Nivea, Hairmilk, Mleczny szampon pielęgnujący do włosów o strukturze grubej

Nivea, Hairmilk, Mleczny szampon pielęgnujący do włosów o strukturze grubej

Mleczny szampon pielęgnujący stworzony specjalnie by regenerować włosy o grubej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do grubej struktury włosów. Sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

Słaby

Bardzo lubię szampony Nivea ze zwykłych serii, nie mlecznych. Myślałam, że z tym również się polubię. Kupiłam, sprawdziłam i jakoś nie przypadł mi do gustu. Po umyciu włosów miałam wrażenie jakby włosy były..... niedomyte. Nie zauważyłam jakiejś nadzwyczajnej pielęgnacji, nawilżenia czy blasku.

Nie idealny

Zapowiadało się super, pierwsze kilka myć byłam zadowolona, co u mnie zdarza się rzadko jeśli temat tyczy się szamponów. Niestety jakoś po 10 razie włosy miały dość. Końcówki super, ale przy skórze, a szczególnie na czubku głowy włosy były jakby nie domyte, tłustawe. Obecnie stosuję go na zmianę z innym szamponem. Mniej więcej w stosunku 1 do 3, i raczej w celu odżywienia końcówek bo na nie działa rewelacyjnie.

Koszmarek

Wszystko zapowiadało się pięknie - po kilku użyciach miałam mięciutkie, przyjemne w dotyku włosy, które w dodatku pięknie pachniały. I bardzo dobrze, że wstrzymałam się ze zrobieniem porządnego zapasu tego szamponu, bo po kilku tygodniach czar prysł. Miałam wrażenie, że włosy pokrył lepki nalot, były bardzo ciężkie, przyklapnięte, obklejone zwłaszcza przy skórze głowy. Zniknął efekt odżywienia, a włosy zmatowiały. Musiałam natychmiast zmienić szampon! Jestem straszliwie rozczarowana i nikomu nie polecam!

Jedynym plusem tego produktu jest zapach - jak kultowy krem Nivea. Ale to chyba za mało, żebym kupiła go ponownie.

Amika

Nie dla przetłuszczających się włosów

Szampon niestety sprawia, że włosy są jakby obklejone, płasko przylegają do głowy, są klapnięte. Mam włosy grube i niestety to nie jest szampon do takich włosów. Nie czuję uczucia świeżości, włosy się szybciej przetłuszczają i są obciążone.

Fajny, ale nie ideał

Szampon jest według mojej oceny dobry. Oczekuje od szamponu oprócz podstawowego zadania jakim jest dokładnie umycie moich włosów z zanieczyszczeń , łatwości w rozczesywaniu, odżywienia od nasady po końce, które w tym okresie bywają suche a także miękkości i blasku. Większość z cech wyżej napisanych szampon spełnia. Jednak nie zauważyłam jakiegoś szczególnego blasku czy miękkości. Także będę próbować łączyć go z różnymi odżywkami, olejami; może wtedy w połączeniu da produkt idealny.

Porażka

Ten konkretny wariant serii Hairmilk to porażka. Mam włosy grube ale ta formuła jest okropna! W składzie silikon??! Obciąża włosy, trudno się wypłukuje i zostawia uczucie tłustości. Probowałam jezcze wariant do włosów cienkich i tamten jest dużo lepszy... Musiałam wyrzucić :/

Dramat

Szczerze dziwię się wysokim ocenom tego szamponu. Dawno nie potraktowałam swoich włosów takim badziewiem. Ten szampon jest straszny! Mam włosy grube, gęste, jest ich bardzo dużo. Mają skłonność do przetłuszczania się u nasady i siana na końcach, są ciężkie, oklapnięte.

Już samo użycie szamponu nastręcza trudności. Produkt jest mega gęsty, jak krem, bardzo trudno rozprowadza się na włosach. Mam wrażenie, że przylepia się tam, gdzie go nałożę i dalej nie ruszy, dlatego ciągle muszę go dokładać, żeby dotarł w każdy zakamarek mojej głowy. Przez to jest też mega niewydajny. Spienić go jest niesamowicie trudno. Jest takim śliskim glutem, który oblepia pasma i ciężko się go pozbyć. Jak już uda się go spienić, to wypłukać toto z włosów jest kolejnym problemem. Tak jak pisałam wcześniej, ten glut wlepia się we włosy i trudno go zmyć. Ciągle mam wrażenie, że moje włosy są śliskie, jakby oblepione silikonem. Dramat!

Co do pielęgnacji, to szampon nie dość, że przez tępą konsystencję słabo domywa, to dodatkowo powoduje oklapnięcie i przylizanie fryzury. Moje włosy po jego użyciu są tłuste przy nasadzie, zlepione, nieświeże, nie układają się.

Pozytywnie działa za to na końcówki. Są nawilżone, nie puszą się. Dodatkowo szampon bajecznie pachnie, jak klasyczny krem nivea. Niestety całokształt wypada tragicznie. Żałuję, że wydałam na niego 15zł i pokornie wracam do mojego Pantene Aqua Light.

Mleczne nawilżenie

Jestem posiadaczką grubych i gęstych włosów ze skłonnością do puszenia się. Mleczny szampon z odżywką z tej samej serii okazał się strzałem w dziesiątkę! Po umyciu włosy są lśniące, nawilżone i miękkie w dotyku. Łatwiej się rozczesują bez zbędnego szarpania. Po wysuszeniu są delikatnie uniesione u nasady i podatne na stylizację. Szampon posiada poręczne, miłe dla oka opakowanie. Jest wydajny i w przystępnej cenie.

kiepski i przereklamowany

Większość recenzji jest napisana ze swietny szampon , bo dostalyscie go do testowania za darmo, tak robia teraz wiodace marki. Taka recenzja jest niestety niewiarygodna. Niestety szampon jest bardzo kiepski. Mam grube, gęste włosy raczej lekko suche, szampon powoduje ze nie mkzna ich rozczesać po myciu, niestety wlosy nie chca sie ukladac, są jakieś sztywne, bez zycia. Zapach chemiczny jak krem nivea. Brak polysku na wlosach.

Wow! Pozytywne zaskoczenie.

Jestem pod wrażeniem.
Rzadko wystawiam opinię - tym razem aż żal byłoby nie skomentować.
Zacznę od tego ,iż od zawsze używam produktów profesjonalnych.Mam włosy grube,sztywne i długie które potrzebują solidnego nawilżenia .Jednocześnie mam wrażliwą skórę głowy. Ten szampon,jak większość przypadkowych kosmetyków wpadł w moje ręce gdy skończył się ten fryzjerski a budżet wyczerpał. Akurat była promocja, Nivea balsamy lubię- pomyślałam a co tam - najwyżej pójdzie w świat.Jakie było moje zaskoczenie po pierwszym myciu.Wow!Piękny zapach - typowy dla nivea, mleczna,gęsta konsystencja ,rewelacyjnie się pieni(wystarczy mała ilość) i już podczas mycia nadaje włosom niesamowitą miękkość. Co ważne - nie swędzi mnie głowa po nim.Włosy po wysuszeniu miękkie,dociążone ale nie obciążone,pięknie błyszczą.Nie wpływa na szybsze przetłuszczanie,włosy są sypkie i pachnące.
Jestem na tak i już wiem że to będzie mój ulubiony drogeryjny szampon.Śmiało może konkurować z tymi z wyższej półki.

Genialny.....

Hmmm byłam pewna że szampon jest przereklamowany bo pełno go w mediach. A tu proszę jakie zaskoczenie...... Wybrałam szampon do włosów grubych gdyż wg Nivea to włosy szybko przetłuszczające się u nasady i dość sztywne, falowane. Takie mam ja. Szampon ma bardzo specyficzną konsystencję - jest jak odżywka. Zdecydowanie kupię ponownie!!
Nie otrzymałam produktu w akcji testowania, sama go kupiłam i obiektywnie oceniłam :)

Zaskoczenie

Muszę przyznać, że szampon to bardzo pozytywne zaskoczenie. Zapach klasyczny dla Nivea, dla mnie cudowny a do tego włosy miękkie i gładkie.
Jak na szampon, niczego więcej nie potrzebuję!