Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Flexible Curls, Pianka do włosów

Flexible Curls, Pianka do włosów

Specjalnie dostosowana do potrzeb włosów kręconych i falowanych. Podkreśla skręt fal i loków oraz zwiększa ich objętość. Dzięki sytemowi Vitamin-Fix z zapewnia włosom sprężystość i elastyczność. Zwiększa objętość włosów i zapewnia bardzo mocne utrwalenie, nie sklejając przy tym loków. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wykrusza się i nie pozostawia śladów, zapewnia włosom naturalny połysk. Zapewnia długotrwały efekt. Nie wysusza włosów - produkt nie zawiera alkoholu.

Ogromne rozczarowanie

Jest to pianka niegodna polecenia. Bardzo skleja włosy, wyglądają przy tym na tłuste i nieumyte mimo, że były myte chociażby chwilę wcześniej.

+ brak...

- skleja włosy
- ma bardzo nieprzyjemny zapach
- nie daje takich efektów jakie napisane są na opakowaniu

Nie jestem w stanie ocenić wydajności, bo użyłam ją tylko raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551156].usefull || 0 }}% pomocna.

trudno powiedzieć

Kosmetyki do włosów nie są mocną stroną marki Nivea. Tę piankę razem z lakierem flexible curls zakupiłam bo akurat szłam na imprezę, na którą wiedziałam , że będę kręcić włosy na termoloki. W zestawie z lakierem w promocji wychodziło najtaniej ze wszystkich kosmetyków na półce (Hebe). Loki nie wytrzymały całej nocy. Lekko spociłam się bo było gorącą i opadły. Musiałam związać włosy. Tyle. Może to zły wybór bo mam włosy ciężkie. Na opakowaniu są pokazane stopnie utrwalenia 5- i ten produkt ma 4 więc może po prostu wybrałam za słaby dla moich włosów...Dlatego nie daję najsłabszej oceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496611].usefull || 0 }}% pomocna.

łatwo przesadzić

jestem posiadaczką prostych włosów aczkolwiek lubię sobię kręcić włosy zarówno na magiczne wałki jak i standardowo lokówką.
Produkt okazał się bardzo dobry- utrwala fryzuję sprawia że loki trzymają się stosunkowo długo, sama piana jest gęsta i zbita. Niestety trzeba uważać żeby nie przesadzić z produktem bo skleja włosy. Polecam stosować go na jeszcze mokre czy wilgotne włosy łatwiej wtedy o naturalny efekt i trwałość bez mocnego sklejenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465242].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Bez szału

Czasem ją kupuję, jak moja pianka nie jest akurat dostępna, ale nie lubię jej, ponieważ:
- skleja włosy
- usztywnia bardziej niż lakier
- nie ułatwia rozczesywania delikatnie mówiąc...
- na drugi dzień mam ochotę od razu włożyć głowę pod wodę, bo włosy wyglądają naprawdę źle

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386706].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale skleja

Mam włosy delikatnie falowane.
Pianka jest tania i dobrze dostępna w drogeriach.
Sprawdziła się jak zafundowałam mojej głowie burzę loków.
Bardzo ładnie utrwaliła skręt. Była odporna na wiatr.
Włosy ładnie się błyszczały, trochę skleja, dlatego trzeba uważać.
Niestety włosy trudno się po niej rozczesują, ale rzadko noszę loki, więc jak dla mnie do przeżycia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309481].usefull || 0 }}% pomocna.

super ale trzeba uważać

Jestem posiadaczką kręconych włosów, ale potrzebuję dodatkowych "podkręcaczy" żeby wydobyć z nich jak najwięcej, a ta pianka sprawdza się znakomicie :) Jedynie trzeba uważać aby nie nałożyć jej za dużo, bo potem włosy są okropne (sztywne, wyglądają na przetłuszczone, sklejają się).

PLUSY
+mega podkreśla skręt
+włosy są błyszczące
+wyglądają na zdrowsze

MINUSY
-na zajutrz, po aplikacji pianki. włosy trudno rozczesać
-włosy szybciej się przetłuszczają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186953].usefull || 0 }}% pomocna.

Skleja jak nie wiem!

Może to przez to, że nie mam typowo kręconych włosów, tylko po prostu podatne na skręt. Usiłuje go z nich wydobyć na różne sposoby, ale ta pianka zupełnie się nie sprawdziła.
Rzeczywiście "podkręca" skręt :) Ale kosztem tego, że cała czupryna jest sklejona i sucha. Włosy są okropne w dotyku :/
Nieee, jakoś sobie odpuszczę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066511].usefull || 0 }}% pomocna.

TOTALNA PORAŻKA, OMIJAJCIE TEN PRODUKT SZEROKIM ŁUKIEM !!!

ZDECYDOWANIE NIE KUPIĘ PONOWNIE- pieniądze wyrzucone w błoto!

mam włosy kręcone ( a kręcone z naturą są dosyć suche i potrzebują nawilżenia), myślałam że to bedzie strzał w 10, strasznie się zawiodłam

MINUSY
- WYSUSZA WŁOSY, robią się po niej bardzo szorstkie, nieprzyjemne, strasznie się puszą
-włosy szybciej mi się po niej przetłuszczają

PLUSY
BRAK!

jeśli szukacie czegoś typowo do włosów kręconych to to nie bedzie dobry wybór, niestety :( szkoda na nią nawet złotówki

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042974].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT dla posiadaczek kręconych włosów

Ta pianka to bez wątpienia mój hit! Jestem posiadaczką kręconych włosów i nie wyobrażam sobie codziennego układania ich bez tej pianki. Loki są sprężyste, błyszczące, świetnie się układają i trzymają cały dzień. Dzięki tej piance przy deszczowej pogodzie włosy przestały mi się puszyć. Jestem niesamowicie zadowolona z tego produktu Nivea. Stosuję go już długo i nie zamienię go na żaden inny dopóki znajdę go na półkach sklepowych. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań, w trakcie 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040168].usefull || 0 }}% pomocna.

sprawdza się

włosy nie puszą się, lepszy skręt loków, nadaje kształt fryzurze, niestety moje włosy nieco obciąża i zdaje się szybciej się przetłuszczają ale mimo to jestem na tak, dość dobrze spełnia swoją funkcję

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039971].usefull || 0 }}% pomocna.