Lirene, Cera wrażliwa, Krem kojący przeciwzmarszczkowy

Lirene, Cera wrażliwa, Krem kojący przeciwzmarszczkowy

Krem kojący przeciwzmarszczkowy jest polecany do pielęgnacji cery wrażliwej i przesuszonej, skłonnej do podrażnień, z widocznymi zmarszczkami. Wyciąg lniano-jabłkowy zawierający naturalne antyoksydanty, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Tworzy na powierzchni skóry delikatny film wzmacniający lipidową barierę ochronną skóry, nie dopuszczając do wnikania substancji drażniących. Fitokolagen korzystnie wpływa na elastyczność oraz gospodarkę wodną skóry. Krem natłuszcza, łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i delikatna. Do stosowania na dzień lub na noc. Bezzapachowy.

Ulubiony

Ulubiony krem od kilku miesięcy. Dobrze nawilża, wygładza, koi podrażnienia. Znakomicie współgra z podkładem Revlon Colorstay. Moja skóra wchłania zarówno jego minimalną warstwę jak i znaczny "kompres". Daje wrażenie lekkości, nie obciąża, po aplikacji na noc rano skóra jest wypoczęta, jasna. Nie pachnie, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Nie dostrzegam wad (mam skórę tłustą, skłonną do podrażnień).

Nie wchlania sie

Polubilam serie i mialam nadzieje, ze ten krem tez bedzie dobry, ale niestety zupelnie nie chce sie wchlaniac na twarzy zostaja biale smugi. Zeby ich nie bylo musialam go nakladac warstewka, ktorej prawie nie ma. mam cere mieszana i raczej nie mam tego typu klopotow z innymi kremami. Nawet na szyi na noc malo sie wchlanial moze bedzie odpwiedni dla przesuszonej cery? Ja nie kupie go wiecej na pewno