Pantene Pro-V Brunette Expressions, Odżywka

Pantene Pro-V Brunette Expressions, Odżywka

Formuła odżywki wielopłaszczyznowo chroni włosy. Zawiera intesyfikatory blasku, aby pomóc wzbogacić i zachować wielowymiarowy blask i piękno wszystkich odcieni brązu.
Chroni przed szkodliwymi czynnikami, pomagając uzyskać głębię i ekspresję każdego odcienia brązu. Nadające głębię składniki nawilżające pomagają nadać włosom zdrowy blask. Nie zabarwiająca włosów fomuła nadaje kolorowi promiennego wyrazu.

b. dobra

plusy:
w sumie za wiele nowego nie dodam, tak jak szampon jest naprawdę dobra

-ułatwia rozczesywanie
-szybkie działanie
-włosy miłe w dotyku, lśniące, miękkie
-cena
-zapach
-opakowanie mogłoby by być półprzeźroczyste ale plus że stoi do góry nogami i nie ma problemu z wydobyciem reszty odżywki

minusy:
-średnia wydajność
-włosy się szybciej przetłuszczają
-dostępność

polecam

Używam tego produktu od:juz nie

Bardzo dobra.

Moje włosy średnio lubią się z wszelakimi odżywkami, ale ta wpłynęła na nie bardzo pozytywnie. Lekko wygładzała włosy, są po niej miękkie, bardzo łatwo się rozczesują i dobrze układają. Rzadko stosuję odżywki, ale tą zapewne jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Super

Urzeka mnie jej zapach - najpiękniejszy jaki spotkałam pośród zwyczajnych kosmetyków do włosów. Urzekł nie tylko mnie ale również mojego TŹ. Dobrze nawilża, włosy nie puszą się po niej. Jeżeli masz falowane włosy to świetnie podkreśla skręt. Poza tym żadnych szczególnych właściwości co do poprawy koloru nie zauważyłam ale dla tego zapachu warto kupić !!

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Bardzo fajny

Zalety:
-pięknie pachnie
-nawilża włosy
-nadaje miękkości,jedwabistej gładkości oraz blasku
-wydobywa brązowy kolor
-włosy bardzo łatwo się rozczesują
-poręczne opakowanie "do góry nogami"-produkt spływa do zakrętki i nie trzeba potrząsać butelką,aby zużyć produkt do końca
-zakrętka z klapką ułatwia użytkowanie
-cena

Wady:
-szybko się zużywa

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo (2-3 odżywki przypadaja mi na jeden szampon)

Swietna jak cala seria!

Uwielbiam ta odzywke: wlosy sie po niej pieknie blyszcza, jest bardzo wydajna, nie obciaza wlosow. Latwo sie naklada, wloski sa po niej mieciutki i bardzo latwo sie rozczesuja. mam wlosy ciemnobrazowe, naturalne, u mnie niczego nie rozjasnia, sprawia tylko, ze wloski mienia sie milionem refleksow, wyglada to naprawde cudownie! Jestem bardzo zadowolona i napewno ponowie zakup!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

Dla farboawnych normalnych

Super podkreśla kolor farbowanych włosów. Nadaje blasku i siły włosom, ale mnie po niej przetłuszczają się włosy...bo z natury moje włosy mają skłonnośc do przetłuszczania

Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobra, ale przetłuszcza włosy

Używałam głownie z szamponem z tej samej serii, ale zdarzyło mi sie również użyć z innym szamponem.
Zawsze dawało ten sam efekt. losy były lśniące i łatwo sie rozczesywały.
Odzywka daje piękny efekt na brązowych włosach, daje im taki ciepły brązowy połysk, w chodzący w rudości. Dla mnie było to super, bo właśnie jestem w trakcie przechodzenia z czarnego na brąz i ta odzywka wyławiała ten brąz na całych włosach.
Niestety ma duży minus i dlatego już jej nie kupie
strasznie przetłuszcza włosy :(. Zazwyczaj włosy myje wieczorem co dwa dni, a po użyciu tej odzywki już następnego dnia miałam tłuste włosy, nie mówię co było po dwóch dniach :mad:
Więc niestety odżywka już więcej nie zawita w mojej łazience :]

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

nie tylko dla brunetek

Mam wlosy blond z rudawym zabarwieniem, uzywam tej odzywki, zeby wyciagnac te rudawe zabarwienie wlasnie. Efekt jest zdecydowanie bardziej widoczny niz w przypadku odzywki Pantene Red.
Wlosy sa miekkie, doskonale sie rozczesuja, a co najwazniejsze nie sa obciazone. Przy mojej sklonnosci do lupiezu i uczulen - zero problemow, a uzywam jej od dosyc dawna. Zdecydowanie najlepsza odzywka jakiej uzywalam.
Produkt jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie, latwo sie rozprowadza i splukuje.

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań:ok. 2-3 nie pamietam

Świetna,ale nie dla mnie

Polubiłam tą odżywkę.Ma fajny kolor i konsystencję.Dla mnie raczej neutralny zapach.Ładne opakowanie,cena średnia (no chyba,że w jakiejś promocji ;) ).Moje włoski ładnie pielęgnuje,nie niszczą się tak bardzo,super nawilża i nadaje połysk.W sumie,to jestem z niej bardzo zadowolona,ale jest 1 "ale"-zaobserwowałam,że nadaje ciepły połysk,złotawy,trochę rozjaśnia moje włosy.A tego jak najbardziej nie chcę.Jestem typem chłodnym o włosach w kolorze bardzo ciemny brąz i niestety ta odżywka podkreśla ich kolor,ale nie tak,jakbym tego chciała :kwasny: A szkoda,bo jest naprawdę bardzo dobra :(

Używam tego produktu od:2 miesięcy

tak, tak i jeszcze raz TAK!

Jestem szatynką, a nie brunetką, ale staram się utrzymywac włosy raczej w ciemnej tonacji. Używałam wielu szamponów i odżywek przezaczonych "dla ciemnych włosów", ale dopiero z tego jestem zadowolona.

przede wszystkim włosy po użyciu odzywki ślicznie błyszczą! Są fajnie nawilżone i chyba trochę ciemniejsze.

NAPRAWDĘ POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

jednofunkcyjny

Mimo że nie farbuję włosów, to używałam tej odżywki i byłam całkiem zadowolona z efektu. Kosmetyk świetnie podkreślił brązowy kolor moich włosów, dodał im głębi i nabłyszczył. Może trochę je przebarwił na jaśniejszy, ale specjalnie mnie to nie zmartwiło. Ale niestety, jedna funkcja odżywki wcale mnie nie zadowala, kosmetyk co prawda radzi sobie z kolorem, ale wcale nie pielęgnuje. Wysuszył mi końcówki i nie ułatwił rozczesywania a wręcz przeciwnie. Jeśli nie poradzil sobie z pielęgnacją włosów, które nigdy nie były farbowane, to wątpię żeby radził sobie lepiej z włosami potraktowanymi farbą. Od dobrej odżywki oczekuję wielofunkcyjności bo nie chce mi się wydawać pieniędzy na 5 odżywek, z których każda jest od czego innego.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 tygodnie

dobre efekty

Pięknie nabłyszcza włosy, sprawia że dobrze się układają, są sypkie, jedwabiste.
Nie obciąża włosów, działa bardzo szybko, nie trzeba trzymać jej długo, choć wtedy efekt jeszcze lepszy.
Niewielka cena i dobra jakość to niezbyt częste połączenie. Używałam za namową frzyjera odżywek salonowych, dużo droższych, a efekty nie były takie jak po pantene.

Ilość zużytych opakowań: 6 może 7