Anew Clinical, Lift and Tuck Proffessional Body Shaper (Kuracja wyszczuplająco-liftingująca brzuch i pośladki)

Modeluje sylwetkę jak niewidoczny gorset. Oparty na zaawansowanej technologii Vacu-Shape spłaszcza brzuch i podnosi pośladki w zaledwie 12 tygodni. Przyspiesza metabolizm komórkowy i spalanie tkanki tłuszczowej, stymuluje produkcje kolagenu i elastyny, wzmacniając strukturę skóry. Modeluje sylwetkę łatwo i "bezboleśnie", "zjada" tkankę tłuszczową.

Cena: 79,90zł / 200ml

Zwykły Rozświetlacz

Zamówiłam go z trilaserem stwierdziłam , iż obadam sobie to cudo. Kupiłam za 18 zł więc cenowej tragedii nie było.Konsystencja lejąca, kolorek beżowy , zapach może być.Szybko się wchłania , ale jak dla mnie za mało nawilżający.Pierwsze co się rzuca w oczy to mieniące drobinki na ciele , jest ich dość sporo i to dzięki nim zapewne mamy wrażenie iż nasze ciałko jest ładniejsze ;) w zasadzie byłby to koniec. Rozświetlacz do ciała i nic po za tym i to dość drogi w cenie regularnej. Nie zauważyłam jakiś korzystnych zmian po jego zastosowaniu gdzie można rzecz wspomagałam go trilaserem.
Podsumowując jako "rozświetlacz" do ciała polecam:), co do jego działania nie bardzo.

Używam tego produktu od:wykończyłam tydz temu

wchłanianie ok

Niby wszystko Ok. Bo konsystencja świetna, wchłania się błyskawicznie. Skóra jest gładka i napięta. Jest mi trudno ocenić na ile produkt ten rzeczywiście wyszczupla. Być może tak, ale efektów po skończeniu jednego opakowania nie było spektakularnych. Nie me się co czarować: bez odpowiedniej diety, a zwłaszcza DIETY RUCH choćby nie wiem jaki był preparat, z brzuszkiem nie wygra.
Niby wszystko Ok. Tylko ta cena. Dla mnie nie do przełknięcia. Zwłaszcza za produkt, którego trzeba używać naprawdę regularnie, jesli ma przynieśc wymierne efekty

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo fajny.

Powiem tak wiele kremów wypróbowałam ale ten przyniósł jakies widoczne efekty i to juz po pierwszym tygodniu. Skóra stała sie bardzo gładziutka i bardziej napieta wiec to duzy plus. Zapach ok nikomu nie powinien przeszkadzać. Jedyny minus to szybko sie konczy. Ogólnie jestem zadowolona i napewno jak sie skonczy kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:3 tyg

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Super!

Świetny kosmetyk.
Regularne stosowanie pomaga pozbyć się cellulitu, ujędrnia i wygładza skórę a w połączeniu z ćwiczeniami redukuje pomarańczową skórkę do zera.
Dodatkowo fajnie pachnie i dobrze nawilża.

Jedyny minus to wysoka cena, chociaż ja kupiłam w dobrej cenie promocyjnej.

Kosmetyk zagościł u mnie na dobre.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

za wysoka cena :(

Myślę, że jest to kosmetyk wart wypróbowania, gdyż skóra jest po nim napięta, wygładzona, jędrna, aż nie mogłam się nadziwić, że to moja :) Aczkolwiek cena pozostawia wiele do życzenia.

Stosowałam na brzuszek i pośladki dwa razy dziennie z masażem. Nie wiem czy kupię ze względu na cenę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Systematycznie i są efekty! :)

Krem spełnił moje oczekiwania, skóra po nim jest ładnie wygładzona i elastyczna. Dobrze się wchłania i jak dla mnie ma przyjemny zapach :)
Trzeba tylko systematycznie go używać bo inaczej efektów nie ma :(
Wyszczupla talię i pomaga zniszczyć uporczywy cellulitis a to duży plus.
Opakowanie wystarcza na dość długo ponieważ krem jest dość gęsty i nie trzeba dużo go nakładać.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 6

Wspomaga odchudzanie

Używałam go przez jakiś czas i jest pomocny w odchudzaniu, tak jakby troszkę spłaszczył brzuch, ale to nie tylko jego zasługa, głównie ćwiczeń. Ogólnie, działanie jest takie sobie, od razu po aplikacji czuć że coś się dzieje pod skórą, ale cudownych efektów raczej nie widać. Nie zamierzam wydawać pieniędzy na takie "cudo" - balsam mi w zupełności wystarczy.

tak, tak, tak!

IDEAŁ!!! kocham ten kosmetyk, bo cudnie napina skore wszedzie tam gdzie go zastosujesz. ja smaruje nim brzuch i posladki juz od ok. 2lat i zdzialal cuda. napial, wygladzil, ujedrnil, uelastycznil i w ogole moja skora jest teraz w niesamowitej kondycji. rozstepy sie nawet zmniejszyly, cellulit zniknal. kocham to cudo. wart tych pieniedzy!

Używam tego produktu od:2lat

nic nie zdziałał

po wielu bardzo pochlebnych opiniach kupiłam i zaczęłam stosować. i niestety rozczarowała mnie, jedyny efekt to lekko napięta skóra nic poza tym.. ponieważ u innych efekty były wręcz powalające stwierdziłam ze dam mu szansę i w jakiejś lepszej promocji kupiłam dwa opakowania.. niestety.. wyrzucone pieniądze w błoto, zero efektów.. do tego ma brzydki kolor, niemiły zapach i lepi się.. daję dwie gwiazdki bo coś tam ponapinał i wygładził i dość dobrze się wchłania ale efekt napięcia i wygładzenia był bardzo krótkotrwały..

Ocalił mój brzuch :)

Ocalił mój brzuch po porodzie !! Za co będę go wielbić do końca życia !! :)

Zaczęłam go stosować ok w 4 miesiącu po porodzie, efekt pojawił się po zużyciu połowy tubki... używam dalej, regularnie i jestem bardzo zadowolona, brzuch został spłaszczony, dodatkowo jest delikatnie opalony, skóra się ujędrniła... jak dla mnie działa :)

Ładnie się wchłania

Ja polecam :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:4, 5 w trakcie

Nic specjalnego!

Po wypróbowaniu balsamu antycellulitowego Avon z serii Solutions Body (Cellu-Sculpt) spodziewałam się rewelacyjnych efektów po kuracji wyszczuplająco-liftingującej brzuch i pośladki. Bardzo się rozczarowałam. Nie ma porównania. Również cena jest nieproporcjonalnie wysoka do działania tego produktu.

Zapach jest miły i opakowanie bardzo eleganckie ale na tym niestety pozytywy się kończą. Liftingu nie zauważyłam żadnego nie mówiąc o wyszczupleniu.

Nie polecam chyba że do ewentualnego nawilżenia i ujędrnienia skóry ale to nie jest warte tej ceny.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez miesiąc

super

doskonale modeluje sylwetke. dobrze nawilza, uelastycznia i dodaje sprezystosci skorze sflaczalej, nieujedrnionej i w kiepskiej kondycji. brzuch splaszzca delikatnie, niewidocznie praktycznie, lecz swietnie napina na nim skore!!! posladki rewelacyjnie modeluje, podnosi do gory, robia sie bardziej ksztaltne, delikatne w dotyku, smuklejsze, gladkie i miekkie. swietnie ujedrnia. polecam!!! za te cene nie mialam nic lepszego!!!

Używam tego produktu od:2 lat