100% pielęgnacji, Peeling enzymatyczny

100% pielęgnacji, Peeling enzymatyczny

Dokładnie złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Ułatwia przyswajanie substancji aktywnych i przedłuża ich działanie. Intensywnie nawilża i skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry.
Pobudza procesy odnowy naskórka.
Wygładza, uelastycznia i lekko rozjaśnia skórę.
Polecany do każdego rodzaju cery.

Bez spektakularnych efektów

Z całą sympatią dla kosmetyków Ziai - ten peeling nie jest rewelacyjny. Trochę odświeża twarz, jest jakby jaśniejsza, ale z zaskórnikami sobie nie radzi, pory jakie były, takie są. Cena jest niska, ale ja poszukam czegoś lepszego. A jak nie znajdę, to wrócę do tego peelingu ;)

wrrrr!

Peeling rzeczywiście pozostawia taki dziwny film na twarzy. Ale nie to jest szokujące. Szokujące jest to, że prawie nie działa. W porównaniu z peelingiem Calma Ziaji to prawie że dno... Jedyne co można mu poczytać na plus, to lekkie rozjaśnienie cery. Ale i to nie do końca - nie widząc efektów, używałam co drugi dzień i mnie podrażnił. Zamiast 100% pielęgnacji miałam 100% frustracji. Dodam jeszcze, że nienawidzę tej niewygodnej, nieporęcznej tuby. Jestem na nie.

niespecjalny

mam cere tłusta z licznymi wypryskami i tym razem chciałam mojej skórze podarować cos delikatniejszego...
skusiła mnie cena...jednak to nie peeling dla mnie..
nałozyłam cienką warstwę bo myslałam ze to wystarczy... po usunięciu tego kremu nie miałam wrażenia czystej złuszczonej skóry.. raczej przypominało mi to jakbym posmarowała się tłustym kremem..
opakowanie jednak nie jest zbyt efektowne i nie mozna do końca zuzyć tego peelingu...

jednak wrócę do tradycyjnych peelingów

do tłustej cery sie nie nadaje

Manicure - odwrócony french

Pomaga mieszanej cerze

Podzielam opinię poprzedniej recenzentki - czasem warto jest zignorować złe opinie i samemu wypróbować dany produkt. W tym przypadku oznacza to bardzo miłe zaskoczenie. PLUSY: zapach - jak kremu, bardzo nieznaczny, wręcz niewyczuwalny; konsystencja - peeling nakłada się jak krem; nie podrażnia, nie uczula; poręczne, estetyczne opakowanie; połączenie jakość-cena; po użyciu twarz odświeżona, pory ściągnięte (efekt utrzymuje się długo); po kilku użyciach wypryski zmniejszają się lub znikają. MINUSY: mała pojemność; peeling jest mało wydajny - i dlatego nie wiem, czy jeszcze go kupię (kilkukrotnie mniej wydajny, niż np. peeling enzymatyczny Dax Cosmetics); po nałożeniu mógłby się chociaż częściowo wchłaniać - na twarzy czuć, że jest tłusto-wodnisty, co jest dosyć nieprzyjemne. PODSUMOWUJĄC: mnie ten produkt zadowala, bo łączy w sobie widoczne, długotrwałe efekty działania i przystępną cenę oraz poręczne opakowanie. Ten kosmetyk pomógł mojej tłustej (a miejscami przesuszonej), zmęczonej skórze twarzy. Jest bardzo delikatny i dyskretny w działaniu, przez co niektórzy mogą poczuć się rozczarowani.

PS. Dla lepszego efektu stosuję peeling po umyciu twarzy żelem + tonikiem z tej samej serii.

Dla mnie to jest to.

Choć miał niepochlebne recenzie postanowiłam się przekonać na własnej skórze co on potrafi...i jestem zaskoczona...Od razu po nałożeniu ( a musze dodać, że konsystencja jest przyjemna, w sam raz) poczułam delikatne pieczenie, ale nie nie przyjemne. Po 20 minutach spłukałam peeling ( własnie-nalezy dobrze spłukac, bo jeśli nie , tworzy sie tłustawa warstewka) i byłam w szoku -buzia jak pupa niemowlaka, gładka i promienna. Będę mu już wierna, tym bardziej, że jest tani, a opakowanie miłe dla oka i poręczne.

Używam tego produktu od:tygodnia

beznadziejny

Nigdy więcej go nie kupię! Jedyną jego zaletą jest niska cena, ale co z tego, skoro w ogóle nie odczuwam działania peelingującego?? Trzymam go i 20 minut na twarzy, a po zmyciu nie dość że prawie nie czuję oczyszczenia, to jeszcze na skórze pozostaje tłusty film... wrrr... mam wrażenie że wręcz przetłuszcza skórę. Zdecydowanie odradzam!
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno
1.11.06 Dodaję jednak jedną gwiazdkę, bo faktycznie gdy nałoży się grubą warstwę, dłuugo się go potrzyma i stosuje się go często to cośtam złuszcza. Ale i tak więcej go nie kupię.

beznadziejny

Jak dla mnie to on wogole sie nie sprawdza. Jak powyzej napisane strasznie natłuszcza i na tym koniec.nie widac by zluszczał naskurek, ani zadnych innych efektów. Jedynie zmarnowane 15 min trzymania go na twarzy.
Jedyne plus to chyba to ze jego konsystencja sprawia ze jest on wydajny i na tym koniec,
nie polecam.

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:napewno mało.

Dobry

Dziwny jest ten pelling; dobry, ale......
Po nalozeniu i zmyciu skora jest nawilzona i napieta, ale jakas taka tlusta. Nie to, zeby sie od razu przetluszczala, ale pelling jakos dziwnie ja natluszcza. Mam porownanie z pillingiem enzymatycznym Erisu, ktorego tez uzywam, po nalozeniu ktorego, po kilku minutach, odczuwam mrowienie. A po pillingu Ziaji nic nie czuc - ani mrowienia, ani pieczenia, nawet skora nie jest delikatnie zaczerwieniona. Ale moze to dobrze?
Nie mniej jednak, jak za te cene, jest zupelnie w porzadku. Skora napewno lepiej wyglada.