Flexible Curls, Pianka do włosów

Flexible Curls, Pianka do włosów

Specjalnie dostosowana do potrzeb włosów kręconych i falowanych. Podkreśla skręt fal i loków oraz zwiększa ich objętość. Dzięki sytemowi Vitamin-Fix z zapewnia włosom sprężystość i elastyczność. Zwiększa objętość włosów i zapewnia bardzo mocne utrwalenie, nie sklejając przy tym loków. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wykrusza się i nie pozostawia śladów, zapewnia włosom naturalny połysk. Zapewnia długotrwały efekt. Nie wysusza włosów - produkt nie zawiera alkoholu.

średniaczek

Nie utrwala. Nie daje objętości. Ja mam proste włosy i miałam nadzieję, że dzięki niej zyskam objętość, utrwali mi skręt pukli. Niestety ta pianka tego nie robi. Za to koncertowo skleja pasma. Włosy są po niej matowe. Gdy używam jej na mokre włosy to je obciąża. Nie polecam

Ratunek dla mnie każdego ranka

Mam włosy falowane/kręcone, które czasem nie sposób ,,ujażmić". Często rano budzę się z ogromnym sianem, albo jedną stroną wyglądającą ewelacyjnie a drugą..no cóż- pozostawia wiele do życzenia (chyba jest to wina mojego ułożenia podczas snu). Dlatego potrzebuję nadać im objętości i odpowiedno ułożyć. Pianka to nieodłączny element mojego porannego rytuału.

Pianka zamknięta w podręcznej buteleczce, która posiada zwężenie, dzięki czemu wygodnie się ją trzyma. Po lekkim nasiśnięciu przycisku dozuje niewielką ilość produktu, która rośnie na naszych rękach. Ja aplikuje produkt 2/3 razy.(włosy gęste, do łopatek)
Jest bardzo lekka i szybko wchłania się we włosy... Albo znika z dłoni. Nie skleja ich i nie tworzy ,,strąków". Na włosach jest niewidoczna, nawet jak trochę przesadzimy z ilością. Moje loczki są bardziej sprężyste i ładnie się układają. Lekko je podkręcą i odpowiednio modeluje. Efekt utrzymuje się cały dzień, dzięki czemu nie muszę poprawiać się w ciągu dnia.
Starcza na dość długo. Aktualnie stosuje ją dwa miesiące, a produktu jest całkiem sporo. Jej zapach jest niemal nie wyczuwalny, pachnie po prostu jak produkt do włosów.

Jest ratunkiem dla mnie każdego dnia. Sprawia, że ogarnięcie moich włosów jest o wiele szybsze. Wystarczy 3 min i są bardziej elastyczne, lśniące i sprężyste. Ich objętość jest znacznie większą, chociaż mi jest juz ona nie tak potrzebna...

nigdy więcej

Jest to jeden z tych pproduktów, które pozostawiają rysę w pamięci.
Wiem jedno, nigdy więcej ten produkt nie trafi na moją półkę.... Dlaczego?,
- jest ciężka, obciąża włosy
- nie unosi
- nie utrwala
- skleja włosy
- po użyciu trzeba pędzić do łazienki myć ręce, bo tak się kleją
- zapach nie zachwyca

Po jego użyciu nie możemy liczyć na naturalny efekt. Włosy są posklejane i nieestetycznie wyglądają... później je rozczesać.... koszmar... poza tym, włosy są obciążone ..... jestem zdecydowanie na nie

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Dobrze działa

Jedna z niewielu pianek, które naprawdę ładnie działają. Bardzo dobrze podkreśla loki, sprawiając, że są sprężyste i naturalnie błyszczą. Pozwala to na uzyskanie naturalnego i zdrowego wyglądu.

Ogromne rozczarowanie

Jest to pianka niegodna polecenia. Bardzo skleja włosy, wyglądają przy tym na tłuste i nieumyte mimo, że były myte chociażby chwilę wcześniej.

+ brak...

- skleja włosy
- ma bardzo nieprzyjemny zapach
- nie daje takich efektów jakie napisane są na opakowaniu

Nie jestem w stanie ocenić wydajności, bo użyłam ją tylko raz.

trudno powiedzieć

Kosmetyki do włosów nie są mocną stroną marki Nivea. Tę piankę razem z lakierem flexible curls zakupiłam bo akurat szłam na imprezę, na którą wiedziałam , że będę kręcić włosy na termoloki. W zestawie z lakierem w promocji wychodziło najtaniej ze wszystkich kosmetyków na półce (Hebe). Loki nie wytrzymały całej nocy. Lekko spociłam się bo było gorącą i opadły. Musiałam związać włosy. Tyle. Może to zły wybór bo mam włosy ciężkie. Na opakowaniu są pokazane stopnie utrwalenia 5- i ten produkt ma 4 więc może po prostu wybrałam za słaby dla moich włosów...Dlatego nie daję najsłabszej oceny.

łatwo przesadzić

jestem posiadaczką prostych włosów aczkolwiek lubię sobię kręcić włosy zarówno na magiczne wałki jak i standardowo lokówką.
Produkt okazał się bardzo dobry- utrwala fryzuję sprawia że loki trzymają się stosunkowo długo, sama piana jest gęsta i zbita. Niestety trzeba uważać żeby nie przesadzić z produktem bo skleja włosy. Polecam stosować go na jeszcze mokre czy wilgotne włosy łatwiej wtedy o naturalny efekt i trwałość bez mocnego sklejenia.

Bez szału

Czasem ją kupuję, jak moja pianka nie jest akurat dostępna, ale nie lubię jej, ponieważ:
- skleja włosy
- usztywnia bardziej niż lakier
- nie ułatwia rozczesywania delikatnie mówiąc...
- na drugi dzień mam ochotę od razu włożyć głowę pod wodę, bo włosy wyglądają naprawdę źle

Dobra, ale skleja

Mam włosy delikatnie falowane.
Pianka jest tania i dobrze dostępna w drogeriach.
Sprawdziła się jak zafundowałam mojej głowie burzę loków.
Bardzo ładnie utrwaliła skręt. Była odporna na wiatr.
Włosy ładnie się błyszczały, trochę skleja, dlatego trzeba uważać.
Niestety włosy trudno się po niej rozczesują, ale rzadko noszę loki, więc jak dla mnie do przeżycia :)

super ale trzeba uważać

Jestem posiadaczką kręconych włosów, ale potrzebuję dodatkowych "podkręcaczy" żeby wydobyć z nich jak najwięcej, a ta pianka sprawdza się znakomicie :) Jedynie trzeba uważać aby nie nałożyć jej za dużo, bo potem włosy są okropne (sztywne, wyglądają na przetłuszczone, sklejają się).

PLUSY
+mega podkreśla skręt
+włosy są błyszczące
+wyglądają na zdrowsze

MINUSY
-na zajutrz, po aplikacji pianki. włosy trudno rozczesać
-włosy szybciej się przetłuszczają

Skleja jak nie wiem!

Może to przez to, że nie mam typowo kręconych włosów, tylko po prostu podatne na skręt. Usiłuje go z nich wydobyć na różne sposoby, ale ta pianka zupełnie się nie sprawdziła.
Rzeczywiście "podkręca" skręt :) Ale kosztem tego, że cała czupryna jest sklejona i sucha. Włosy są okropne w dotyku :/
Nieee, jakoś sobie odpuszczę.

TOTALNA PORAŻKA, OMIJAJCIE TEN PRODUKT SZEROKIM ŁUKIEM !!!

ZDECYDOWANIE NIE KUPIĘ PONOWNIE- pieniądze wyrzucone w błoto!

mam włosy kręcone ( a kręcone z naturą są dosyć suche i potrzebują nawilżenia), myślałam że to bedzie strzał w 10, strasznie się zawiodłam

MINUSY
- WYSUSZA WŁOSY, robią się po niej bardzo szorstkie, nieprzyjemne, strasznie się puszą
-włosy szybciej mi się po niej przetłuszczają

PLUSY
BRAK!

jeśli szukacie czegoś typowo do włosów kręconych to to nie bedzie dobry wybór, niestety :( szkoda na nią nawet złotówki

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie