Krem emolientowy nawilżający do skóry skłonnej do podrażnień i alergii

Krem emolientowy nawilżający do skóry skłonnej do podrażnień i alergii

Krem Allerco głęboko nawilża skórę oraz chroni przed powstawaniem zmian zapalnych. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Specjalnie opracowana formuła kremu Allerco zapewnia długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie, przeciwdziałając wysuszeniu skóry. Krem stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP działa przeciwzapalnie. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Zastosowane emolienty chronią skórę przed nadmiernym odparowywaniem wody z głębszych jej warstw, a także przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Krem Allerco wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza jej szorstkość i suchość, łagodzi podrażnienia, przywracając skórze utracony komfort. Produkt nie powoduje podrażnień.
Krem należy nanosić na zmienioną powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Regularnie stosowany powoduje ustępowanie zmian. Krem należy stosować profilaktycznie jako środek pielęgnacyjny, również u dzieci.
Wskazania do stosowania: pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii (alergia kontaktowa, wyprysk, atopowe zapalenie skóry, zapalenie skóry wieku starczego).
W ofercie firmy został zastąpiony przez nową wersję bez parabenów: Allerco Emolienty Krem emolientowy nawilżający Molecule Regen7.

Skład: Aqua, Propylheptyl Capryiate Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Glyceryl, Stearate Citrate, Isopropyl Palmitate, Sodium Acrylate (And) Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (And) Isohexadecane (And) Polysorbate 80, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parku, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Dmdm Hydantoin, Methylparaben Propylparaben, pHenoxyethanol, 1-Methylnicotinamlde Chloride, Allan Toin, Disodium Edta,

Napisanych recenzji: 1

Wykorzystała: kilka próbek

Od pierwszego dnia życia....

Emulsja do kąpieli daje gładką i nieprzesuszoną skórę, jest całkowicie delikatny, nie podrażnia. Ważne jest to, że ma dobry skład i można go używać już od pierwszego dnia życia.
Krem na odparzenia jest rewelacyjny, świetnie poradził sobie z odparzeniem na szyi u mojego synka, wystarczyło posmarować kilka razy i po odparzeniu nie było śladu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228393].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

Warto go mieć !

Mam cere mieszana,czesto zmeczona jak nie kwasami to antybiotykami,kremik ten uratował mi niejeden raz skóre,uzywam zawsze na noc ( pod makijaz sie nie spr )gdy czuje,ze skore trzeba dobrze zregenorowac, dodam,ze nie codziennie,jednak nie zpaycha,bdb nawilza,buzia jest gladka dobrze odzywiona,wydaje mi sie,ze nawet dosc dobrze radzi sobie z wypryskami,zawsze mam go w swojej kosmetyczce,dodam,ze w promocyjnej cenie mozna go nabyc w aptece za 3-6 zl :)

Zalety:
nawilza
nie zapycha
koi skore
dobry na noc'
ratunek na przesuszona skore
cena
tubka bardzo poreczna

Wady:
nie da sie go stosowac codziennie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 29

Bardzo fajny kremik

Uzuwalam tego kremu na noc, zeby nawilzyc moja wrazliwa cere.
Spisal sie w tej roli doskonale, skora byla nawilzona, nie spowodowal zapychania, lagodzil podraznienia.

Ogromny plus za niska cene.

Jest bezzapachowy co mi bardzo odpowiada.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849875].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Napisanych recenzji: 8

DOBRY

Ten krem uratował mnie po jednokrotnym stosowaniu epiduo, który okropnie mnie podrażnił. Idealnie nadaję się do skóry skłonnej do alergii. Jest dość niewydajny, ale spełnia swojej zadanie, kupiłam go za 14.15 zł, więc chyba w miarę przystępnej cenię. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1, 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788936].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

taki sobie

w sumie, to za tą cene spodziewałam się jednak czegoś lepszego, chociaż po naprawde długim stosowaniu daje minimalne efekty, chociaż czasem bardziej miałam podrażnioną skóre po użyciu niż przed, chociaz myślę,ze to poprostu zalezy, od cery, więc nie mogę go nie polecić, bo na kazda z nas może miec inny wpływ;]

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:pare,dokładnie nie wiem ile

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[203446].usefull || 0 }}% pomocna.