Guerlain, Super Aqua-Day, Refreshing Gel-Creme Optimum Hydration Vital Strength

Guerlain, Super Aqua-Day, Refreshing Gel-Creme Optimum Hydration Vital Strength

To jeden z produktów nawilżającej linii Super-Aqua. Dobre nawilżenie jest pierwszym krokiem w walce ze starzeniem się skóry. Firma Guerlain i jej naukowcy od lat robią wszystko, aby pomóc nam zachować cerę młodą i odporną. Niczym średniowieczni alchemicy sięgają do najrzadszych i najcenniejszych naturalnych składników, aby tworzyć coraz efektywniejsze kosmetyki. W soku mitycznej rośliny z Gór Atlas niebieskiego cedru, zwanego drzewem życia- odkryli źródło aktywnych molekuł. To długowieczne i wyjątkowo odporne drzewo stało się inspiracją do stworzenia całej linii kosmetyków, które dostarczają skórze prawdziwej esencji witalnej, intensywnie nawilżają i wzmacniają skórę. Z każdą aplikacją uzupełniają wodę, która krążąc w skórze dostarcza owej esencji do wszystkich komórek tam, gdzie może być najefektywniej wykorzystana.
Super Aqua-Day Refreshing Gel-Creme, to lekki, beztłuszczowy żel-krem, którego dobroczynna i kojąca świeżość jest idealna dla skóry potrzebującej delikatnej i matującej pielęgnacji. Łączy lekkość żelu i łagodność kremu, a błękitny kolor potęguje efekt porannego odświeżenia. Intensywnie nawilża skórę, która staje się miękka i delikatna, dodaje jej świeżości i witalności, pomaga walczyć z upływem czasu i niekorzystnym wpływem środowiska. Daje natychmiastowe uczucie przyjemnej gładkości i matowej, ale rozświetlonej cery, o wyrównanym kolorycie.
Przeznaczony do codziennej pielęgnacji normalnej i mieszanej cery.

Rozczarowanie

Totalne rozczarowanie. Ani skóra nie jest nawilżona ani matowa. Wręcz przeciwnie. W dodatku nieestetyczny efekt "świecenia się" skóry pojawiał się zaraz po przyjściu do pracy. Ten krem to pomyłka.

Daje 2 gwiazdki za konsystencję, zapach i opakowanie. choć to i tak na wyrost.

Używam tego produktu od: zużyłam słoiczek wiosną

Ratunek dla mieszanej cery

Kiedys byl srednio udany Matiday, potem firma jakis czas nie miala zadnego produktu, o ktorym moznaby powiedziec, ze nadaje sie dla cery mieszanej. Potem pojawila sie nowa seria Super-Aqua. I Bogu dzieki.
Od pierwszego zastosowania wiadomo, ze mamy do czynienia z doskonalym produktem. Cera jest swietnie nawilzona jednoczesnie matowa. Efekt swiezosci utrzymuje sie dlugo, wiec nie trzeba sie martwic o to, ze po poludniu twarz sie bedzie paskudnie blyszczala. Jednak cale spektrum mozliwosci kosmetyk odslania po jakichs 3 tygodniach stosowania. Bo oto przetluszczajace partie skory przestaja sie przetluszczac, pory wyraznie sie zwezaja a drobne podraznienia, ktore pojawiaja sie czasem na suchych partiach znikaja bezpowrotnie.
Dlaczego odejmuje gwiazdke?
No coz, lata leca i trzeba inwestowac w twarz. Preparat ma jedna wade - nie bardzo przeciwdziala starzeniu. Ja osobiscie wybralem pod krem serum Succes Future poniewaz jest idealnie matowe i nie czuje sie nakladanych warstw. Jednak panie moga uzyc genialnego Super-Aqua Serum (dla mnie tylko na noc)pod ten krem jako, ze delikatny polysk moga tuszowac makijazem. Jest rowniez wersja bogatsza tego kremu zawierajaca filtr (zona twierdzi, ze to bardzo dobry produkt). Dla mnie jednak jest juz zbyt blyszczaca no i do tego wiadomo, ze pory nie bardzo lubia filtry.
Polecam kazdemu, kto nie ma czasu myslec o tym, czy twarz nie zaczela juz blyszczec. Kazdy dbajacy o siebie facet moze to miec. Przetestowalem cala mase produktow dla mezczyzn - zaden nie robi tak ladnie jak ten przeznaczony chyba dla kobiet. Polecam!Używam tego produktu od: okolo roku

klapa :(

Patrząc na te pochlebne opinie starałam się wierzyć, że coś może wreszcie zacznie sie z tym kremem dziać i polubi sie z moją skórą, ale nie.

Bardzo mi przykro, że psuję mu opinię, ale ten krem ewentualnie nadaje się do...wyrzucenia..jakoś innego przeznacznia nie mogłam mu znaleźć. :( później przygarnęła go moja mama.

Krem nawilża a i owszem, ale już pół opakowania a on dlaej powoduje u mnie wypryski.. Z tego co wyczytałam na opakowaniu to miał być krem co cery mieszanej ale chyba raczej dla osób powyżej 20stki i to sporo. Mam 20 lat a moja cera określona przez dermatologa na 16 i właśnie takie osoby chcę przestrzec przed zakupem tego kremu, bo to strata kasy a w najlepszym wypadku mama sie ucieszy.

Za bardzo jako baza pod podkład też sie nie nadaje, bo po 2 godzinach raczej spływa wszystko co na siebie nałożyłam.
Gołym okiem widać, że skóra po prostu "męczy się" pod tym kremem.. :(

Ilość zużytych opakowań: pół i nie dałam rady zmęczyć, oddałam mamie, która sobie chwali :/

Well 01

max nawilzenia!

jest to jedyny kremik ,ktory tak niesamowicie nawilza! Sprawia,ze moja skora jest gladka,wszelkie podraznienia znikaja,wyrownuje koloryt i daje efekt plastikowej idealnej buzki lalki Barbie!! :-) takiego efektu nie osiagnelam nigdy z HydrAction Diora, Kanebo,Clinique! za to nawilzenie uznalabym go za KWC,ale....:
-straaaaaasznie dlugo sie wchlania, albo moze i sie nie wchlania,bo zostawia mega lepka tlusta warstwe czego nienawidze! doslownie jak pradawne kremy nivea
-przez ten tlusty film,moja twarz swieci sie caly dzien,wiec rad nie rad pobieglam do drogerii po kosmetyki matujace,typu:Clinique T-Zone shine controle oraz puder

Używam tego produktu od:2 miesiace

Doskonały nawilżacz

Krem zamknięty jest w ślicznym, niebieskim, szklanym słoiczku ze złotą nakrętką. Ma niebieski kolor i przepiękny, różany zapach, jak to u Guerlain. Używanie tego kremu to duża przyjemność-ze względu na zapach, leciutką konsystencję, szybkie wchłanianie i natychmiastowe uczucie głębokiego nawilżenia, które w moim przypadku utrzymuje się cały dzień. Krem wyraźnie poprawia stan skóry- nawilża, ujędrnia, wygładza. Dzięki niemu skóra jest bardzo miękka i aksamitna. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 mies.

Doskonały pod każdym względem

Jestem posiadaczką cery mieszanej , bardzo tłustej w strefie T i paskudnych suchych miejscach w okolicy nosa i wlosów i do tej pory jedynym moim marzeniem było trafić na krem który poradzi sobie i z wybłyszczaniem i z nawilżaniem tak by tych suchych skórek nie było. I trafilam krem żel Super Aqua jest doskonały. I tak:
* Cudownie się wchłania,
* świetnie rozprowadza ,
*nie pozostawia lepkiej warstwy więc po kilku minutach od aplikacji można już nakładać podkład.
* Do tego jest bardzo wydajny.
* rewelacyjnie współgra z serum Super Aqua jak i z Secret Divine.
* a boskie rezultaty daje w połaczeniu z Super Aqua Night
* zauwazłam też że moja twarz nie błyszczy się po nim na kilometr jak to miało miejsce po innych kremach nawet matujących

Dla mnie najważniejsze jest to że radzi sobie z suchymi skórkami i doskonale nawilża. Nie dorównuje mu pod tym względem żaden inny krem. Nawet moje ukochane masełko oleo z Biotermu.

Pełnowymiarowego opakowania nie mam, za to od kilku miesięcy kupuję próbki. 3ml próbka wystarcza mi na 5-6 aplikacji. 30ml kremu w drogerii kosztuje ponad 200 zł ja płacę w próbkach za tę pojemność 80zł.. :) Uwielbiam na półce ładne opakowania ale w tym wypadku:) nie muszę go mieć :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:conajmniej 15 próbek 3ml

DOBRE NAWILZENIE

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Wchwili obecnej jestem posiadaczka 3 probek tego kremiku po tak dobrej recenzjii postanowilam przed zakupem wybrobowac najpierw probeczki i stwierdzam ze ten kremik :
-bardzo dobrze nawilza
-dobrze sie rozprowadza i wchlania
-kremik jest delikatny
-nie pozostawia tlustego filmu
-buzka jest wypoczeta , dobrze nawilzona i delikatna

Stwierdzam ze ten kremik jest dobry a moze nawet lepszy od Shiseido the skincare day essential m-enriched SPF10 napewno sie skusze na zakup calosciowego produktu .)

świetny!

Super nawilżający kremik,wg mnie nie tylko dla cery normalnej i mieszanej (jak sugeruje producent). ;-)
Moja twarz była dość mocno przesuszona (efekt nadmiernego korzystania z solarium),a świetnie sobie z nią poradził.
Pięknie odżywił i nawilżył!
Pierwszy słoiczek (30ml) dostałam w prezencie i tak bardzo mnie sobą oczarował,że kolejny zakup liczył już sobie pojemność 50ml (400zł. :( )
Cena niezbyt przyjazna, ale warto zainwestować,bo buźka po nim jest naprawdę rewelacyjnie nawilżona, wygładzona,(wręcz aksamitna!), i rozświetlona. :D
Ponadto kremik jest bardzo wydajny.
Szczerze polecam.:)