Mil Mil Professional, Crema Rigenerante All`Olio di Cocco (krem regenerujący)

Mil Mil Professional, Crema Rigenerante All`Olio di Cocco (krem regenerujący)

Zgłaszająca osoba: CrrazyAngel

Delikatny okład na włosy, regeneruje i ułatwia rozczesywanie. Wśród wielu składników zawiera naturalny olej kokosowy, który wnikając w głąb włosa regeneruje go, równocześnie dodając mu żywotności i blasku. Szczególnie polecany do włosów długich i półdługich.

Sklad: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, octyl stearate, polyquaternium-32, paraffinum liquidum, parfum, cocos nucifera, propylene glycol, PPG-1 trideceth-6, citric acid, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methyllisothiazolinone.

Cena: ok. 4 euro / 500 ml

SUPER!

Na moich włosach sprawdziła się świetnie! I cudnie pachnie :)

Konsystencję ma trochę leistą, więc trzeba ją trochę dłuzej masować, ale mi to nie przeszkadza.

Jest sprzedawana przez firmę WATS Sp. z o.o. z Mysłowic

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Rewelacyjne!

TO jest świetne! Już po jednym użyciu widać rezultaty. Włosy zdecydowanie gładsze i zauważalnie mniej zniszczone.
Nawet koleżanka pytała się dlaczego mam w ogóle nie zniszczone włosy, jeżeli używam codziennie prostownicy.
Polecam i pozdrawiam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

pachnące badziewie

Kiedys ten produkt mi słuzył, bo moze mialam mniej zniszczone włosy, mam wersje o zapachu migdałowym (ciemniejsze opakowanie z nakrywka w kolorze ciemnym malinowym).
Zapach ma cudny to fakt:slina: ale konsystencja juz na nic, rzadka, spływa, wyglada jak żółtka jajek.
Jesli chodzi o regenerację tez nic specjalnego, wlosy sa moze mniej suche ale za to szybko sie przetłuszczają i w zasadzie ta odzywka nic z nimi nie robi, nie sa mniej łamliwe, koncówki dalej sie rozdwaja, wymęcze jakos te opakowanie, całiem ekonomiczne i juz wiecej nie kupie.
Jestem na nie!
A opakowanie tez badziewne i nie wygdne.

Używam tego produktu od:kilka lat temu 1 i teraz 1

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

nie polecam

ja nie zauwazyłam zadnej poprawy w wyglądzie moich włosów po zuzyciu całego opakowania. Ma fajny zapach ale to jedyna zleta,jest mało wydajna bo ma taką jakąś lejacą konsystencje.dodam, ze mam bardzo zniszczone włosy rozjasnianiem i do moich sie zupelnie nie nadaje

Używam tego produktu od:dośc dawno
Ilość zużytych opakowań:jedno

ogolnie w porządku ;]

miałam kiedys ten kosmetyk od babci, która przywiozła mi go z włoch. obecnie dostalam go w prezencie od fryzjerki.
kremik bardzo ładnie pachnie, jest wyczuwalny potem na wlosach. mam przetłuszczające włosy, totez używam go od polowy wlosow, nie na skorę głowy, wlosy dobrze się rozczesują, aczkowiek mogłyby lepiej, błyszczą się. ogolnie w porządku.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w sumie 2

cudny zapach!

Bardzo przyjemny kosmetyk. Nawilża, delikatnie odżywia i ułatwia rozczesywanie. Ma fantastyczny, intensywnie kokosowy zapach, jest wydajny, włosy po użyciu są miękkie i podatne na układanie. Ma formę dość płynnej mazi, przez co trzeba ją dość długo wmasowywać we włosy, żeby nie spłynęła. Do bardzo suchych i zniszczonych włosów może być niewystarczająca, ponieważ jest to bardziej odzywka niz maska. Z przyjemnością kupiłabym ponownie, gdybym wiedziała, gdzie tego szukać. Swego czasu importerm była firma WATS sp. z o.o..

Dobra&Ekonomiczna

Idealna do długich włosow, ułatwia rozczesywanie, włoski są mięciutkie, delikatne i wyraźnie odżywione.
Cudowny kokosowy zapach, mniam...
Opakowanie jak dla mnie było trochę nie poręczne ale to nic porwnując jego wielkośc, starcza naprawdę na długo.
Niestety chyba nie do dostania w Polsce.