wszystkim obiecany blask, blask ! Może nie aż taki jak od brylantyny, ale mimo wszystko widać różnicę. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
Daję 5.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

zerowa jakość

Tak jak pozostali:
- drobinki pozostają na dłoniach nie włosach
- zero odżywienia
- zapach na włosach nie utrzymuje się
- zbyt wysoka cena jak za taki bubel

Nie zauważyłam żadnych plusów, sromotnie się zawiodłam, zdala trzymam się od tej różowej linii.Używam tego produktu od: 2 lat nie mogę zużyć jednej tubki
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

Skusiłam się, ale zawiodłam.
Nic fajnego nie robi... nie błyszczy się, tak jak bym oczekiwała. Ma okropne drobinki, które i tak nie zostają we włosach tylko się je wyczesuje.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle męczę 1

nie polecam

Wg mnie to nie jest odżywka, bo wogóle nie odżywił moich włosów a mam wręcz wrażenie, że je przesuszył dodatkowo.

Stosowany na mokre włosy ani trochę ich nie ujarzmił, nie wygładził ani nie zrobił nic innego.

Faktycznie nałożony na suche włosy widać połysk, efekt drobinek które on zawiera.

Ja nie znalazłam sensownego zastosowania do tego produktu. Co prawda zużyłam całe opakowanie, bo ciągle dawałam temu kremowi szanse w różnych kombinacjach :)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: jedno całe