Emulsja brązująco-samoopalająca do ciała

Emulsja brązująco-samoopalająca do ciała

Łagodny preparat dający efekt zdrowej opalenizny, może służyć również w celu podtrzymania już istniejącej. Zawiera wyciąg z korzeni rośliny kava-kava która ma działanie m.in relaksujące, łagodzące i odprężające, wyciąg roślinny z oleju oliwkowego, wit.E, roślinny nawilżacz z korzeni egzotycznej trawy oraz czynnik brązujący: DHA i wyciąg z orzecha włoskiego. Ładna opalenizna pojawia sie po 3-4 g. Emulsja używana na opaloną skórę pogłębia kolor opalenizny. Ma rzadką konsystencję ale błyskawicznie się wchłania, dając uczucie nawilżenia i miękkości.
Preparat do stosowania cały rok.

Cena: 19zł

tak 3,5 *

Opakowanie przeciętnej urody, zato wygodne, bo z pompką. Emulsją bym tego nie nazwała, nie jest też wodniste, jak wspomniała poprzednia recenzentka. Może zmienili skład...? Ja mam balsam i to gęsty balsam! Rozsmarowuje się dobrze i wygodnie, szybko się wchłania. Brudzenia ubrań nie zauważyłam, ale ja po zniszczeniu jednego Triumpha - przy takich balsamach pozostaję przy czerni ;)
Opalenizna nie jest spektakularna, raczej delikatna, czyli dla bladawców lub dla podkreślenia juz uzyskanego koloru. Istotnie, jest raczej żółtawa niż brązowa, ale to kwestia karnacji - u mnie wygląda nieźle. Nie robi plam, schodzi równomiernie. Niestety - nie nawilża i nie pielęgnuje. Nie pasuje mi również zapach - mocny, ostry, męski - takie socjalistyczne mydło toaletowe...

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

sama nie wiem...

Nie jest najgorsza, ale...
Kupiłam go głównie ze względu na obietnicę nie-żółtej opalenizny, ale niestety - wyszłą żółta. :(
Miałam wersję z pompką, co niewątpliwie jest plusem, emulsja łatwo się rozprowadzała i nie brudziła ubrania, ponieważ szybko się wchłaniała, jednak pozostawiała gdzieniegdzie smugi. :(
Wątpię, abym jeszcze kiedyś po nią sięgnęła.

ok ale ten zapach ...

Jest to środek pomiędzy samoopalaczem a balsamem gdyż oprócz działania brązującego ma też działanie pielęgnacyjne. <BR>Używam jej od czasu do czasu w celu podtrzymania opalenizny kiedy nie mam możliwości opalania się na słońcu. Ogólnie emulsja jest dobra,nadaje ładny złocisty kolor dzięki czemu naturalna opalenizna nabiera głębi. Nie robi żadnych smug itp. <BR>Jest wodnista ale szybko się wchłania nie pzostawiając tłustej warstwy. Jedyny mankament za kóry odejmuje 2 gwiadki to jej zapach. dla mnie nie należy do przyjemnych.<BR>cena: 24 zł