Under Twenty, Water Melon, Balsam supernawilżający

Under Twenty, Water Melon, Balsam supernawilżający

Nawilżający balsam do ciała wygładza skórę, czyniąc ją delikatną i subtelnie pachnącą.

Moj 1 balsam do ciala:)

Uzywalam go bardzo dawno.Kupilam go ze wzgledu gdyz mial ladne opakowanie i zapach melona :)

Plusy;
-skora ladnie pachniala slodkim melonem
-fajnie nawilzal
-dosc dobrze sie wchlanial

Minusy;
-opakowanie musialam rozcinac zeby wydobyc resztki produktu(a bylo tego sporo)

Mysle ze nie jest on juz dostepny. Lecz ostatnio widzialam go w jednej osiedlowej drogerii byl przeterminowany:(

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Świetny

Uwielbiam ten kosmetyk. Zgadzam się co prawda z niektórymi z was, że nie przypomina do końca zapachu arbuza, ale mimo to bardzo go lubię, pachnie delikatnie i słodko. Bardzo dobrze się wchłania, czuję po nim odświeżenie, skóra jest gładka i miła w dotyku. Polecam ;)

arbuzik

Uwielbiam kosmetyki o zapachu arbuza/melona, więc ten też musiałam mieć :-). Balsam pięknie pachnie, choć w opakowaniu trochę lepiej niż na skórze i ma smakowitą śmietankową konsystencję. Najważniejsze jest jednak to, że naprawdę świetnie nawilża suchą skórę i doskonale się wchłania, nie jest ani trochę tłusty czy klejący. Gdyby zapach był doskonalszy, byłby to mój KWC.

Manicure - gradientowe kropki

średni

Balsam pięknie pachnie arbuzem :) Lubie arbuza i jeść, i wąchać :)
Ale niestety kosmetyk jest tłustawy-zostawia tłusta warstwę na skórze.
Dość dobrze nawilża, jest wydajny.
Ogólnie średni. Za te cne można spróbowac ale znam lepsze :)

Używam tego produktu od: rok temu

Bardzo kiepski.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju balsamy ale ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Zapach, który w sklepie wydaje się piękny, na ciele kilka godzin po posmarowaniu dosłownie śmierdzi. Miesza się z perfumami tworząc ogropne zapachowe mieszanki. Balsam źle się wchłania, szczególnie na wilgodne ciało. Po 6 tygodniach stosowania nie widzę żadnej różnicy. Skóra nie jest ani gładsza, ani bardziej nawilżona. Poza tym wywołuje u mnie podrażnienia, nogi po posmarowaniu swędzą. Nie jest drogi ale biorąc pod uwage efekty których naprawdę nie ma - nie polecam.

zawiodłam się...

Beznadziejny... Jedyne czego chciałam to nawilżenia... Na jedno wyszłoby jakbym posmarowała sobie nogi pomadką. Mimo iż naprawdę lubię tą serię to o tym balsamie nie potrafię powiedzieć nic dobrego. Stanowczo odradzam zakup

Ilość zużytych opakowań: 1/4 chyba nigdy się nie skończy

przeciętny

balsam jakich wiele, ale dobrze się zachował po balsamie z h&mu (brrr!). ma przyjemny zapach, ale nie jest to raczej arbuz ;) konsystencję ma w porządku, nie jest zbyt tłusty. wsmarowałam go w nogi wczoraj wieczorem po wymyciu sie i jeszcze rano czułam go na nogach.
dobrze jest mieć go pod ręką, a za tak niską cenę nie ma na co narzekać :)

Używam tego produktu od: 2 dni

Mój Zapach Lata ;)

Zakupiłam ten balsam z ciekawości. Po otwarciu pierwsze co spodobało mi się to zapach. Ni to melon, ni to arbuz. Ale OK. Ma bardzo lekką konsystencję. Balsamik wchłania się błyskawicznie i bardzo nawilża. Polecam każdemu na zimne jesienne i zimowe dni. Naprawdę przypomina mi słoneczne wakacyjne dni. Raczej nie mam nic mu do zarzucenia.

Polecam każdej dziewczynie :):)Używam tego produktu od: paru miesięcy

lato

wiadomo, że zapach to rzecz względna..(dlatego też nie piszę recenzji perfum); balsamy zawsze wącham ukradkiem w sklepie,chociaż czasami, wiadomo, że wydaje się ładny a po wysmarowaniu całego ciała ciężko wytrzymać...mi zapach się podoba, chociaż nie jest to arbuz, ale pasował do moich letnich perfum(GF), nawilża bardzo dobrze moją normalną skórę, o wiele lepiej niż np.Eris ujędrniający; szybko się wchłania; wydajny, dobry balsam na lato

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:jedno

Średnio Słaby

Więc zaczne od tego,że uwielbiam balsamy,które pachną owocami etc. W oczy rzucił mi się balsam arbuzowy z under twenty.Każda z nas pamięta reklame z ciastkiem "kiedy twoj chlopak mowi ze pachniesz jak ciastko z kremem...",no tak reklamy reklamami.Lecz rzeczywistosc jest już inna.

Gdy pierwszy raz powąchałam balsam przyznam szczerze,ze mi się spodobał.A do tego jest supernawilżający,a ja mam suchą skórę.Więc pomyslalam ze to strzał w dziesiątkę.

Gdy posmarowalam nim nogi czułam strasznie chemiczny zapach.
A nawilżenie...powiedzialabym,że nawilża troche,ale miał nawilżać SUPER.

A wydajnosc?Uzywalam go 2 miesiące z przerwami!A już dawno go nie mam...

nie polecalabym.dziewczyny z suchą skorą nie otrzymaja supernawilżenia,a te ktore maja skore normalna-zapach rozczaruje.

Używam tego produktu od:uzywałam 2 miesiące z przerwami

słaby

Mam bardzo suchą skórę na łydkach i liczyłam na jego cudowną moc nawilżania. Cóż trochę się przeliczyłam, nie nawilża wcale no może na 20 minut po użyciu.
Dalej mam bardzo wysuszoną skórę i na dodatek po jego stosowaniu zaczęła mi się tez skóra na na udach wysuszać a nigdy nie miałam takiego problemu.
Zapach jest bardzo ciężki,aż mdli.
Bardzo gęsta konsystencja niestety nie dodaje mu uroku.
Ogólnie u mnie się nie sprawdził. Dla osób z suchą skóra raczej się nie nadaje.

nie polecaM!

Ładny zapach??!! chyba nei mowimy o tym samym :P

Mimo ze bardzo lubie zapach melona i arbuza to ten zapach mnie odrzuca!
Kiedy dostałam balsam i odrobinke rozsmarowałam na ręce stwierdziłam że jest OK. Później po kompieli cała wysmarowałam się balsamem i szybko tego pozałowałam.
Zdecydowanie nie jest to zapach arbuza czy melona... nie potrafie określic czym pachnie... ale wiem tylko że jest to słodki i MDŁY(!) zapach. Do tego stopnia mdły ze niewiele mi brakowało do odruchu wymiotnego.

szczerze odradzam

Używam tego produktu od:raz wyprobowany
Ilość zużytych opakowań:raz wyprobowany