Planet Spa, Arizona Hot Sands, Body Conditioning Treatment (Odżywka pod prysznic do ciała `Piaski Arizony`)

Odżywka pod prysznic do ciała linii Gorące Piaski Arizony gwarantuje wyjątkowe doznania - w połączeniu z ciepłem i wilgocią pod prysznicem wspaniale wygładza i odżywia skórę, nadając jej piękny zdrowy wygląd. Głęboko i trwale nawilża. Zawiera wyciąg z kaktusa, który słynie ze swych uspakajających, wzmacniających i wygładzających właściwości

świetny produkt na lato :)

Ciekawy kosmetyk :)

- niezastąpiony latem, kiedy nie mamy w upale ochoty smarować ciała balsamem
- sprawdził się jako nawilżacz bezpośrednio po goleniu nóg
- nie nawilża tak bardzo jak balsam, więc raczej nie polecam właścicielkom suchej skóry
- troszkę mało wydajny
- bardzo oryginalny zapach, długo pozostaje na skórze

Szkoda, że Avon wycofał go z oferty, na pewno kupiłabym kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Wspaniały kosmetyk!

Ta Odżywka pod prysznic jest wg mnie super kosmetykiem. Nakładałam ją na cialo po prysznicu i zostawialam na ciele dosłownie 2-3 min. Po zmyciu nie musiałam juz stosować zadnego balsamu a ciało było i nawilżone i wspaniale pachaniało ;-) Uwielbiam i polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

średnio

Dobra z jednego wezględu-jak jestem padnięta io wiem, ze po wyjściu z wanny nie będzie mi sie chcialo wklepywac balsamu to moge jej uzyc i odzywi lekko cialo. na pewno nie odzywia tak jak balsam ale na sytuacje awaryjne moze byc. ogólnie średnio.

Używam tego produktu od: 3 mcy

Avon Mark - relacja

Hit lata:D

Pomimo tak niepochlebnych recenzji osobiscie jestem bardzo zadowolona z tej odzywki,chociaz jej zalety dotrzeglam w trakcie upalow kiedy pod prysznic zabieralam jedynie zel i te odzywke.Dzieki niej nie musialam juz uzywac balsamu a skora schnela sama w szybkim tempie-co zreszta nie dziwne kiedy bylo ponad 30 stopni.
Na co dzien podczas chlodniejszych dni srednio sie nadaje poniewaz po wytarciu recznikiem jednoczesnie scieramy ja ze skory.
Zapach bardzo mi odpowiada jak calej serii Piaski Arizony ale to juz kwestia upodoban:)
Jestem na tak i zrobilam sobie maly zapas tej odzywki:)Jezeli ktos lubi gadzety do pilegnacji ciala oraz zapach Piaskow Aroziny polecam:)

Używam tego produktu od:od kiedy sie pojawila
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowan

Wielki niewypał

Właściwie kupiłam go z ciekawości, lecz po pierwszym zastosowaniu doszło do mnie, że to niepotrzebny gadżet kosmetyczny. Zero efektu nawilżenia, na skórze pozostaje tylko cieniutka warstwa parafiny, która i tak niczego nie zdziała, bo prędzej ją wytrzesz ręcznikiem.
Największy niewypał Avonu tego roku.

Używam tego produktu od:3m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2

zmianiam zdanie

po użyciu zgodnie z instrukcją nie zauważalam żeby wygładzal czy też odżywiał skórę. Efektu po użyciu tego produktu po prostu nie ma żadnego.
Ponadto niezyt ciekawie pachnie. Zdecydowanie nie polecam.
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni/ ilość zużytych opakowań:końcówka 1
zmieniam zdanie!
po zużyciu całego opakowania i różnych próbach aplikacji tego specyfiku, mogę powiedzieć że nawet daje efekty w postaci delikatnie nawilżonej skóry, tak że nie trzeba używać po nim balsamu. Ładnie pachnie.

Zawiodłam się

To chyba się tylko nazywa "odżywką", bo nie odżywia ani trochę. Po spłukaniu i osuszeniu skóry nie zauważyłam kompletnie nic; zero wygładzenia, zero nawilżenia. :(

co to niby jest??

kupiłam przypadkiem bo była promocja i musze stwierdzic ze to megadziwactwo :(
Po otwarciu tubki uderzył mnie znienawidzony zapach jakiegos specyfiku na kregoslup (chyba zwal sie Mydocalm, uzywala go niegdys moja babcia), po nabraniu wiekszej ilosci na dlon nawet ladnie pachnie, ale po splukaniu znowu tym nieszczesnym lekiem zalatuje.
"odzywka"- a niby do czego??
skora w trakcie prysznica robi sie tlusta i woda splywa jak po kaczce, zreszta wanna tez tlusta, wiec moze to o wanne chodzi :)
po wytarciu- brak pozytywnego efektu, skora ani troche nie jest nawilzona :(
plus- jeszcze mnie to to nie uczulilo jak kilka innych kosmetykow z tej serii.
brakuje mi informacji czy specyfik zastepuje środek myjący(sama nie wiem, bo to taka maż, niepieniąca sie).