L'Oreal, Invisible Perfection (puder prasowany)

L'Oreal, Invisible Perfection (puder prasowany)

Puder prasowany w puderniczce z lusterkiem. Matowy, ale transparentny, ma średnio delikatną konsystencję.

Cena: ok. 50 zł / 9 g

Naprawdę dobry!

Pudru tego używam przy pomocy pędzla (nie gąbeczki), a to przez zbyt ciemny jego odcień;P Przy takiej formie stosowania pudru jestem szczerze z niego zadowolona - dobrze (acz nie rewelacyjnie) matuje, jest niewidoczny, a dodatkowo ładnie rozświetla i wygładza buzię.

Cienizna

Za tą cenę można kupić lepszy puder. Nierówno się rozkłada, smugi widoczne są zwłaszcza po paru godzinach. Puder zbiera się wokół brwi, co tworzy niekorzystny efekt. Dość dobrze kryje. Zaletą jest także wydajność.

niezły

Bardzo dobry puder! Lekka, jedwabista konsystencja i kolory, które idealnie harmonizuja ze skórą. Dodatkowym plusem jest to, że puder matuje na długo.

WŁOSY lokówka objętość

ujdzie

Zakup tego pudru był wynikiem zniknięcia z rynku Yardley'a; próbowałam kilka ze średniego przedziału cenowego, w końcu wybrałam L'Oreal ze względu na odcień (mam nr 22 i jeszcze jakiś jaśniejszy) i ogólne zaufanie do firmy. Co moge stwierdzić - wygodne, niewielkie opakowanie (z lusterkiem), powierzchnia pudru nie kruszy się ani nie "wyślizguje", zapach bardzo delikatny - prawie niezauważalny. Ale - frakcja zbyt jednak gruba, trzeba nakładać bardzo ostrożnie i w minimalnej ilości - inaczej jest widoczny.