Zielona Apteka, Maseczka odżywczo - relaksująca z ekstraktem z czereśni i imbiru

Polecana do cery narażonej na stresy. Redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne bodźce zewnętrzne. Cera staje się zrelaksowana i wygładzona, a zmarszczki mimiczne ulegają zmniejszeniu.

Cena: ok. 1,60zł / 15ml

Dobra

Czytałam bardzo dużych opinii o kosmetykach Mincera i tutaj na Wizażu, i na innych forach. Niestety, nigdzie nie widziałam tych produktów, nie bardzo wiedziałam, gdzie miałbym je zdobyć. Aż pewnego razu, będąc w Naturze, mój wzrok padł właśnie maseczki Mincera. Od razu kupiłam każdą dostępną maskę oferowaną przez tego producenta i poleciałam testować. Jako pierwszą użyłam maski z melonem i byłam z niej bardzo zadowolona. Jak sie później okazało, na tę wiśniową też nie mogę narzekać.

Jak już wspomniałam, maskę kupiłam w Naturze, ale sama byłam w szoku, że ją tam znalazłam. A więc z dostępnością kiepsko. Za saszetkę (15ml) dałam ok. 3 zł, moim zdaniem, ubiłam bardzo dobry interes. Saszetka podzielona jest na dwie mniejsze (każda po 7,5 ml), które ja dziele zawsze jeszcze na kilka razy, a więc kosmetyk jest bardzo ekonomiczny. Maseczka ma konsystencję kremu i pachnie bardzo intensywnie wiśnią; imbiru w ogólnie nie czuję. Zapach trochę podkoloryzowany chemią, a że nigdy nie przepadałam za zapachem wiśni to woń maski trochę mnie męczyła. Producent sugeruje, aby nałożyć grubą warstwę maski, pozostawić do wchłonięcia na ok. 15 minut, po czym resztki usunąć wacikiem.

Traktuję tę maskę raczej jako krem, z resztą identycznie postępowałam z tą melonową. Nakładam kosmetyk cienką warstwą i czekam aż się wchłonie. Maska wchłania się ładnie, prawie całkowicie, ewentualne resztki wklepuję w twarz. Maska pozostawiała taką nienachlaną błonkę na twarzy, która mi osobiście nie przeszkadzała, bo maskę robiłam zazwyczaj wieczorem i kładłam się spać. Jedną połowę saszetki, czyli te 7,5 ml, starcza mi na 3-4 razy, czyli na 3- 4 noce. Na początku trochę się bałam, że mnie zapcha, całe szczęście, moje obawy okazały się być bezpodstawne, bo kosmetyk nie zapchał mi porów, ani nie spowodował wysypki.

Szczerze mówiąc, nie widzę żadnej różnicy w działaniu tej maseczki a w działaniu tej z melonem. Niby jedna jest nawilżająca, a druga relaksująca, ale w moim odczuciu są identyczne (poza zapachem oczywiście). Rano twarz była lekko natłuszczona, nawilżona i gładka w dotyku. Przede wszystkim skóra sprawiała wrażenie takiej jakby odświeżonej i odprężonej. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i maska się u mnie sprawdziła, nie wiem jak wypadłaby u osoby z cerą suchą. Jak wspomniałam wyżej, stosuję tę maskę jako krem na noc, taka kuracja nawilżająca sprawdza się u mnie znakomicie.

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów po użyciu maski. Polecam ją każdemu, bo działa relaksująco i optymalnie nawilża. Nie podszedł mi zapach, dlatego nie kupię jej po raz kolejny, ale dla fanek wiśniowych zapaszków jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: saszetka

Bardzo dobra !

Cudowna ,delikatna maseczka :)

Łagodna dla skóry a jednocześnie silnie nawilżająca,po zmyciu wyraźnie to widac na skórze .
Do tego ten upajający zapach aż jeść się zachciewa,szkoda że maseczka jest niejadalna ;)
Skóra po niej robi się napięta , wygładzona ,wygląda tak promieniście :)
Rzeczywiście odstresowuje,skóra jakoś tak się rozluźnia pod wpływem tej maseczki -to bardzo miłe uczucie :)

Konsystencja przyjemna ,maseczka starczyła mi na dwa razy a nakładałam obficie !

Używam tego produktu od: dwie saszetki
Ilość zużytych opakowań: grudzień

świetna!

Tak jak inne maseczki z tej serii i ta mnie nie zawiodła.
Dobrze regeneruje zmęczoną cerę. Leczy moje liczne ślady po trądziku.
Moja cera pije ją jak wodę i faktycznie po jej użyciu jest cudownie nawilżona - do tego stopnia że nie jest juz w stanie wchłonąć kremu nawilżającego na noc!

Używam kilka razy w tygodniu co pozwala szybciej leczyć się mojej cerze.

Używam tego produktu od: mieiąca

Max Factor 3

mniam!!

Kolejny hit Mincera!
Maseczka pachnie pięknie, po prostu ma się ochotę ją zjeść już w czasie aplikacji :D
Przyjemna konsystencja, i dobre wchłanianie sprawia, że buzia faktycznie się relaksuje, a rano cera jest wypoczęta i świeża.
Super produkt za małe pieniądze, polecam!!

Używam tego produktu od:3 tyg

U mnie się nie sprawdziła

U mnie ta maseczka kompletnie się nie sprawdziła. Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania. Stosowałam tą maseczkę kilka razy na noc- wg zaleceń producenta. Za pierwszym razem położyłam dosyć grubą warstwę- za nic nie chciała się wchłonąć nawet po bardzo długim czasie, nawet po przetarciu skóry wacikiem nadal było na niej pełno tej maseczki. Zero wchłaniania. Później dawałam już mniej- no i tak samo :/ Strasznie się ta maseczka "ciapie", pozostawia mega klejącą warstwę, mam wrażenie oblepienia czymś twarzy. No i najgorsze- pozapychała mi pory. Po nocy budziłam się z większą ilością zakórników. Po przebudzeniu miałam też mega tłustą skórę, taką poszarzałą i "stłamszoną" tym kosmetykiem. Jedyny plus- w miarę dobrze nawilżała. Nie nie nie.

Używam tego produktu od: kilka razy

pełne zadowolenie

To kolejna maseczka Zielonej Apteki Mincera po której aż chce się uśmiechnąć do samej siebie w lustrze. Buzia jest promienna, zrelaksowana, gładsza, świetnie nawilżona, natłuszczona, pachnąca wiśniami. Nie znajduję na rynku lepszych maseczek w saszetkach niż te Mincera, szkoda tylko że są dostępne w tak niewielu miejscach. Nie wiem czy jest to mój faworyt z Zielonej Apteki, ale na pewno zasługuje na wszelkie pochwały, bo po prostu czyni buzię ładniejszą. Ma nieco dziwną konsystencję, jak budyń, niby lejący ale jednocześnie zbity w "kluchy". Cudownie pachnie jak świeże wiśnie. Jest śmiesznie tania i jedna saszetka z dwupaku mogłaby wystarczyć na dwa razy.

Używam tego produktu od:miesiąca

sweet cherry cherry lady :D

Bardzo porządna maseczka. Przede wszystkim urzeka zapachem czereśni ... Prawdziwa przyjemność! Choć akurat mnie ten zapach bardziej pobudza niż relaksuje :)
Konsystencję ma tłustego kremu, co mi średnio odpowiada. Przy nakładaniu za pierwszym razem szczypała mnie skóra :( (a nie mam wrażliwej), przy następnej próbie było już lepiej.
Efekty - zdumiewające! Skóra jest promienna, idealnie nawilżona, a przede wszystkim zmarszczki są znacznie spłycone i wygładzone. :D
Jedna saszetka starcza na 4 użycia, przy cenie ok. 2 zł z kawałkiem to jak za darmo :) To pierwsza maseczka Mincera, jaką przetestowałam. Teraz skuszę się na inne, a do tej z pewnością wrócę nie raz.

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Cudo za grosze!

Naprawdę wspaniałe maseczki i nie trzeba wywalać stówki na maski z najwyższej półki, aby osiągnąć efekt wygładzenia, nawilżenia i odżywienia. Buzi po tych maseczkach aż chce się dotykać! Wypróbowałam prawie wszystkie Z Zielonej Apteki i jestem przekonana, że cudze chwalimy, a swego nie znamy! Starcza na 4 razy na twarz i dwa razy z szyją, wystarczy dobrze zamknąć i trzymać w lodówce.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: kilka

super

Bardzo dobra maseczka. 1 saszetka starcza na 2 zastsowania na twarz lub jednorazowo na twarz i dekolt.
Spełnia w 100% obietnicę producenta-odzywia i relaksuje (ten zapach! apetyczne, słodkie czereśnie). Nawet mocno przesuszona skóra po jej zastosowaniu nie potrzebuje kremu. w dodatku efekt ten trwa dłużej niż do pierwszego mycia.
Naprawdę porządny kosmetyk za grosze.
Polecam, ja z pewnościa do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Moja skóra ją kocha!!!

Uwielbiam tą maseczkę!!! Ładnie pachnie, cudownie relaksuje i przede wszystkim wygładza moje zmarszczki mimiczne w widoczny sposób! Naprawdę poprawia wygląd cery! To najlepsza maseczka z całej serii maseczek Mincera. Dodatkowo jest tania (2 złote za podwójną saszetkę) i wydajna.
Polecam!Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Super!

Swietna maseczka o boskim zapachu i cudownej, kremowej konsystencji!
Dobrze sie rozprowadza, latwo splukuje. Jest wydajna, bo jedna czesc saszetki wystarcza na 2 aplikacje.
Stosowanie jej to sama przyjemność (zapach!).
Skora na twarzy jest gladka, o jednolitym kolorycie, wyglada po prostu super!

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

Przyjemność użycia!

Kocham tą maseczkę i peling morelowy Mincera!
Tak cudownie pachnących maseczek jeszcze nie spotkalam. No i co najważniejsze dziala(ją) Ta wyrażnie nawilża i odpręża moją skórę zwlaszcza widzę to po stanie czola (znika typowa zmarszcza pozioma i takie zmarszczki grozy" między brwiami).
Opakowanie starcza na ok 4 uzycia.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wiele