Neutrogena, Hydro Boost, Gel - Cream (Nawadniający żel - krem do twarzy do cery suchej i bardzo suchej)

Neutrogena® Hydro Boost® Gel-cream Nawadniający żel-krem do cery suchej i bardzo suchej gasi pragnienie Twojej skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie i sprawia, że wygląda na zdrowszą.
Lekka formuła z technologią Hyaluronic Gel Matrix:
wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia oraz zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.
Lekka, beztłuszczowa formuła. Nie zatyka porów. Bezzapachowy. Stworzony we współpracy z dermatologami.

w słoiczku
> 100ml
Wiek
20+

bez rewelacji

Zdecydowanie za słabe nawilżenie w stosunku do ceny... kupiłam z ukierunkowaniem na mocne nawilżenie skóry niestety takiego efektu nie osiągnęłam, po paru godzinach od aplikacji czuje już ściąganie skóry na twarzy... mam skórę sucha ale znowu bez przesady :( fajna konsystencja, zapach i delikatność skóry bezpośrednio po nałożeniu jednak dla mnie to za mało.

hydroboost

krem do twarzy, delikatny i przyjemny, ma wiele zalet, otrzymałam go z testu, jestem bardzo zadowolona, domownicy mi go podkradają dlatego szybko znika, na pewno zakupię go jeszcze.

Meeega produkt :)

W swoim typie produkt najlepszy na rynku, świetnia nawilża a zapach przepiekny i wystarczy ylko troszkę na palcach, także starcza na baaardzo długo :)

ekstra nawodnienie

Otrzymałam w prezencie krem Neutrogena. Jestem zachwycona jego efektami. Chwilę po zastosowaniu skóra staje się gładka i delikatna. Bardzo szybko widać efekty nawilżenia. Żelowa konsystencja daje ukojenie a zapach jest cudowny. Bardzo szybko wchłania się i nie pozostawia tłustych śladów. Kwas hialuronowy działa cuda. Jest wydajny.

Fajny nawilżający krem

Szczerze mówiąc byłam zdziwiona taka ilością pozytywnych opinii na temat tego kremu. Postanowiłam więc też go przetestować, więc udała się na małe kosmetyczne zakupy i ten oto krem powedrowal również do koszyka. Krem a właściwie żel zamknięty jest w eleganckim sloiczku, szczerze mówiąc wolałabym tubke ale co tam. Produkt ma faktycznie bardzo lekka żelowa konsystencję która szybko się wchłania. Produkt ma przepiękny zapach. Krem fajnie się sprawdza z rana stanowi fajna bazę pod makijaż. Na noc dla cer mieszanych i tłustych uważam że też się sprawdzi.
+lekka konsystencja
+nawilżenie
+nie podrażnia cery
+wydajność

Lekki, świeży i nawilża

Krem żel Neutrogena jest zdecydowanie hitem jeżeli chodzi o pielęgnację letnią. Jest bardzo lekki , konsystencja żelu, jest wręcz wodnisty i daje perfekcyjna ulge w upalne dni. Polecam bo daje świetne odczucia. Podejrzewam, że zima się nie sprawdzi u mnie, ale teraz jest dla mnie jednym z najlepszych kremów- żeli.do pielęgnacji skóry latem . Design ładny, żel dobrze się wchłania i ja widzę same plusy.

Żelowe ukojenie dla skóry

Krem kupiłam na promocji gdy była jego premiera w Polsce. Czytałam wcześniejszej zagraniczne opinie i trochę wiedziałem czego się po nim spodziewać. Krem ma lekką żelowa formułę, która bardzo szybko wchłania się w skórę,nie pozostawiając lepiej warstwy. Ja lubię na około godziny przed użyciem kremu włożyć go do lodówki, aby uzyskać efekt chłodzenia. Muszę przyznać że krem bardzo dobrze nawilża skórę, niewiele go trzeba nakładać więc jest wydajny. Skóra po nim jest gładka i nie ma mowy o efekcie ściągnięcia . Krem ma bardzo ładny delikatny zapach. Jest zamknięty w eleganckim sloiczku niebieskiego koloru, który cieszy oko i fajnie wygoda na półce. Pojawiła się cała seria hydro boost i napewno ja też przetestuję,bo jest warta uwagi.

Rewelacja

Skuszona promocją postanowiłam dać mu szansę ,i wcale nie żałuję .Opakowanie piękne estetyczne ,krem lekki niczym puch o żelowej konsystencji ,świetnie się nakłada od razu kojąc skórę .nie zatyka porów ,idealny na letnie dni zarówno jako pod makijaż jak i do rozświetlenia skóry .Nie uczula i nie podrażnia jest bardzo wydajny i pięknie pachnie .

Świetny

Neutrogena krem kupiłam bo wszędzie o niej ostatnio głośno i skusiła mnie jego cena. Uważam, że jest to krem idealny na lato. Naprawdę dobrze nawilża moją skórę, chłodzi, dodaje jej ukojenia, znika szarość i zmęczenie. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania zostawiając początkowo lekko lepką warstwę, która z czasem znika. Nadaje się jako baza pod makijaż. Bardzo ładnie pachnie i ma przyjemne dla oka opakowanie.

Jeden z lepszych

Kupiłam na promocji wraz z kremem na noc i musze powiedzieć, ze zapach jest bardzo ładny, dobrze nawilża buzie, lekka konsystencja i jest idealny pod makijaż. Po aplikacji mam delikatnie lepka twarz ale to jest minimalnie w porównaniu do innych kremów ale na tym samym poziomie co moisture surge hydrating supercharged concentrate z clinique, wiec wole neutrogena ze względu na cenę.

Lekki

Żelowa formuła lekka. Nakładam na wilgotną twarz albo na japoński nawilżający lotion. Krem jest lekki i nawilżający.

Kupię ponownie, korzystam na zmianę z żelowymi kremami Hada Labo. Trochę mniej wydajny niż Hada Labo Skin Plumping Gel.
Pod krem z filtrem czy po użyciu serum nocą sprawdza się bardzo dobrze. Mój wybór na gorące miesiące.

Fajny

Nie wiedziałam, że coś takiego jest ale była peomocja w Rossmannie i z ciekawości wzięłam. Od dawna korzystam z kosmetyków marki neutrogena i dobrze działają na moją skórę. I tym razem się nie zawiodłam ! Formuła jest lekka, szybko się wchłania. Mam w niektórych miejscach bardziej suche fragmenty skóry i tam ten krem działa jak zbawienie. Polecam!