Syoss, SalonPlex, Hair Renaissance, 03 Intensive Recreation Treatment (Maska do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi)

Intensywna kuracja odbudowywująca, z profesjonalną technologią Salon Plex, do przeciążonych włosów. Wypełnia przeciążone włosy od wewnątrz i odtwarza miliony wiązań we włosach każdego dnia*.

Ratunek dla włosów

Faktycznie miłe zaskoczenie. Bardzo dobra maska. Włosy są odżywione i w bardzo dobrej kondycji. Cena nie jest kosmiczna a to też duży plus. Bardzo lubię zapach kosmetyków Syoss. Jedna z lepszych firm.

Raczej nie...

Maska jest dość treściwa i wydajna. Mam włosy do ramion, produktu używam od ok 3 tyg. co drugi dzień, nie zużyłam nawet połowy opakowania. Jednak coś jest nie tak. Maska niewiele robi na moich cienkich i rozjaśnianych włosach...nawet nie ułatwia rozczesywania. Wykonczę opakowanie i będę poszukiwać ideału dalej.

Świetna maska

Maska idealnie się sprawdzi dla osób które walczą z puszącymi się włosami. Moje włosy po myciu są matowe i trudne do ułożenia dzięki tej masce są miękkie dobrze się układają. A co najważniejsze są gładkie i proste maska nie obciąża tez zbytnio włosów.

Rezultat zaskakuje

Maskę kupiłam na ratunek moim włosom po ostatnim zabiegu fryzjerskim. Moje włosy stały się suche, kruszyły się, były niesforne. W dotyku pozostawały tępe i szorstkie po prostu coś strasznego. Na dodatek nie mogłam ich rozczesać. Maska trafiła w moje ręce raczej nie przypadkowo. Kiedyś wykonywałam u fryzjera zabieg na wlosy z Olaplex'em i byłam zdumiona efektem końcowym. Postanowiłam zatem sięgnąć po tą maskę. Przyznam że pierwsze rezultaty były zaskakujące. Jest to kosmetyk, który bardzo dobrze nawilża włosy jednocześnie ich nie obciążając. Dzięki niej włosy są gładkie, miękkie i mocno nawilżone, lepiej się układają i odzyskują swój naturalny skręt. Włosy łatwiej się po jej nałożeniu rozczesują i nie plączą się w ciągu dnia. Moje zniszczone włosy już po pierwszym użyciu wyglądały na bardziej nawilżone i zregenerowane. Maska ma dość gęstą ale treściwą konsystencje, nakłada się ją bezproblemowo. Nie spływa z włosów podczas aplikacji.

Maski syossa intensywnie regenerują

Maska wygładza włosy. Sprawia, że przestają się puszyć. Są mięciutkie i idealnie ułożone. Kosztuje mało, z 20 zł w Rossmannie. Miałam ją długo - z pół roku na włosy do łopatek. Nakładałam ją od ucha w dół, niestety jak nakładałam na całe włosy szybciej się przetłuszczały. Ma ładny zapach, który pozostaje na długo.

Dobra

Maska jest bardzo treściwa. Ma gęstą, zbitą konsystencję, która nie spływa z włosów. Ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie i cenę adekwatną do jakości. Faktycznie bardzo dobrze wygładza włosy i sprawia, że są lśniące i miękkie. Polecam wypróbować.

Bez rewelacji

Nie zauważyłam, żeby jakoś spektakularnie działała na moje włosy. Podoba mi się jej konsystencja, jest bardzo zbita, kojarzy mi się z jakąś pastą do stylizacji. Opakowanie jest ok, sama maska jest bardzo wydajna, używam jej naprzemiennie z Delią od prawie roku i została mi na jeszcze jedno użycie. W sumie mogłaby być odżywką, bo jedyne co zauważyłam to ułatwione rozczesywanie. Kolejny produkt Syossa, który mi się nie sprawdził. Można ją sobie odpuścić

Dobra

Jakimś sposobem jeżeli chodzi o markę Syoss to lubię się jedynie z maskami. Wszelkie szampony, odżywki, stylizatory się nie sprawdzają, ale maski... mają bardzo dobre. Przyznam, że kupiłam ją przypadkowo - sięgałam po moją ulubioną z linii CERAMIDE a dopiero w domu zorientowałam się, że złapałam SALONPLEX. Sprawdziła się podobnie, chociaż nie pobiła mojej ulubionej wersji Ceramide.

Pozytywne zaskoczenie

Miałam już do czynienia z produktami Syoss i jakoś nigdy mnie nie zachwyciły, więc dość sceptycznie podchodziłam do tej serii, jednak po dobrych opiniach w internecie zakupiłam te maskę razem z szamponem z tej serii. I to okazało się strzałem w 10! Włosy po użyciu były dobrze dociążone, wygładzone, lśniące. Maska nie przyspieszała przetłuszczania się włosów, lecz też nie przesadzałam z ilością nakładaną na włosy. Konsystencja też przypadła mi do gustu, bo nie spływała łatwo się ją nakładało. Ogólnie super, na pewno kupię ponownie !

Świetna maska Syoss

Maska jest świetna używam jej po myciu włosów szamponem Syoss Salon Plex . Włosy wyglądają dzięki niej na bardziej odżywione , zregenerowane . Ta maska jest idealna dla moich włosów . Opakowanie wystarcza na dość długo bo wystarczy użyć niewielkiej ilości .Polecam

Dobra maska przy regularnym stosowaniu

Na początku nie byłam do niej przekonana - wrzuciłam ją przypadkiem do koszyka na promocji w drogerii. Miałam szampon z tej samej serii i stosowana razem z nim na początku mnie nie zachwycała - trochę obciążała włosy. Jednak regularne stosowanie ją z innym szamponem mnie zachwyciło - odżywiała włosy, nawilżała, nie obciążała a wręcz odbijała od nasady, na dodatek pięknie pachnie. Włosy wyglądały zdrowiej i były wygładzone.

Dobry produkt

Jest to moje pierwsze podejście do masek Syoss'a i muszę przyznać że jestem miło zaskoczona. Zwykle stosuję pielęgnację emolientową, jednak co jakiś czas potrzebuję czegoś co jak owa maska zawiera sporą dawkę protein.