Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Flexible Curls, Pianka do włosów

Nivea, Flexible Curls, Pianka do włosów

Pianka dostosowana do potrzeb włosów kręconych i falowanych. Podkreśla skręt fal i loków oraz zwiększa ich objętość. Dzięki systemowi Vitamin-Fix z zapewnia włosom sprężystość i elastyczność. Zwiększa objętość włosów i zapewnia bardzo mocne utrwalenie, nie sklejając przy tym loków. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wykrusza się i nie pozostawia śladów, zapewnia włosom naturalny połysk. Zapewnia długotrwały efekt. Nie wysusza włosów - produkt nie zawiera alkoholu.

do włosów kręconych dobra

Nie mogę wypowiadać się jak zachowuje się na innym rodzaju włosów ale na moich kręconych do których została stworzona od wielu lat jest moją ulubioną pianką. Czasem zmieniam ją dla porównania i wypróbowania czegoś nowego ale raczej nic nie działa tak fajnie jak ona. Włosy są ładnie podkręcone , nie trzeba używac lakieru ,żeby się długo prawie cały dzień trzymały w takiej formie , więc myślę ,że nie ma co cudować . Produkt naprawdę dobry w dobrej stosunkowo do jakości cenie . Do tego wydajny!

Dla włosów kręconych - jestem na tak

Mam włosy kręcone i w moim wypadku świetnie się sprawdza. Używam po każdym myciu, na mokre włosy - widzę zdecydowaną różnicę jeśli nie użyję tej pianki. Moje włosy są dłużej pokręcone, nawet po nocy na poduszce, bardzo sprężyste i mają większą objętość.
W stosunku do ceny, która często jest dość niska, moim zdaniem daje bardzo dobre efekty. Nie uczula, nie podrażnia, nie niszczy włosów.
Opakowanie, myślę że jak każde inne - wygodne do użytkowania i przechowywania.

średniaczek

Nie utrwala. Nie daje objętości. Ja mam proste włosy i miałam nadzieję, że dzięki niej zyskam objętość, utrwali mi skręt pukli. Niestety ta pianka tego nie robi. Za to koncertowo skleja pasma. Włosy są po niej matowe. Gdy używam jej na mokre włosy to je obciąża. Nie polecam

Dekoloryzacja włosów

Ratunek dla mnie każdego ranka

Mam włosy falowane/kręcone, które czasem nie sposób ,,ujażmić". Często rano budzę się z ogromnym sianem, albo jedną stroną wyglądającą ewelacyjnie a drugą..no cóż- pozostawia wiele do życzenia (chyba jest to wina mojego ułożenia podczas snu). Dlatego potrzebuję nadać im objętości i odpowiedno ułożyć. Pianka to nieodłączny element mojego porannego rytuału.

Pianka zamknięta w podręcznej buteleczce, która posiada zwężenie, dzięki czemu wygodnie się ją trzyma. Po lekkim nasiśnięciu przycisku dozuje niewielką ilość produktu, która rośnie na naszych rękach. Ja aplikuje produkt 2/3 razy.(włosy gęste, do łopatek)
Jest bardzo lekka i szybko wchłania się we włosy... Albo znika z dłoni. Nie skleja ich i nie tworzy ,,strąków". Na włosach jest niewidoczna, nawet jak trochę przesadzimy z ilością. Moje loczki są bardziej sprężyste i ładnie się układają. Lekko je podkręcą i odpowiednio modeluje. Efekt utrzymuje się cały dzień, dzięki czemu nie muszę poprawiać się w ciągu dnia.
Starcza na dość długo. Aktualnie stosuje ją dwa miesiące, a produktu jest całkiem sporo. Jej zapach jest niemal nie wyczuwalny, pachnie po prostu jak produkt do włosów.

Jest ratunkiem dla mnie każdego dnia. Sprawia, że ogarnięcie moich włosów jest o wiele szybsze. Wystarczy 3 min i są bardziej elastyczne, lśniące i sprężyste. Ich objętość jest znacznie większą, chociaż mi jest juz ona nie tak potrzebna...

nigdy więcej

Jest to jeden z tych pproduktów, które pozostawiają rysę w pamięci.
Wiem jedno, nigdy więcej ten produkt nie trafi na moją półkę.... Dlaczego?,
- jest ciężka, obciąża włosy
- nie unosi
- nie utrwala
- skleja włosy
- po użyciu trzeba pędzić do łazienki myć ręce, bo tak się kleją
- zapach nie zachwyca

Po jego użyciu nie możemy liczyć na naturalny efekt. Włosy są posklejane i nieestetycznie wyglądają... później je rozczesać.... koszmar... poza tym, włosy są obciążone ..... jestem zdecydowanie na nie

Dobrze działa

Jedna z niewielu pianek, które naprawdę ładnie działają. Bardzo dobrze podkreśla loki, sprawiając, że są sprężyste i naturalnie błyszczą. Pozwala to na uzyskanie naturalnego i zdrowego wyglądu.

Ogromne rozczarowanie

Jest to pianka niegodna polecenia. Bardzo skleja włosy, wyglądają przy tym na tłuste i nieumyte mimo, że były myte chociażby chwilę wcześniej.

+ brak...

- skleja włosy
- ma bardzo nieprzyjemny zapach
- nie daje takich efektów jakie napisane są na opakowaniu

Nie jestem w stanie ocenić wydajności, bo użyłam ją tylko raz.

trudno powiedzieć

Kosmetyki do włosów nie są mocną stroną marki Nivea. Tę piankę razem z lakierem flexible curls zakupiłam bo akurat szłam na imprezę, na którą wiedziałam , że będę kręcić włosy na termoloki. W zestawie z lakierem w promocji wychodziło najtaniej ze wszystkich kosmetyków na półce (Hebe). Loki nie wytrzymały całej nocy. Lekko spociłam się bo było gorącą i opadły. Musiałam związać włosy. Tyle. Może to zły wybór bo mam włosy ciężkie. Na opakowaniu są pokazane stopnie utrwalenia 5- i ten produkt ma 4 więc może po prostu wybrałam za słaby dla moich włosów...Dlatego nie daję najsłabszej oceny.

łatwo przesadzić

jestem posiadaczką prostych włosów aczkolwiek lubię sobię kręcić włosy zarówno na magiczne wałki jak i standardowo lokówką.
Produkt okazał się bardzo dobry- utrwala fryzuję sprawia że loki trzymają się stosunkowo długo, sama piana jest gęsta i zbita. Niestety trzeba uważać żeby nie przesadzić z produktem bo skleja włosy. Polecam stosować go na jeszcze mokre czy wilgotne włosy łatwiej wtedy o naturalny efekt i trwałość bez mocnego sklejenia.

Bez szału

Czasem ją kupuję, jak moja pianka nie jest akurat dostępna, ale nie lubię jej, ponieważ:
- skleja włosy
- usztywnia bardziej niż lakier
- nie ułatwia rozczesywania delikatnie mówiąc...
- na drugi dzień mam ochotę od razu włożyć głowę pod wodę, bo włosy wyglądają naprawdę źle

Dobra, ale skleja

Mam włosy delikatnie falowane.
Pianka jest tania i dobrze dostępna w drogeriach.
Sprawdziła się jak zafundowałam mojej głowie burzę loków.
Bardzo ładnie utrwaliła skręt. Była odporna na wiatr.
Włosy ładnie się błyszczały, trochę skleja, dlatego trzeba uważać.
Niestety włosy trudno się po niej rozczesują, ale rzadko noszę loki, więc jak dla mnie do przeżycia :)

super ale trzeba uważać

Jestem posiadaczką kręconych włosów, ale potrzebuję dodatkowych "podkręcaczy" żeby wydobyć z nich jak najwięcej, a ta pianka sprawdza się znakomicie :) Jedynie trzeba uważać aby nie nałożyć jej za dużo, bo potem włosy są okropne (sztywne, wyglądają na przetłuszczone, sklejają się).

PLUSY
+mega podkreśla skręt
+włosy są błyszczące
+wyglądają na zdrowsze

MINUSY
-na zajutrz, po aplikacji pianki. włosy trudno rozczesać
-włosy szybciej się przetłuszczają