Nutri System, Szampon

Nutri System, Szampon

Szampon do włosów są suchych, zniszczonych, szorstkich, pozbawionych blasku i zdrowego wyglądu. Szampon Nutri System zawiera kompleks Silk PR o dzialaniu nawilżającym i regenerującym. Dzięki swojej specjalnie stworzonej formule:
- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- zapewnia włosom odpowiednią pielęgnację
- poprawia kondycję włosów i przywraca im naturalny blask.

Cena: 5,90zł / 250ml

Przyjemny

Trafiłam na ten szampon, bo był dodany gratisowo do mojego ulubionego serum Nutri System i jestem mile zaskoczona.
W moim przypadku szampon nie plącze włosów. W dodatku faktycznie włosy są po nim miłe w dotyku i zdrowo wyglądają. Poza tym ma przyjemny zapach i fajną konsystensję. Ogólnie mówiąc uzywanie go sprawia mi przyjemność:)
W komplecie z serum sprawia się znakomicie. No i z tego co wiem jest śmiesznie tani.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

plącze włosy

Myslalam, ze ten szampon bedzie lepszy, ale zawiodlam sie. Konsystencja i zapach sa bardzo fajne. Reszta pozostawia wiele do zyczenia. Szampon bardzo placze wlosy. Ciezko je rozczesac. W dodatku zostaje na nich dziwna warstwa, ktora je obciaza. Stosowanie odzywki z tej samej serii niewiele daje. Nie wroce juz do tego szamponu.

Myślałam że jest lepszy

Kupiłam ten szampon zachęcona reklamami w gazetach, gloszacymi, ze nie wychodzac z domu pomoze mi on rozwiazac problem z wlosami. Niestety nie sprawdzil sie. Nie regeneruje, nie nawilza i nie zapewnia polysku jak deklaruje producent. Po umyciu nim wlosy sa szorstkie i trudne do rozczesania. Zaleta jest ze dobrze oczyszcza wlosy, dobrze sie pieni i ladnie pachnie. Jednak zadnych wlasciwosci odzywczych nie zauwazylam. Trzeba go stosowac koniecznie z jakas odzwka bo bez niej rozczesanie wlosow po umyciu tym szamponem graniczy z cudem. Duza zaleta jest przystepna cena i wydajnosc szamponu.