Pantene, Pro-V, Blond Expressions, Odżywka

Pantene, Pro-V, Blond Expressions, Odżywka

Odżywka wzbogacająca intensywność i blask koloru od odcienia platyny do ciemnego blondu. Wyjątkowa, niezabarwiająca włosów formuła z pro-witaminami oraz wyciągiem ze słonecznika minimalizuje matowienie, aby włosy lśniły zdrowym, długotrwałym blaskiem.

Cena: ok. 10 zł / 200 ml

Jedna z najlepszych stosowanych przeze mnie odżywek

Plusy:
+ładny, subtelny zapach
+fajna konsystencja
+niska cena
+wydajność
+włosy są po niej nawilżone, miękkie
+nie obciąża.

Minusy:
-ciężko ją znaleźć
-mam naturalnie lśniące włosy, myślałam, że ta odżywka jednak sprawi, że będą jeszcze bardziej błyszczeć-akurat tu nie pomogła :(.

Używam tego produktu od: prawie pół roku

wystarczający

wloski mile w dotyku... nie sa żółte..włoski matowe..
jednak nic urzekającego ..odżywka jak odżywka...
niestety strasznie ciężka..:/
po dłuższym stosowaniu nie widać aby włosy były w lepszym stanie .. poprostu są :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Uwielbiam!

Uzylam tej odzywki mimo ze nie mam blond wlosow. Jest po prostu swietna! cudnie pachnie,wlosy sa po niej lsniace i mieciutkie no i bardzo dobrze sie rozczesuja. Moje dlugie wlosy uwielbiaja ta odzywke!

Używam tego produktu od: czerwca 2009

Świąteczny makijaż

super

piękny zapach
-wydajna
-włosy po niej dobrze się rozczesują i są lśniące
-nadaje blondom ładny połysk i miękkość
-po użyciu nie ma efektu puszenia się włosów
-nie obciąża
-stosunkowo tania
-dobra gęsta konsystencja

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

świetna ;)

Świetna ;)
Rozjaśniam włosy od dawna i wiele produktów tego typu już przetestowałam, ale ta odżywka zdecydowanie zasługuje na miano kwc ;)
Włosy świetnie się po niej błyszczą, długo i prześlicznie pachną, są nawilżone i przede wszystkim kolor jest świetnie pielęgnowany, żadnych pomarańczowych pasemek - blond lśni :P
Polecam!

Mój faworyt!

Testowałam naprawdę wiele odżywek i rzadko trafia się tak dobra. Działa naprawdę szybko (gdy mi się śpieszy tylko ją wcieram w willgotne włosy i spłukuję, bez trzymania jej kilku minut)a efekty? znika żółty odcień blondu, włosy są gładsze, nawilżone i bardziej błyszczące. No i jak dla mnie jest dość wydajna, ledwo odrobinka starczy na moje włosy do ramion.Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:4-5 nie pamiętam dokładnie

polecaaaam!

po pierwszym użyciu razem z szamponem na drugi dzień koleżanko od razu zobaczyła ,że mam inne włosy i powiedziała, że śliczne ! ucieszyłam sie bo ja nic nie zauważyłam ale ona mówiła, że takie jakby miękkie berdziej i uwaga ROZJAŚNIONE .

chciaż rozjaśnić nie rozjaśni to efekty jakichś słonecznych refleksów są widoczne

polecam

a i mam pytanie . co sądzicie o tej maseczce z tej serii na włosy , bo nie widze recenzji na ten temat ?

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobra, ale...

Odżywka ogólnie dobra, ale bez rewalacji.. Oto efekty:
+ włosy są rzeczywiście miekkie
+ trochę bardziej lśniące
+ piękny zapach (uwielbiam go :-)
+ gęsta konsystencja (rozprowadza się doskonale)
+ wydajna

+ - włoski rozczesuje się dobrze ale nie idealnie, nie są aż tak bardzo gładkie (może powinnam jej użyc nieco więcej?)

- przetłuszcza moje włosy, chociaż staram się nie nakładac jej od nasady

Co do koloru moich włosów to sama nie wiem czy ma jakis wpływ na nie, czy je rozjaśnia czy też sprawia, że kolorek (jasny) blond się dłużej utrzymuje...

Używam tego produktu od: paru m-cy

Bardzo dobra!

Moje przesuszone rozjaśnianiem włosy są po niej miękkie, błyszczące i ładnie się układają (ma efekt doraźny, zawiera silikony, nie wiem co na dłuższą metę). Czy robi coś z kolorem nie wiem, bo używam też płukanki Delii więc kolor jest zawsze jakoś zmodyfikowany. Aha, jak mam czas to trzymam odżywkę jako maseczkę - 15 min i więcej pod czepkiem, wtedy to już w ogóle jest super - nawet moja znajoma sie nabrała i myślała że wracam prosto od fryzjera. Co do przetłuszczania, nie wiem, ja mam suche badylowate włosy.Używam tego produktu od: pierwsze

OK

Używałam tej odżywki razem z szamponem. Jest bardzo wydajna, szampon już mi się skończył, a odżywka coś nie chce:P. Specjalnie jakoś nie pielęgnuje włosów, ale zauważyłam rozjaśnienie i podkreślenie mojego blond balejażu. Ułatwia rozczesywanie

EDIT: zapomniałam, że wystawiałam recenzję temu produktowi, właśnie ją znalazłam i muszę ją koniecznie edytować. Ta odżywka razem z szamponem wysuszyła mi włosy na wiór, paskudztwo.

.Używam tego produktu od:nie pamiętam

jak dla mnie najlepsza

Używam razem z szamponem z tej serii. Jak ndla mnie ta odżywka jest świetna, doprowadzi`la moje zniszczone włosy do porządku. Świetnie się po niej rozczesują i są błyszczące. No i ten zapach....
Niedługo wypróbuję jeszcze maskę z tej serii

Używam tego produktu od: pół roku albo dłużej
Ilość zużytych opakowań: chyba z 5

niezła

gęsta odżywka o lekkiej konsystencji, bardzo wydajna, świetnie rozprowadza się na włosach, ładnie, delikatnie pachnie, włosy po użyciu odżywki są wyraźnie
miększe, trochę bardziej lśniące, dobrze się rozczesują, może trochę szybciej przetłuszczają

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie