Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Poire EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Poire EDT

Woda toaletowa o delikatnym i słodkim zapachu, jak sok z dojrzałej, soczystej gruszki.

Może być

Na ślad tego zapachu wpadłam, gdy nie było go już w drogeriach. Dłuuuugo, polowałam na niego na allegro. Jak się okazało, nie przeżyłam romansu swojego życia;)

Bardzo lubię tę serię perfum, zwłaszcza kokos. Gruszka ślicznie pachnie, prawdziwą gruszą, jednak brakuje jej trwałości po 2 godzinkach zapach ulatuje i trzeba powtórzyć operację psikania. Niestety, kokos rozbestwił mnie swoją trwałością, dlatego gruszka nie rozkochała mnie w sobie.

Sam zapach jest ładny, z prawdziwą przyjemnością używałam go jesienią. Jednak bez większego żalu go skończyłam.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Połówka 100 ml

Uwielbiam go!

Zakochałam się w tym zapachu, używałam Go rok albo dwa lata temu, ale niestety już Go nie widziałam..
Ma super świeży, soczysty zapach gruszki.
Ja go uwielbiam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 3 duże op.

Piękny i oryginalny zapach

Ta woda bardzo przypadła mi do gustu. Ma cudowny, orzeźwiający zapach gruszki. Woda wprowadza w dobry, pachnący latem nastrój. Minusem jest to,że zapach wody nie jest trwały. Szkoda, że nie można już jej kupić w sklepach YR.
Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

pierwsza depilacja bikini

Piękny, ale strasznie słaby !

Zapach jest cudowny, soczysty, identyczny jak prawdziwa gruszka, niesamowicie świeży. Niestety jak wszystkie perfumy YR jest strasznie słaby ! Po psiknięciu czuję go tylko kilka sekund (może się przyzwyczajam, ale wątpię) Spore opakowanie, cena ok. Polecam, bo zapach jest przecudowny, nawet dla tych kilku sekund trwałości. : )

Używam tego produktu od: 1 roku

gruszka jak ta lala!

soczysta i słodka, trzyma się blisko skóry i niestety szybko się ulatnia, mimo to zostawia na niej faktycznie ładny ślad, już nie gruszkowy. nie ma jej już w sprzedaży, a ja mam wciąż jakieś 20 ml i jakoś mi nie idzie, bo mam innego faworyta z serii les plaisirs nature ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

dla fanatyków

To był jeden z moich eksperymentów- chciałam wypróbować co się stanie i jak odbierze to moje otoczenie, jeśli będę spryskiwać się taką właśnie dziwną gruszkową wodą. Efekt no nie powiem, że zły, bo nawet miły. Na samym początku daje efekt gruszki rzeczywiście nic dodać nic ująć. Jednak po pewnym czasie, dosyć długim ( 3-4 godziny) gdy normalne wody zazwyczaj wietrzeją, moja skóra pachniała cudnie, jakby trochę wanilią, egzotyką, natomiast gruszka nieco się wyciszyła. Dlatego cztery gwiazdki.
Reasumując- coś dla miłośniczek zapachu owoców gruszki.

Używam tego produktu od: zakończyłam eksperyment

Smakowity

Uwielbiam ten zapach, bo uwielbiam gruszki.
Pożeram je w olbrzymich ilościach. Teraz się nimi skrapiam. :D
Tuż po aplikacji soczystość jest wszechogarniajaca. Później słabnie, ale ją czuć.
W tym zapachu czuję się jakoś tak radośnie.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ladny gruszkowy

To byl prezent. Przyznaje ze spodobal mi sie, gdyz lubie zapach gruszki, a ten byl naprawde naturalny a nie taki sztuczny. Niestety uzywalam go rzadko, gdyz mam za duzo perfum i w zeszlym tygodniu go wyrzucilam, bo zauwazylam ze data waznosci minela pol roku temu. Nie wiem czy kupie, bo sa tez inne zapachy, ktore chcialam wyprobowac, ale ten jest naprawde swietny i z calej tej lini zapachowej najlepszy!

Używam tego produktu od: paru lat

Cudo

jak dla mnie to mogliby produkować tą perfume w 5 litrowych baniakach :-) jest to mój główny zapach, który co kilka dni przerywam givenchy lub chopard.. ale i tak zawsze potem wracam do mojej gruszki :-)

Używam tego produktu od: wieków
Ilość zużytych opakowań: tony

fajny

Z ciekawości będąc w Yves Rocher psiknęłam gruszka na rękę;)
Zpaach sam w sobie prześliczny, ale niestety krótkotrwały. Po kilku minutach mało co wyczuwałam.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

no gruszka...

Podchodziłam do tej gruszki juz z 5 razy i niestety za każdym razem stwierdzam, że znika w tempie błyskawicznym. Po pół godziny już prawie jej nie czuc a po godzinie nie ma po niej ani śladu. Więc choćby dlatego nie kupię-nie lubie się dopsikiwac co godzinę...
Sam zapach zresztą tez powalający nie jest... Taka zwykła gruszka-żółta, soczysta, dojrzała ale nie zachwycająca... Gruszka Sephory bardziej mi sie podobała.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: testy

"konferencja" / "nashi"

Pachnie jak przecięta na pół włożona do lodówki gruszka odmiany "konferencja" ( ta najpopularniejsza chuda na kompoty) czy nawet japońska soczysta gruszka "nashi"; bardzo świeżo, raczej bez kwasku, słodkawo, rześko, wodniście, momentami ostro, estrowo, bez pewnej dusznej, jakby stęchłej nuty charakterystycznej dla ulęgałek czy najsmaczniejszych "klapsów". Właśnie ta jedna duszna nutka spowodowałaby że zapach byłby jeszcze bardziej "gruszkowy". Ale i tak jest dobrze.

Ilość zużytych opakowań: